Dodaj do ulubionych

Jakie światła dzienne polecacie?

16.02.07, 22:58
Co sądzicie o tym?
allegro.pl/item165061842_swiatla_dzienne_firmy_hella_faktura.html
ps. Na pewno nie będę jeździł w dzien na światłach mijania. Pokaże tym
debilom, że na nich leję i na ich pomysły. Z tyłu jeszcze nalepię sobie
naklejke amerykańskiego towarzystwa antydebili.
Tak samo jak od 5 lat jeżdzę z "nie-homologowaną" gaśnicą i przy każdej
kontroli na pytanie "jest gaśnica" z usmiechem otwieram bagażnik i odpowiadam
"jest". I jeszcze żaden półgłówek onieśmielony moją pewnością siebie nie
próbował się nawet bliżej jej przyjrzeć.
Obserwuj wątek
    • kann2 Re: Jakie światła dzienne polecacie? 16.02.07, 23:10
      Ciekawe, jesli wysoki senat nie odrzuci, czy będą na Polskę produkowane wersje
      samochodów ze światłami do jazdy dziennej.
    • kodem_pl Jakie sa prawne wymogi co do ich umieszczenia? 16.02.07, 23:31
      Wie ktos? Bo sie zastanawiam czy mozna cos takiego wrzucic w miejsce halogenow.
      • kodem_pl Znalazlem odpowiedz: 17.02.07, 00:27
        W Polsce przepisy pozwalają na montaż świateł dziennych oraz jazdę z nimi, ale
        pod pewnymi warunkami. Przede wszystkim takie światła muszą mieć białą barwę.
        Należy je także zamontować tak, by włączały się automatycznie wraz z tylnymi
        światłami pozycyjnymi, chociaż w większości krajów europejskich nie ma takiego
        obowiązku. Z kolei włączenie świateł mijania czy też drogowych musi
        automatycznie wyłączać światła dzienne. W rozporządzeniu ministra infrastruktury
        (Dz. U. nr 32 /2003) znajdziemy też informację o miejscu montażu takich
        reflektorów. Muszą one znajdować się na wysokości od 250 Fot. Hella do 1500 mm,
        minimum 400 mm od bocznego obrysu auta i co najmniej 600 mm od siebie.
        • skyddad Re: Znalazlem odpowiedz: 17.02.07, 10:58
          Kodem_pl,
          jeszcze musza byc ustawione tak jak swiatla mijania i podlegaja kontroli rocznej.
          W Szwecji ten problem rozwiazano w ten sposob ze jako dzienne reflektory
          pracuja zwykle swiatla mijania lecz w tym czasie zarowki otrzymuja nizsze
          napiecie rzedu 11V co daja swiatlo nie tak intensywne i oszczedza zarowki. W
          momencie przekrecenia kluczyka swiatla dzienne nie swieca dopiero po
          uruchomieniu silnika i w momencie rozpoaczecia ladowania przez altelnator
          swiatla sie zapalaja.Gasna po wyjeciu kluczyka z stacyjki.Nikt sie nie bawi
          robieniem z samochodu choinki i nie obwiesza dodatkowymi tandetnymi
          reflektorkami.Ten system juz pochodzi z fabryki nie trzeba montowac nic ekstra.
          Pzdr.Sky.
          P.S Wszelakie informacje odnosnie statysyki i bezpieczenstwa mozna uzyskac tutaj;
          www.folksam.se/
          jest opcja English.
          • do.ki szczegol techniczny 17.02.07, 11:31
            > napiecie rzedu 11V co daja swiatlo nie tak intensywne i oszczedza zarowki

            Gdzies wyczytalem, ze nie oszczedza, gdyz zarowki halogenowe musza do pracy miec
            pelne napiecie. Nizsza temperatura zarnika powoduje, ze proces wychwytu
            parujacego wolframu i ponownego osadzania go na zarniku jest zaburzony lub w
            ogole ustaje.
            Bylo to wprawdzie w kontekscie instalowania sciemniaczy do domowych lamp
            halogenowych- nie jest to zalecane wlasnie z tego powodu.
            • skyddad Re: szczegol techniczny 17.02.07, 11:49
              Tak tutaj sie zgodze z Toba Doki,jest tyle kombinacji daja zarowki zwykle 20W/3W
              w miejscu obok swiatel pozycyjnych . Po zapaleniu swieca dwadziescia wat a po
              przejsciu na pozycyjne swieca 3W.Osobiscie jezdze na halogenach normalych tylko
              automatyka steruje zapalaniem i gaszeniem.Ciekawostka jak mialem zarowki
              Philipsa to nie starczaly nawet na 8 miesiecy teraz mam Tesli juz chodza 3 rok
              i dalej swieca intensywnym bialym kolorem.
              Tak jest opcja zamowienia samochodu z swiatlami dziennymi.Dzisiaj bardzio duzo
              krajow w Europie ma obowiazek jezdzenia na swiatalch mijania.
              Pzdr.Sky.
            • 737ng Re: szczegol techniczny 17.02.07, 18:06
              W moim samochodzie swiatla dzienne to fabrycznie zainstalowana opcja ktora
              swieci swiatlami mijania, ale z nizsza intensywnoscia/napieciem. Zarowki to
              zwykle H4 i nie zauwazylem koniecznosci czestszej wymiany w porownaniu do auta
              w ktorym swiatla dzienne tez sa, ale inaczej rozwiazane (nie wspolne z mijania).

              K.
    • kann2 Czy są samochody z fabrycznie montowanymi... 17.02.07, 11:13
      ...światłami do jazdy dziennej?
      • 01boryna Re: Czy są samochody z fabrycznie montowanymi... 17.02.07, 12:12
        kann2 napisał:

        > ...światłami do jazdy dziennej?


        Tak. W Audi do xenonow montowane sa fabrycznie swiatla do jazdy dziennej.
    • apokryf80 Re: Jakie światła dzienne polecacie? 17.02.07, 12:16
      tips dla oszczednych
      w niektorych krajach EU
      mozna kupic "reduktor"
      w dzien swieci/prad pobiera
      w 70% - uznane przez prawo
      koszt takiego gadgetu jest niski
      montaz - samemu w garage .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka