Dodaj do ulubionych

Laparoskopia i zrosty

01.08.13, 22:35
W połowie sierpnia mam laparoskopię, ze względu na to, że mam prawdopodobnie dużo zrostów po cesarskim cięciu, i one uniemożliwiają mi zajście w ciąże, łącznie z tym że mam zrośniety lewy jajowód z tylną ścianą macicy i dodatkowo jajowód przesunięty w dół zamiast do góry. Tak mnie urządzono na cc :( W związku z tym mam pytanie, czy można się jakoś zabezpieczyć przed powstaniem nowych zrostów , a może można jakoś zlikwidować stare, to już by była rewelacja, ale pewno to raczej niemożliwe.
Jeśli możecie podzielcie się swoimi opiniami, bo już 3 lata walczę o dziecko bez skutku, gdzie z pierwszym nie było żadnego problemu.
Obserwuj wątek
    • akownik Re: Laparoskopia i zrosty 23.08.13, 07:01
      Połowa sierpnia już minęła, pewnie więc laparoskopia zrobiona.
      Homeopatia może pomóc w likwidacji zrostów jajników. Jest trochę osób, u których to się udało.
      Homeopatia jest też pomocna w przywracaniu właściwego położenia narządów. Nie znaczy to jednak, że jest to łatwe i szybkie.
      Jednak by spróbować to osiągnąć potrzeba więcej informacji, a forum nie jest właściwym miejscem na takie leczenie. Można to jednak zrobić na odległość.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka