Dodaj do ulubionych

18stka Chrześniaka:)

16.08.22, 07:29
Ile dać,bym i ja oszczędzającasmile i chrześniak zapewne oczekujący byli zadowoleni? No kochane,wiem,wiem,mówi się,że tyle ile Cię stać,ale wg mnie nie zawsze to się sprawdza.
Obserwuj wątek
    • czekolada72 Re: 18stka Chrześniaka:) 16.08.22, 07:58
      Na 18 Bratanka-Chrzesniaka, jedynego , kupiłam sztabkę złota i książkę dla Panów. Ale ja jestem z tych ciotek, które co chwila się do czegoś dokładają albo fundują. W planach było 1800,- ale dzieki temu co mamy - wyszlo jak wyszło, a delikatna lokata chyba zła nie jest.
      Wiem jednoczesnie, ze w rodzinie jego mamy - na 18 dzieci dostaja auta, a na komunie - quady.
      Wiec według mnie zachowac zdrowy rozsadek i skonsultowac - z rodzicami, maoże nawet z asmym chcrzesniakiem, bo moze np zbiera na cos?
      • smiechupara Re: 18stka Chrześniaka:) 16.08.22, 08:51
        Chrześniak nie jest z bliskiej rodziny,widzę się z nim raz w roku,kontaktów bliższych nie mam. Konsultować niekoniecznie jest co,bo wiadomo,że kasę,a wysokość kwoty to jak mają mi oszacować? Zbyt dalekie kontakty to są,nie takie jak u Ciebie czekolado. Muszę sama zdecydować,no i wiecie dać dobre ciastko,ale też sobie z tego tortu zachowaćwink
        • czekolada72 Re: 18stka Chrześniaka:) 16.08.22, 09:51
          To w takiej sytuacji nie ma co pytac, tylko sama okreslasz kwote.
          • smiechupara Re: 18stka Chrześniaka:) 16.08.22, 11:08
            No ich pytać nie będę,Was ekspertki pytamwink
            • czekolada72 Re: 18stka Chrześniaka:) 16.08.22, 11:28
              Ale nikt z nas nie wie ile dla ciebie jest dać dobre ciastko,ale też sobie z tego tortu zachować. Skrajnosci sa naprawde kolosalne - od wypasionego auta - po ksiazke z dedykacja. Jezeli nie masz zadnej mozliwosci rozmowy - a moze np chlopak zbiera cos , co wcale budzetu nie nadwyrezy, a on bedzie zadowolony? - no to decydujesz sama wg uznania.
              • mysz1978 Re: 18stka Chrześniaka:) 20.08.22, 00:30
                ja 8 lat temu dałam 300zł, bo tylko na tyle mogłam sobie pozwolić. Teraz pewnie dałabym może z 800zł. Raczej mniej niż 1000
              • smiechupara Re: 18stka Chrześniaka:) 20.08.22, 11:57
                Nie no,my pośrodku, poza skrajnościami. Szczerze i nie znam nikogo,kto daje auto na 18stke lub książkę z dedykacjąwink
                • smiechupara Re: 18stka Chrześniaka:) 20.08.22, 11:58
                  Myszo, też myślę kwota tysiąc odpowiedniasmile
                  • mycha9292 Re: 18stka Chrześniaka:) 21.08.22, 18:42
                    Dałabym tyle mniej więcej, ile na komunię. A na kominie w kwietniu daliśmy tysiąc.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka