Gość: ag
IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl
26.07.03, 21:14
Co myślicie o ewentualnej prywatyzacji Polskiego Radia i TVP?
Zastanawiam się, czy nie byłoby rozsądniej i taniej gdyby był tylko jeden
państwowy program TVP (który łączyłby w sobie także telewizję polonijną i
regionalną) i jedna państwowa stacja radiowa. Zakres: informacja, kultura,
nauka, czyli to coś co dziś określa się mianem misji telewizji/radia
publicznego. Kwestię reklam pozostawiam otwartą.