Dodaj do ulubionych

niewiadoma

IP: *.ztpnet.pl 10.02.06, 23:35
zaczalem kurs prawa jazdy w grudniu 2004 roku,w czerwcu 2005 roku zdawalem
egzaminy i oblalem.teraz chcialbym dalej to kontynuowac.Czy ktos sie
orientuje czy bede musial robic caly kurs od nowa czy wystarczy tylko wziasc
kilka jazd i pozniej zdac oba egzaminy????
Obserwuj wątek
    • dzagaa20 Re: niewiadoma 11.02.06, 09:41
      wystarczy wziac kilka jazd i na egzamin ;]
      pzdr
      • Gość: mruczus Re: niewiadoma IP: *.ztpnet.pl 11.02.06, 18:31
        dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka