23.05.05, 22:12
Jakie prawko jest potrzebne do prowadzenia ambulansu!! Otóż niektórzy mi
mówią ze wystarczy kategoria b bo nie przekracza on 3,5 ton.
Obserwuj wątek
    • Gość: wesoła Re: Ambulans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 22:22
      B + specjalne szkolenie
      • Gość: bacha1979 Re: Ambulans IP: 193.25.222.* 24.05.05, 08:42
        Kierowcom karetek, radiowozów oraz strażakom nie jest potrzebne żadne
        szkolenie. Na chwilę obecna nie m żądnych doadtkowych szkoleń. Trzeba zrobić
        dodatkowe badania lekarskie i tzw. psychotesty. Wtedy na podstawie tych
        zaświadczeń ( o ile nie ma prezciwskazań) zakąłd pracy wystawia Ci
        zaświadczenie.
        • Gość: :) Re: Ambulans IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.05, 12:26
          jak wskazuje Kodeks Drogowy kierowca,ktory nie ukonczyl 21 lat nie moze
          prowadzic pojazdu uprzywilejowanego...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka