verdana
16.06.12, 16:03
Jaki jest Wasz stosunek do tej organizacji? Bo moj, przyznam się, bardzo mieszany. Mam wrażenie, ze jest tu straszny przerost formy nad treścią, W sumie najbardziej znane są nie akcje, ale dziewczyny.
No i sama nie wiem, czy protesty przeciw traktowaniu kobiet, jako obiekty seksualne wykorzystujacy własnie nagość działaczek - to jest dobry pomysł. W sumie jest to poniekąd zezwolenie na to, przeciw czemu protestują.
Ale z drugiej strony, dzięki tamu o ich akcjach jest głośno. Tylko nie wiem, czy ktokolwiek zwraca uwagę, przeciw czemu prostestują, a nie tylko jak.