kira_18
06.03.06, 19:42
Mowcie, co chcecie, ale moja ulubiona postacia w calej serii jest Tom Riddle.
Najlepiej napisana, przemyslana postac. Cala ksiazke bylo mi go zal. W ogole
jest jabradziej fascynujacy bo pomimo ujawnianych stopniowo kolejnych fajtow
najmniej o nim wiemy i mozna sobie dorabiac cale miliony roznych watkow, co
po porstu uwielbiam. A scena rozmowy Harry'ego z Riddle'm w drugiej
czesci ...no po prostu cudo!!