paulina.e
30.03.09, 11:12
28dni.pl/paula_1982/wykresy/2009-03-08
Dziewczyny bardzo proszę o interpretację mojego wykresu a szczególnie
odpowiedzi na pytanie co to za plamienie, które wystąpiło 22 dc i dlaczego
test owu wyszedł pozytywny skoro biorę luteinę od 21 dc??