vi-23 26.01.09, 13:03 Ktory wozek bardziej polecacie? Bede wdzieczna za wszelkie informacje! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa-lew Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 14:34 U mnie przy wyborze pomiędzy tymi dwoma wózkami za Switchem przemówił jedynie większy kosz na zakupy, może trochę fakt, że w Looli budka jest głośna przy składaniu i rozkładaniu (lekko terkocze)...a może to był jakiś pojedynczy egzemplarz akurat z tą wadą. Teraz zaważam, że wygodne pasy-szelki, nie krępujące ruchów dziecka są bardzo praktyczne, w Looli chyba ich nie ma. Poza tym można o Switchu akurat poczytać tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=87640243&v=2&s=0 pozdrawiam i życzę udanych wyborów:) Odpowiedz Link Zgłoś
figama Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 15:16 Ja mam loolę i jestem zadowolona, zależy kto czego oczekuje po wózku. Fakt budka lekko terkocze jak ją przesuwamy, pasy ma pięciopunktowe wystarczająco długie dla dziecka nie krępują ruchów, dobrze się podbija, w looli jest siedzisko kubełkowe kosz też nie jest taki malutki no jest trochę ciężka. Odpowiedz Link Zgłoś
vi-23 Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 16:25 figama, juz rozwialas moje watpliowsci bo nie chce kubelkowego siedziska a nawet nie wiedzialam ze loola takowe posiada :P Odpowiedz Link Zgłoś
ewamamaemi Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 17:54 wydaje mi się, że Loola nie ma kubełkowego siedziska...mhm, no chyba, że się mylę; na pewno nie rozkłada się na zupełnie na płasko, jak Switch. Odpowiedz Link Zgłoś
vi-23 Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 26.01.09, 19:30 znow kolejny plus dla switcha :) Odpowiedz Link Zgłoś
figama Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 27.01.09, 07:20 Jak rozłożymy loolę tak do spania to robi się taki dołek pod pupą a nogi są minimalnie w górze i dla mnie to jest kubełkowe siedzisko- no chyba że się mylę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ewamamaemi Re: Loola Full czy Peg Perego Pliko Switch? 27.01.09, 08:14 aha, to tego nie wiedziałam:)pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś