kierownik.sekcji
16.02.07, 22:58
Co sądzicie o tym?
allegro.pl/item165061842_swiatla_dzienne_firmy_hella_faktura.html
ps. Na pewno nie będę jeździł w dzien na światłach mijania. Pokaże tym
debilom, że na nich leję i na ich pomysły. Z tyłu jeszcze nalepię sobie
naklejke amerykańskiego towarzystwa antydebili.
Tak samo jak od 5 lat jeżdzę z "nie-homologowaną" gaśnicą i przy każdej
kontroli na pytanie "jest gaśnica" z usmiechem otwieram bagażnik i odpowiadam
"jest". I jeszcze żaden półgłówek onieśmielony moją pewnością siebie nie
próbował się nawet bliżej jej przyjrzeć.