Gość: mruczus
IP: *.ztpnet.pl
10.02.06, 23:35
zaczalem kurs prawa jazdy w grudniu 2004 roku,w czerwcu 2005 roku zdawalem
egzaminy i oblalem.teraz chcialbym dalej to kontynuowac.Czy ktos sie
orientuje czy bede musial robic caly kurs od nowa czy wystarczy tylko wziasc
kilka jazd i pozniej zdac oba egzaminy????