Dodaj do ulubionych

Pytanie do very martini

28.09.05, 14:49
Bylam na stronie z adresami homeopatów we Wrocławiu.To nasza pierwsza
wizyta.Chodzi o moja 16 miesięczną córeczkę.Kogo byc mi polecila- dr.
Bobińska czy dr. Szuflarskiego?
Obserwuj wątek
    • very_martini Re: Pytanie do very martini 28.09.05, 16:31
      Z żadnym z tych lekarzy nie miałam osobistego kontaktu, więc nie wiem. Więcej tu
      pisano na temat pana doktora niż na temat pani doktor i tylko i nim dostałam info.
      Myslę, że powinnaś inaczej zatytułować wątek - do tego prawdopodobnie mało kto
      zajrzy, a pacjentów doktora kilkoro tu się chyba kręci.

      16%VOL
      22%VAT

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka