jozee
31.10.11, 19:47
Może macie państwo pożyczyć z pół kilo cukierków?Kończy mi się towar,a mięknę na widok każdego uśmiechniętego dziecka.Swoją drogą ciekawe jak czuje się właściciel firmy NIKOMAG z Józefowa?Dla niewtajemniczonych powiem,że to producent...właśnie cukierków.Ja na jego miejscu wywoziłbym paleciakiem słodycze pod bramę,by widzieć radość u dzieci.A jutro ogłosiłbym bankructwo.Najsłodsze i najukochańsze bankructwo.A tak na marginesie,to jak macie państwo jakieś z likierem lub z rumem to ja chętnie skonsumuję osobiście.