Dodaj do ulubionych

In vitro 2017 część 6

28.07.18, 17:20
Dziewczyny wyczerpalysmy tamten wątek. Mamy zatem część szóstą. Zapraszam Kochane ☺
Obserwuj wątek
    • sara1980.01.01 Re: In vitro 2017 część 6 15.08.18, 22:49
      Cześć dziewczyny, ja zaczęłam pierwszy raz procodurę In Vitro w klinice Polmedis we WRO. Od 3 dni biorę zastrzyki Puregon. Nie wiem co mnie czeka, ale stresuję się tym wszystkim ogromnie. Cieszę się, że znalazłam te forum jakoś tak przed chwilą☺️ Pozdrawiam was serdecznie intratnym kciuki za nas wszystkie.
      • sara1980.01.01 Re: In vitro 2017 część 6 15.08.18, 22:50
        I trzymam☺️❤️

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka