marcinrybnik
26.06.09, 11:04
Witam, polecam wzystkim wózki firmy Mikado. Osobiście posiadam od
dwóch lat model Oxford w wersji trzykołowej. Wózek jest bardzo fajny
i poręczny, sprawdził sie w różnych warunkach i terenie. Po złożeniu
wchodzi nawet do bagażnika w Seicento (po uprzednim demontarzu
tylnej półki bagażnika). Wózek jak najbardziej godny polecenia w tym
przedziale cenowym.