mirabeela
17.10.08, 19:37
Przeglądam właśnie strony z ciuchami. Niektóre sztuki są boskie!!!!
Modne, 'trendy', jeszcze gorące i... trudno sie nie skusić.
Na witrynach sklepowych tez tego rodzaju ubranka też się pojawiają.
Rzeczy bardzo, bardzo modne, bo wcale nie takie ładne. Ubrania, które
prezentują modelki, prezenterki, 'gwiazdy'.. kto re są wszędzie na każdym
bilbordzie, reklamie jogurtu w TV... Początkowo, gdy te kolekcje wchodziły, to
wcale nie byłam nimi zachwycona. Nie podobały mi się, a teraz? Teraz jestem
tym epatowana. Reklama-wszechobecna robi swoje. Działa na moja podświadomość i
świadomość i trudno jej nie odmówić..
Mam wrażenie, ze to za co płace, to nie jest ubranie, tylko właśnie jego
reklama.. PLACE ZA MODE, za bycie modną. I bardo bym chciała sie ustrzec...
Za miesiąc rzecz, która teraz jest dla mnie jedyna, będzie kosztowała o
kilkadziesiąt % mniej, i każdy będzie ja nosił, a ja poczuje sie jak 'z
zeszłego sezonu'. Niemodnie.
BO PŁACIMY ZA MODE, A NIE ZA UBRANIA. TRENDY RZĄDZĄ!