12.11.07, 20:36
szkoda, że ten smog nie chodzi po Józefowie, oj szkoda:
www.fundacjaarka.pl/akcja/dzien_czystego_powietrza
Obserwuj wątek
    • tyjepl Re: smog 08.11.17, 14:22
      Obecne pojawiła się kolejna ciekawa akcja społeczna: www.librus.pl/artykuly/nie-dla-smogu/ , oraz film na youtube o smogu -przystępnie dla dzieci- warto się dołączyćsmile
      smoga.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka