tasman1
27.12.04, 10:29
Mam pytanie. Posiadam stary dowód i czy moge bez paszportu spokojnie pojechac
do Austrii? Dówód mam w średnim stanie, każda kartka jest na innej stronie,
ale introligator już mi go właśnie słada do całości. Dziękuje z gory za
odpowiedź.