niedowiarek1
13.02.06, 16:37
Ludzie,ludzie zwariowałem do partii sie zapisałem.Nie wiem czy wiecie ale
jest jedna partia na świecie.W nocy miałem mary po przebudzeniu wstałem
obolały,natrętny głos mi ciągle wmawiał,zapisz sie do partii Romana czeka
Cie wielka zmiana,bedziesz Panem w swoim domu,nikt Ci nie podskoczy Wielki
R.wskaże Ci drogę,którą idziesz ,żegnajcie chłopcy,w drogę już nadszedł
czas,dokąd poniosą oczy .Nie.Jest jedna droga On mi ja wskazał .Romano jeśli
chcesz mojego dobra w imię tego co szanuje i cenię ,daj mi spoko,mam jedno
pragnienie ,chcę żyć w kraju miodem i zywicą pachnącym a nie w czerń ubrany i
w błocie zawiści co było upaprany,czerwień to miłośc oddanie uczucie, a Wy
teraz macie to głęboko w dupie.Za nic macie oddanie rodzinę ,zapisałem się
więc chyba zginę.