Dodaj do ulubionych

Woda z Michałowic

11.08.06, 17:25
obecna woda to efekt tymczasowego podłączenia Piechowic do Michałowic, szkoda
że tymczasowego bo jest to woda niemal czysta w porównaniu z górzyniecką
Obserwuj wątek
      • dirty.sanchez Re: Woda z Michałowic 14.08.06, 09:58
        Ciekawe że woda znowu przyjęła kolor słabej herbaty i to po zaledwie słabych
        opadch w ostatnich dwóch dniach. Teraz znowu jest woda bezbarwna, a dzieje się
        tak tylko poźno w nocy. Może jednak woda pochodzi z Michałowic. Słyszałem, że
        głazy i kamienie które wpadły do ujęcia i je zniszczyły nie zostały jeszcze
        usunięte. Ujęcie zostało tylko oczyszczone. Jak na mój gust ujęcie nadal jest
        nieczynne a w nocy są przeprowadzane próby z ponownym jego włączeniem do sieci
        wodociągowej w Piechowicach. Ale najlepiej to będzie się samemu przekonać czy
        ujęcie zostało naprawione i skąd leci woda. Czyba czas na wycieczkę.
        To chyba powinno zastanawiać: wody miało nie być dwa tygodnie była po dwóch
        dniach. Kolejny cud?
        • antystanley Re: Woda z Michałowic 20.08.06, 11:01
          Tu mają miejsce same cuda: bezrobotni dostają pracę przy remotach dróg a nawet
          nie mają badań lekarskich, trzeba sobie załatwić poparcie w najbliższych wyborach.
          Ale przecież to wszystko nieprawda:)
          • staryzgred1 Re: Woda z Michałowic 22.08.06, 17:57
            Są jeszcze większ cuda, np. córka pani sekretarz dostała pracę jako
            kierowniczka nowych pracowników zatrudnionych do usuwania skutków powodzi i
            podobno razem rządzi z córką Stanleya. A ci pracownicy to jakieś nieroby.
            Widziałem jak się obijają zamiast pracować ale czego można wymagać od tych co
            wcześniej stali obok lotto i sączyli bełciki. Jednak widać każdy dobry żeby
            tylko oddał odpowiedni głos w wyborach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka