Dodaj do ulubionych

zaginął kot

11.12.13, 14:04
wczoraj wieczorem w ok. ul. Wiązowskiej zaginął młody rudy kotek. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - bardzo prosze o informacje. dziecko bardzo tęskni i ja też. na znalazce czeka nagroda i uśmiech dziecka. iwona.50@interia.pl
Obserwuj wątek
    • mareczkowa Re: zaginął kot 23.12.13, 12:28
      tydzien temu był widziany w okolicach ulicy Rybackiej. Moze ktoś go widział, wie co się z nim stało?
      • marta_i_koty Re: zaginął kot 25.12.13, 11:37
        Moja niewychodząca kotka sama wróciła do domu po dwóch tygodniach, co nie zmienia faktu, ze szukałam jej codziennie (wieczorami) i obwiesiłam pół Otwocka ogłoszeniami...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka