babsee 28.09.05, 14:49 Bylam na stronie z adresami homeopatów we Wrocławiu.To nasza pierwsza wizyta.Chodzi o moja 16 miesięczną córeczkę.Kogo byc mi polecila- dr. Bobińska czy dr. Szuflarskiego? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
very_martini Re: Pytanie do very martini 28.09.05, 16:31 Z żadnym z tych lekarzy nie miałam osobistego kontaktu, więc nie wiem. Więcej tu pisano na temat pana doktora niż na temat pani doktor i tylko i nim dostałam info. Myslę, że powinnaś inaczej zatytułować wątek - do tego prawdopodobnie mało kto zajrzy, a pacjentów doktora kilkoro tu się chyba kręci. 16%VOL 22%VAT Odpowiedz Link