31.10.11, 19:47
Może macie państwo pożyczyć z pół kilo cukierków?Kończy mi się towar,a mięknę na widok każdego uśmiechniętego dziecka.Swoją drogą ciekawe jak czuje się właściciel firmy NIKOMAG z Józefowa?Dla niewtajemniczonych powiem,że to producent...właśnie cukierków.Ja na jego miejscu wywoziłbym paleciakiem słodycze pod bramę,by widzieć radość u dzieci.A jutro ogłosiłbym bankructwo.Najsłodsze i najukochańsze bankructwo.A tak na marginesie,to jak macie państwo jakieś z likierem lub z rumem to ja chętnie skonsumuję osobiście.
Obserwuj wątek
    • kowalik26 Re: PSIKUS 02.11.11, 19:23
      Osobiście zafunduję nawet kilogram z likierem jeśli nauczysz się pisać tytuły wątków małymi literami a nie wykrzykiwać je na całe forum. Taka tam kindersztuba w internecie zwana netykietą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka