Gość: Ika
IP: *.netask.pl
30.12.11, 16:26
Witam Wszystkich, ostatnio zdałam egzamin państwowy za pierwszym razem i postanowiłam trochę się podzielić z wami moimi refleksjami:) Ciężko jest wybrać szkołę jak się nikogo nie zna mnie sie udało wybrać najlepiej jak mogłam:) Autofan.Skąd o tym wiem? Dużo rozmawiałam z osobami na ośrodku każdy opowiadł swoje historie. Wiem, że mój instruktor Marek z Autofana nauczył mnie wszystkiego co niezbędne do poradzenia sobie na egzaminie:)Tak jak mówili na teorii nie ma co chodzić próbować tam się idzie zdać, tak też ja zrobiłam.
wielka fanka Autofana.