Dodaj do ulubionych

Bebecar Vector

08.01.07, 10:40
Witam Szanowne Mamy i Tatów :-)
Mam prośbę do posiadaczy Bebecarów model Vector. Przymierzam się do jego
zakupu. Przejrzałem różne opinie - niestety wiekszośc z nich pochodzi z
połowy 2006 roku - wtedy ten wózek dopiero co pojawił sie w sprzedaży.
Czy teraz po prawie 6 miesiącach ktos mógłby sie podzielić opiniami jak sie
użytkuje ten wózek.
Najbardziej mi zależy na ocenie układu jezdnego - czy mniejsze kółka piankowe
z przodu - nie powoduja problemów. Czy są jakies problemy? Jak sprawuje się
ten wózek na trasach niekoniecznie wyasfaltowanych np. las Kabacki itd.
Serdecznie pozdrawiam
Adam
Obserwuj wątek
    • adam_pawel Re: Bebecar Vector 16.01.07, 21:56
      Witajcie
      czyżby nikt nie miał Vectora?
      Pozdrawiam
      Adam
      • megimach Re: Bebecar Vector 16.01.07, 23:16
        oglądałam go w sklepie, jest b. "twardy" nie sadze aby wygodnie bez telepania
        prowadziło sie go po nierównym podłożu ale jestem uzytkowniczka bebecara stylo
        at a to b miekkie zawieszenie.jak coś prosze pisac na priv tu rzadko zagladam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka