Dodaj do ulubionych

Wózki Mikado

26.06.09, 11:04
Witam, polecam wzystkim wózki firmy Mikado. Osobiście posiadam od
dwóch lat model Oxford w wersji trzykołowej. Wózek jest bardzo fajny
i poręczny, sprawdził sie w różnych warunkach i terenie. Po złożeniu
wchodzi nawet do bagażnika w Seicento (po uprzednim demontarzu
tylnej półki bagażnika). Wózek jak najbardziej godny polecenia w tym
przedziale cenowym.
Obserwuj wątek
    • pstrabiedronka Re: Wózki Mikado 26.06.09, 11:13

      heh :) słowa "poręczny" to ja bym użyła tylko w stosunku do jakiejś parasolki bo
      oznacza to, ze mozna bez problemu wziąć w ręke i pójść :)
      A jakos nie wyobrazam sobie Oxforda pod pachą :D:D:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka