Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc

30.03.09, 11:12
28dni.pl/paula_1982/wykresy/2009-03-08
Dziewczyny bardzo proszę o interpretację mojego wykresu a szczególnie
odpowiedzi na pytanie co to za plamienie, które wystąpiło 22 dc i dlaczego
test owu wyszedł pozytywny skoro biorę luteinę od 21 dc??
Obserwuj wątek
    • bystra_26 Re: Prośba o pomoc 30.03.09, 11:52
      Dlaczego na wykresie w kluczowych, okołowzrostowcyh dniach, nie
      zapisujesz objawu śluzu?

      Luteinę bierze się od wieczora trzeciego dnia wyższych temperatur -
      PO DNIU SZCZYTU ŚLUZU, a nie w ogóle.

      Plamienie może być skutkiem otarcia przy stosunku albo owulacyjne,
      albo spowodowane zbyt powolnym wzrostem progesteronu.

      Testy są omylne.
      • paulina.e Re: Prośba o pomoc 30.03.09, 11:56
        Mam problem z określaniem śluzu dla mnie to on jest cały czas podobny dopiero 2
        miesiąc prowadzę obserwację

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka