Dodaj do ulubionych

Autofan Wrocław

IP: *.netask.pl 30.12.11, 16:26
Witam Wszystkich, ostatnio zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem i postanowiłam trochę się podzielić z wami moimi refleksjami:) Ciężko jest wybrać szkołę jak się nikogo nie zna mnie sie udało wybrać najlepiej jak mogłam:) Autofan.Skąd o tym wiem? Dużo rozmawiałam z osobami na ośrodku każdy opowiadł swoje historie. Wiem, że mój instruktor Marek z Autofana nauczył mnie wszystkiego co niezbędne do poradzenia sobie na egzaminie:)Tak jak mówili na teorii nie ma co chodzić próbować tam się idzie zdać, tak też ja zrobiłam.
wielka fanka Autofana.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka