korag100 28.07.18, 17:20 Dziewczyny wyczerpalysmy tamten wątek. Mamy zatem część szóstą. Zapraszam Kochane ☺ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sara1980.01.01 Re: In vitro 2017 część 6 15.08.18, 22:49 Cześć dziewczyny, ja zaczęłam pierwszy raz procodurę In Vitro w klinice Polmedis we WRO. Od 3 dni biorę zastrzyki Puregon. Nie wiem co mnie czeka, ale stresuję się tym wszystkim ogromnie. Cieszę się, że znalazłam te forum jakoś tak przed chwilą☺️ Pozdrawiam was serdecznie intratnym kciuki za nas wszystkie. Odpowiedz Link Zgłoś