portka1 Re: Starania....... 20.01.05, 11:55 Kobietki : co u was????? Robiłyście test?? Ja juz chyba oszaleje z tego czekania....Nie umię wrzucic na luz. Rano zrobiłam test owulac. i wyszła druga krecha ale jaśniejsza od testowej- niemniej jednak wyrażna, na ciążowy nie miałam odwagi.... Chyba zaraz przeniose sie do WC z pracą, bo latam tam co chwile... Niech już będzie wyjaśnione, Izutek zrobiłaś test?? Napisz prosze... ------ pozdr., Odpowiedz Link
danik1 Pozegnanie! 20.01.05, 14:03 Dziewczynki, zycze Wam dwoch, grubych kresek na testach!!! U mnie dzis pojawila sie @ i odpuszczamy z mezem na jakis rok, poltora. Ide do pracy a pozniej wracam ze staraniami. Was juz tu z pewnoscia nie bedzie, no chyba ze ze staraniami o druga dzidzie. Pozdrawiam Was goraco Jolanta, Izutek i Portka i trzymam kciuki za spelnienie Waszych marzen!!! Pa, pa! Odpowiedz Link
portka1 Re: Pozegnanie! 20.01.05, 14:13 Danik tak strasznie mi przykro, siedze i rycze. Mam też wszyskie objawy pojawienia się@ , to jest ponad moje siły...poważnie..... Nawet nie wiem co napisac na pocieszenie, wszyskie racjonalne frazesy mi sie wyczerpały...... Odpowiedz Link
izutek Re: Pozegnanie! 20.01.05, 14:52 portka - nie rycz gluptasku! Jaka dzidzia bedzie chciala przyjsc do zaplakanej zdolowanej mamy???!!! Masz byc silna! Odpowiedz Link
izutek Re: Pozegnanie! 20.01.05, 14:34 portka... jak ja Cie rozumiem... ja testowalam dzisiaj.. ale nie wiem co jest grane.. nie dostalam jeszcze @ a test byl taki - jejku nie wiem, druga kreska.. ja ja widzialam... ale taki cien... jak sie baardzo mocno przyjrzalam.. moze jej nie ma, ja mam jakies zwidy!! ale nie chce tego nikomu pokazywac, bo wiesz.. i tak zyje w tej niepewnosci nie wiem czy mam zwidy czy wariuje... Portka - nie boj sie tylko testuj! Zobaczymy co z tego wyjdzie.. DANIK, powodzenia w nowej pracy! trzymaj sie i odzwiedzaj nas czasami! Odpowiedz Link
portka1 Re: Pozegnanie! 20.01.05, 14:53 Izutek jestem w pracy i nie mam testu, z tym że czuje sie na @, nie wiem czy zdąże zatestować... Ciesze sie strasznie z tej Twojej krechy jaka by ona nie była! Nie wiem czy sugerowac sie tą krechą na owulacyjnym czy to o czyms swiadczy... nie wiem... Wogóle wszystko mnie dołuje, jak dostane@ to czuje że nerwy mi już całkowicei puszczą ...jeszcze siedze prosto ale... Termin @ mialas na dziś, prawda? Czuje przez skóre ze U CIEBIE TO JEST TO!!! Poważnie! Naprawde takie wiadomości mnie pocieszają bo jak czytam ze tu nic, u innej nic to całkowicie trace nadzieje... Odpowiedz Link
izutek Re: Pozegnanie! 20.01.05, 17:38 portka - pewnie juz wyszlas z pracy.. ale ja bym Ci radzila kupic po drodze test i jutro raniutko zatestowac.. ten test owu, wiesz... u mnie - sama nie wiem - zglupialam calkowicie.. teraz to juz w ogole nie czuje objawow na @! a przeciez to dzisiaj - najpozniej jutro.. nic nie rozumiem i nie wiem czy to dobrze czy zle... ale taka jestem nakrecona, ze nawet nauka mi szybciej wchodzi Odpowiedz Link
izutek Re: Pozegnanie! 20.01.05, 17:39 portka - tylko pamietaj - z pierwszego porannego moczu! Odpowiedz Link
portka1 Re: Pozegnanie! 20.01.05, 19:24 Izutek jak pisalam testy mam ale brak mi...odwagi.... wiem ze teraz to juz nic nie zmienie. Aha, jak robilam przedwczoraj ciążowy to zupełnie nic nie miałam, nawet cienia krech- patrzyłam pod każdym kątem mozesz sobie wyobrazić ale nic, także MASZ SZANSE!!! Teraz to tylko czekac jak jest to nie ucieknie Odpowiedz Link
izutek Re: Pozegnanie! 20.01.05, 21:36 portka - nie wyglupiaj sie! A przede wszystkim WYLUZUJ! (chociaz odrobineczke - wiem, ze wiecej sie nie da pod zadnym pozorem...) I moja droga - przedwczoraj to u mnie tez nawet cienia krechy na tescie nie bylo! ja nie nastawiam sie na wiele - ale baaaardzo bym chciala, zeby to co dzisiaj widzialam bylo II, a nie tylko przypadkiem... Jutro tez bede testowala rano - takze trzymajmy kciuki za siebie nawzajem! szkoda, ze nie masz sesji - to pomaga na takie "rozne" mysli... buziaczki! Odpowiedz Link
portka1 Re: Pozegnanie! 20.01.05, 21:59 Izutek wiem ze masz racje ale jak przeczytałam wypow. Danik to mi sie naprawde smutno zrobiło... Wiesz to takie przykre. Ok, masz racje jutro testuje, ale juz tak wogole u mnie ok - nie ma jak to wsparcie meza Głowa do góry! Co będzie to będzie, nie ten cykl to nastepny!! Nie dam sie Ok, juz nie zanudzam, KUJ!! hi, hi, jak sie ciesze ze nie musze, chociaz czasami brakuje mi tych ludzi: teraz nadrabiam przyjemną lekturą. PS : Mam nadzieje ze Jola napisze zaraz jak wróci bo zżera mnie ciekawość!!! Buziaki Odpowiedz Link
izutek wielkie testowanie 21.01.05, 00:19 no!!! juz lepiej. A ja za moim mezusiem tak tesknie... zobaczymy sie juz w sobote.. jutro egzamin jestem juz tak zmeczona nauka, ze mi sie wszystko myli i w ogole.. ale takie zycie - jak nie tym razem - to nastepnym )) skad my to znamy... pisz szybko o wynikach, jak tylko cos bedziesz wiedziala! Jola - Ty tez daj znac szybciutkooo!!! ps. portka - z ktorego rocznika jestes? jesli moge spytac? ja - 78' Odpowiedz Link
portka1 Re: wielkie testowanie 21.01.05, 10:34 cze Izutek Z 80 rocznika... Ale czuej sie pod 30.. hi,hi Wyobraź sobie: testu nie robiłam, zadzwonili z pracy ze nie maja kluczy i musiałam szybko jechac żeby otworzyć!! Strasznie mi się chciało siku i nie znalazłam pojemniczka by zabrac ze sobą hi, hi(wszystko z półotwarymi oczami) i... nie zrobiłam testu. Ale po pracy to zrobie Quik View czy jak tam sie nazywa (z bobasem) wiem ze można go zrobić o każdej porze dnia. Nawet przed @ 2/3 dni (wprawdzie tak robiłam ale nic ). Kicha wiem, ale czuje się ok, bez względu na to co mnie czeka Wczoraj jakoś mnie to wszysko przybiło ale dziś: Pełny optymizm!!! Sorki za wczoraj, zamiast sie wspierac to dołowałam - potwór ze mnie, ale czasami tak mam.... czekam na Ciebie i Jole Buziaki , no i zrobiłaś????? Odpowiedz Link
izutek Re: wielkie testowanie 21.01.05, 11:48 portka, nie przejmuj sie - wszystko ok.. mam nadzieje, ze dazysz zatestowac... bo ja dzisiaj rano nie zdazylam.. @ mnie dpoadla. jestem zalamana! powaznie- zdolowalam sie na maxa! chyba odpuszczam to wszystko... wyluzuje, nie wiem czy bede potrafila.. jeszcze dzisiaj ten egz. - na pewno nie zdam! zalamka. nadzieja mnie opuszcza i staje sie to wszystko jakas paranoja! Nie wpowinno tak byc - wiem... ehhh... life! trzymam kciuki za Ciebie.. Odpowiedz Link
portka1 Re: wielkie testowanie 21.01.05, 12:14 Izutek tak mi przykro. Powiem ci że czuje się po części winna, za bardzo wciągnęłyśmy się z tym zabieganiem o II, za bardzo... tak nie powinno być! Zamiast wyluzować a my... wyszukiwanie nie wiem jakich objawów, czyste szaleństwo. Przypomina mi to sytuacje jak jakies 2 lata temu stwierdziłam że jestem za gruba, znalazłam jakieś forum i tak mnie wciągnęło że wpadłam w obsesję. tak nie może być! Jesteśmy jeszcze młode i na nas przyjdzie ten czas, a przecież zycie nie polega na odliczaniu dni do II krech na owulacyjnym i II krech na ciążowym, a ten miesiąc tak u mnie właśnie wyglądał. Czytałam że wkrótce się przeprowadzasz do nowego mieszkanka, masz mase powodów do radości i wkońcu będziesz także cieszyć sie z II krech, tak widocznie musi być, tak czuje Głowa do góry Nie może nas ta cała sytuacja przytłaczać. Staramy się nadal ale z luzikiem, mówie poważnie!! I głowa do góry!! Masz egzamin i musisz go zdać! Rozumiesz! Buziaki i marsz na egzamin w pełnej gotowości a nie zasmarkana. Zobaczysz jeszce będziemy sobie gratulować!! BUZIAKI!!!!!! ------ pozdr., Odpowiedz Link
jolanta8 Re: Kochane wróciłam 21.01.05, 13:08 Witam Was, ale nie mogłam sie doczekać tego forum przeczytałam wszystkie Wasze posty az 43!!!!! i wiem już co u Was. Bardzo mi przykro Izutko ,danik trzymajcie się... nie wiem tylko co u portki może nie doczytałam a u mnie było tak:: bóle typowe na ciąże czyli wiecie i tempka wysoka oraz 3 dni @ spóźniająca się poprosiłam mojego kierowce aby kupił mi test ciązowy:o) bo ja wysiadłam w hotelu i byłam tak padnieta,że nie mogłam nawet palcem ruszyć,kupił mi test Quick vue bo można go robić o każdej porze a to było o 21.00 po 3 dniach od planowanej @ zrobiłam i niestety nic nie pokazało ,rozryczałam się jak głupia a na dodatek mój mąż zapomniał ,że było testowanie i wogóle się zdołowałam.Także dziewczynki nie przywiozłam żadnych dobrych wiadomości ale cieszę się z jednego ,że znowu będziemy się wspierać chociaż tak chciałam,żebyście zaszły w ciążę,nie mogłam sie doczekać jak przyjadę i włączę komputer Tak mi przykro dziewczynki,że Wam się nie udało pozdrawiam Was gorąco. Szkoda danik,że nas opuszczasz bardzo Cię polubiałam Odpowiedz Link
portka1 Re: Kochane wróciłam 21.01.05, 13:38 Ja czekam na @, bóle typowe dla@. Przykro mi, sama nie wiem co juz napisac. Musimy się trzymać! jasne?! Odpowiedz Link
siuba79 Re: dostalam @ 22.01.05, 05:28 czesc dziewczyny Jestem tu nowa, ale juz od dawna sledze wszystko co piszecie i nawet nie wiecie jak bardzo Was rozumiem. my z mezem tez sie staramy i nic. Juz powoli zaczynam swirowac, objawy mam co miesiac, robie test ciazowy i tak jak Wy dopatruje sie urojonej drugiej kreseczki, a potem jak gdyby nigdy nic pojawia sie... Czekam (a raczej mam nadzieję ze sie nie pojawi) @ i ze tym razem sie uda. 21.01. powinna sie pojawic i nie ma (mam nieregularne cykle, wiec wszystko jeszcze mozliwe), ale jutro chce sobie zrobic test. Trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam Odpowiedz Link