Gość: Joasia Re: strefy bezclowe na granciy D/Ch IP: *.dip.t-dialin.net 03.03.04, 04:49 www.google.de/search?hl=de&lr=lang_de&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=%22zollfreie+zone%22&as_q=schweiz&btnG=In%C2%A0den%C2%A0Ergebnissen%C2%A0suchen Link Zgłoś
staruch5 Re: strefy bezclowe na granciy D/Ch 03.03.04, 09:51 dziekuje, ale to juz dawno zrobilem (szukanie googlem) Brak odpowiedzi zmusil mnie do wiekszego wysilku. Poszukalem i tez znalazlem: tzn. nie ma stref bezclowych na polnocy Szwajcarii. jest tylko Livigno i Sammnaum, no i jest Lichtenstein. Link Zgłoś
fiu-fiu a czy ktokolwiek cokolwiek kupowal w lichtensteini 03.03.04, 10:47 a czy ktokolwiek cokolwiek kupowal w lichtensteinie? interesuje mnie sprzet audio video aparaty foto zegarki ... w livigno jest tania benzyna, alkohol reszta -sprzet foto 10 %tansza niz we wloszech i prawie taka sama jak w niemczech. Zadna okazja. Taniej jest w San marino i podobno w Andorze ... Link Zgłoś
Gość: peak Re: strefy bezclowe na granciy D/Ch IP: *.czerniakowska.pl / *.elnetplus.waw.pl 03.03.04, 12:53 Powtórz ten wątek na forum narty. Narciarze często korzystają z możliwości tanich zakupów. Na pewno ktoś podpowie. A sam dowiedziałbym się czegoś nowego. Link Zgłoś
staruch5 Re: strefy bezclowe na granciy D/Ch 03.03.04, 13:14 tam panuje straszny marazm i pusto jak na pustyni, ale moze sprobuje. odpisalem Ci jeszcze w watku o tunelu (pare dni temu).Pzdr. Link Zgłoś
Gość: peak Re: strefy bezclowe na granciy D/Ch IP: *.czerniakowska.pl / *.elnetplus.waw.pl 03.03.04, 17:50 czytałem,dzięki za info. P.S. Jak będziesz miał piękną pogodę nie zapomnij aparatu zrób zdjęcia, piszę tylko dlatego,że ja miałem aparat idiotenkamera co prawda Olympus, ale przy ostrym świetle prześlietlił mi kliszę i zdjęcia mam pożółkłe. Życzę powodzenia. Link Zgłoś