Gość: Agirek
IP: *.szymanow.sdi.tpnet.pl
16.12.03, 09:11
Przykro mi, że jesteś (jesteście) taka bardzo ważna. Nie wiem czym Cię tak
bardzo uraziłam ale jeżeli tak Cię to dotknęło to przepraszam. Niestety kilka
razy prosiłam Was o pomoc niestety się nie doczekałam. Chyba to może wkurzyć
szczególnie jeśli to dla kogoś bardzo ważne.
Jeśli nie to trudno będę musiała się z tym pogodzić.
Cześć.