muffinek2 12.11.07, 20:36 szkoda, że ten smog nie chodzi po Józefowie, oj szkoda: www.fundacjaarka.pl/akcja/dzien_czystego_powietrza Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tyjepl Re: smog 08.11.17, 14:22 Obecne pojawiła się kolejna ciekawa akcja społeczna: www.librus.pl/artykuly/nie-dla-smogu/ , oraz film na youtube o smogu -przystępnie dla dzieci- warto się dołączyć smoga.pl/ Odpowiedz Link