Dodaj do ulubionych

Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch?

26.01.09, 13:03
Ktory wozek bardziej polecacie? Bede wdzieczna za wszelkie informacje!
Obserwuj wątek
    • ewa-lew Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 14:34
      U mnie przy wyborze pomiędzy tymi dwoma wózkami za Switchem przemówił jedynie
      większy kosz na zakupy, może trochę fakt, że w Looli budka jest głośna przy
      składaniu i rozkładaniu (lekko terkocze)...a może to był jakiś pojedynczy
      egzemplarz akurat z tą wadą. Teraz zaważam, że wygodne pasy-szelki, nie
      krępujące ruchów dziecka są bardzo praktyczne, w Looli chyba ich nie ma. Poza
      tym można o Switchu akurat poczytać tu:

      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=87640243&v=2&s=0
      pozdrawiam i życzę udanych wyborów:)
      • figama Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 15:16
        Ja mam loolę i jestem zadowolona, zależy kto czego oczekuje po
        wózku. Fakt budka lekko terkocze jak ją przesuwamy, pasy ma
        pięciopunktowe wystarczająco długie dla dziecka nie krępują ruchów,
        dobrze się podbija, w looli jest siedzisko kubełkowe kosz też nie
        jest taki malutki no jest trochę ciężka.
        • vi-23 Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 16:25
          figama, juz rozwialas moje watpliowsci bo nie chce kubelkowego siedziska a nawet
          nie wiedzialam ze loola takowe posiada :P
          • ewamamaemi Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 17:54
            wydaje mi się, że Loola nie ma kubełkowego siedziska...mhm, no chyba, że się
            mylę; na pewno nie rozkłada się na zupełnie na płasko, jak Switch.
            • vi-23 Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 19:30
              znow kolejny plus dla switcha :)
              • figama Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 27.01.09, 07:20
                Jak rozłożymy loolę tak do spania to robi się taki dołek pod pupą a
                nogi są minimalnie w górze i dla mnie to jest kubełkowe siedzisko-
                no chyba że się mylę :))
                • ewamamaemi Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 27.01.09, 08:14
                  aha, to tego nie wiedziałam:)pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka