17.10.08, 19:37
Przeglądam właśnie strony z ciuchami. Niektóre sztuki są boskie!!!!
Modne, 'trendy', jeszcze gorące i... trudno sie nie skusić.
Na witrynach sklepowych tez tego rodzaju ubranka też się pojawiają.
Rzeczy bardzo, bardzo modne, bo wcale nie takie ładne. Ubrania, które
prezentują modelki, prezenterki, 'gwiazdy'.. kto re są wszędzie na każdym
bilbordzie, reklamie jogurtu w TV... Początkowo, gdy te kolekcje wchodziły, to
wcale nie byłam nimi zachwycona. Nie podobały mi się, a teraz? Teraz jestem
tym epatowana. Reklama-wszechobecna robi swoje. Działa na moja podświadomość i
świadomość i trudno jej nie odmówić..


Mam wrażenie, ze to za co płace, to nie jest ubranie, tylko właśnie jego
reklama.. PLACE ZA MODE, za bycie modną. I bardo bym chciała sie ustrzec...
Za miesiąc rzecz, która teraz jest dla mnie jedyna, będzie kosztowała o
kilkadziesiąt % mniej, i każdy będzie ja nosił, a ja poczuje sie jak 'z
zeszłego sezonu'. Niemodnie.

BO PŁACIMY ZA MODE, A NIE ZA UBRANIA. TRENDY RZĄDZĄ!
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: moda ? 18.10.08, 18:46
      ja widocznie jestem bardzo oporna.Modne baleriny sa dla mnie
      beznadziejne, butow z dluuuugimi noskami tez nie mialam bo mi sie
      nie podobaly.To samo z ciuchami.Malo co mi sie w sklepach podoba,
      kupuje to w czym dobrze sie czuje i mam w nosie, czy to jest modne
      czy juz passe.
      • beatrix_75 Re: moda ? 22.10.08, 14:19
        mam tak samo - kupuje tylko to co mie podoba i w czym czuje sie
        dobrze ....
        i dodam ,ze większosoc modowych nowosci z ostatnich 2 lat w ogole mi
        nie podchodzismile
    • mazel_tov Re: moda 18.10.08, 18:48
      po tym co napisałaś wydajesz mi się nieco głupia, wiesz?
    • jop Re: moda 18.10.08, 19:47
      Wiesz, jeżeli masz więcej niż 15 lat, to wyskakiwanie z takim sensacyjnym
      odkryciem to trochę obciach.
      • mirabeela Re: moda 20.10.08, 00:17
        Jakoś się nie obraziłam.

        Znalazłam nawet sieć punktów, gdzie istnieje odbiór osobisty-zaoszczędzę na
        przesyłce. Jeden jest pod moim domem...

        Ale będę ubranasmile))
    • pty-sia Re: moda 21.10.08, 16:12
      ale o co Wam chodzi? Skoro lubimy mnieć ładnie w domu, dlaczego nie
      można byc ładnie ubranym?
      Ja totalnie nie znam się na modzie, cenię sobie wygodę (hm, żeby nie
      powiedzieć że jestem totalnie pase), ale fajnie popatrzeć na osoby
      które potrafią się ubrać.
      Szczególnie, że po jakimś czasie wszyscy po nich papugują (nawet ci
      co mają więcej niż 15 lat).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka