malgosia811 23.05.05, 22:12 Jakie prawko jest potrzebne do prowadzenia ambulansu!! Otóż niektórzy mi mówią ze wystarczy kategoria b bo nie przekracza on 3,5 ton. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: wesoła Re: Ambulans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 22:22 B + specjalne szkolenie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bacha1979 Re: Ambulans IP: 193.25.222.* 24.05.05, 08:42 Kierowcom karetek, radiowozów oraz strażakom nie jest potrzebne żadne szkolenie. Na chwilę obecna nie m żądnych doadtkowych szkoleń. Trzeba zrobić dodatkowe badania lekarskie i tzw. psychotesty. Wtedy na podstawie tych zaświadczeń ( o ile nie ma prezciwskazań) zakąłd pracy wystawia Ci zaświadczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Ambulans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 12:26 jak wskazuje Kodeks Drogowy kierowca,ktory nie ukonczyl 21 lat nie moze prowadzic pojazdu uprzywilejowanego... Odpowiedz Link Zgłoś