Dodaj do ulubionych

Thompson-Polkolor

21.12.04, 22:03
Jeszcze nie mieszkam w Józefosławowie (co się wkrótce zmieni) ale słyszałem
na którymś forum, że w Piasecznie jest fabryka Thompsona, która ponoć daje
się we znaki swoim hałasem niektórym mieszkańcom J. Czy to prawda? Czy to np.
dotyczy ul. Wilanowskiej poniważ właśnie tam zamierzam nabyć mieszkanko
(Zakątek II budowanych przez Sedno). Bardzo proszę o info w tej sprawie.
Obserwuj wątek
    • nigras Re: Thompson-Polkolor 22.12.04, 07:18
      To raczej zbyt daleko od Thompsona. Mieszkam na Zakatku od sierpnia i nie udalo
      mi sie uslyszec zadnych halasow z tej fabryki, mysle, ze na Z. 2 tez ich nie
      bedzie, raczej dotyczy to drugiej strony wilanowskiej.

pozdrawiam
      piotrek
      • st.elton Re: Thompson-Polkolor 22.12.04, 21:38
        Piotrek,

Przymierzam się do kupna mieszkanka w Zakątku II. Czy masz może jakieś
        przemyślenia/uwagi po półrocznym mieszkaniu w Zakątku I. Czy jesteś zadowolony
        z miejsca czy są jakieś wyraźne + bądź - tej lokalizacji. Z góry dziękuję za
        info.
        • nigras Re: Thompson-Polkolor 23.12.04, 07:53
          Jesli chodzi o miejsce zamieszkania, to wg mnie nie ma wad oprocz tych, ktore
          dotycza calej okolicy:
          - samoloty - po tygodniu sie przyzwyczaisz, w domu nie slychac
          - dojaz wo w-wy - ja nie jezdze codziennie, ale jedzie sie do centrum ok 40
          minut, wazna jest godzina wyjazdu, z pulawskiej srodkami komunikacji miejsckiej
          o 8 jedzie sie tez ok 40 minut (7XX + metro), czasy te zmieniaja sie bardzo
          jesli wyjedziesz np 15 minut pozniej (na niekorzysc:-)
          - z naszego osiedla przyszlo mi isc do pulawskiej i to jest dosc spory kawalek,
          blisko 0,5 h, od paru dni jezdzi tam Rojbus, wiec mozna nim podjechac.

Samo osielde, to juz sa inne rzeczy, na ktore nie zwraca sie uwagi jak sie kupuj
          e mieszkanie, a pozniej sa uciazliwe:
          - miejsca parkingowe: u nas na planie bylo o ok 10 wiecej, teraz jest tak, ze
          jest praktycznie dokladnie 1 na mieszkanie, a nawet mniej bo niektorzy maja
          tylko garaz. Wiec jacykolwiek goscie, drugi samochod to juz oznacza parkowanie
          na chodnikach. A adm zaleca parkowanie na uliczce dojazdowej, ktora ma byc tez
          uliczka dojazdowa do Z2.
          - brak jakiejkolwiek infrastruktury tv, telekom: o to musielismy sie starac
          wlasciwie sami, telefonow nie ma (poza sferia), internet ma byc na dniach, tv
          mamy z cyfrowej tv

No to tyle, jak mi sie przypomni cos jeszcze to napisze, jak masz jakies
          bardziej szczegolowe pytania po pisz mailem.

pozdrawiam
          piotrek
          • st.elton Re: Thompson-Polkolor 25.12.04, 22:16
            Nigras,

A czy może coś słyszałeś o planach rozbudowy ulicy Wilanowskiej i przebicia jej
            na Kabaty? Czy to ma być jakaś większa nitka czy tylko dróżka lokalna, która
            pozwoli mieszkańcom Józefosławia omijać Puławską?
            • nigras Re: Thompson-Polkolor 28.12.04, 12:40
              Nie slyszalem o takiej drodze, i nie sadze, zeby dalo sie ominac Pulawska. Z
              tego co slyszalem to jest w planach omijanie ul. Geodetow poprzed polaczenie ul.
              Wilanowskiej z ul. Pulawska w okolicach os. Przylesie - ale chyba niepredko.
              Troche o inwestycjach drogowych jest na stronie www.pulawska.info

pozdrawiam,
              piotrek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka