beata77777
20.03.06, 09:52
Napiszcie proszę jakie mięsko można jeść w I fazie oprócz piersi. Mam
książkę, tylko niezbyt znam się na rodzajach mięska. Co to jest górna część
udźca(krzyżowa) z wołowiny? Albo jeśli chodzi o cielęcinę: górka, kotlet z
udźca?
Pozdrawiam.