Dodaj do ulubionych

Prośba do Pana Janusza

21.11.09, 09:32
Witam Pana. Bardzo proszę o interpretację mojej daty urodzenia 8-11-
1981r. Czy na jej podstawie mógłby Pan odczytać, co czeka mnie w
najbliższym czasie? Czy czekają mnie jakieś ważne wydarzenia?
Pozdrawiam serdecznie
Ania
Obserwuj wątek
    • janus50 Re: Prośba do Pana Janusza 21.11.09, 23:46
      Witaj
      Aktualny czas to presja do działań w sferze materii. Jesteś w drugim
      cyklu 8 oraz pierwszym szczycie 1. Układ taki przynosi silny
      wewnętrzny impuls do spełniania się w karierze zawodowej, pomnażania
      dóbr materialnych, realizowania się we własnym biznesie.
      W kontaktach międzyludzkich może nieco przeszkadzać tobie pierwszy
      czarny szczyt o wibracji 6. Przynosi on zazwyczaj przekonanie, że
      jedyne twoje poglądy są właściwe i najlepiej wiesz, jak postępować
      powinni inni ludzie. Najbardziej dotyczy to zwykle najbliższych.
      Może to powodować brak akceptacji dla osób, których poglądy są różne
      od twoich.
      Co do ważnych wydarzeń, to takie nastąpią z całą pewnością w
      przyszłym roku, ponieważ nastąpi u ciebie zamknięcie cyklu Saturna, a
      to przynosi zawsze dość wyraźne zmiany w życiu.
      Pozdrawiam
      • chanella.net Re: Prośba do Pana Janusza 22.11.09, 00:07
        Witamsmile))
        Panie Januszu w kontaktach międzyludzkich-zgadza się....sporo nerwów
        mam ostatnio w pracy i niestety jest to bardzo męczące.
        Co do zmian w życiu, czy w przyszłym roku mogę liczyć na związek
        małżeński z moim obecnym partnerem, czy taka zmiana jest możliwa?
        Pozdrawiam
        • janus50 Re: Prośba do Pana Janusza 22.11.09, 01:24
          Witaj ponownie
          Jeśli chodzi o partnera, to przydałaby się jego data urodzenia oraz
          celem obliczenia wibracji własnych twoje oraz jego imiona i nazwiska z
          uwzględnieniem imion z bierzmowania. Wystarczy podać zawartość liter
          np. A - 3 razy, B - 1 raz, C - 2 razy itd. Służy to zachowaniu
          anonimowości.
          Pozdrawiam
                • janus50 Re: Prośba do Pana Janusza 22.11.09, 16:03
                  Witaj
                  Twój partner jest urodzeniową piątką, aktualnie w drugim cyklu 3 oraz
                  trzecim szczycie o wibracji 8.
                  Oznacza to dużą energię i chęć działania. Za sprawą trójki z cyklu
                  oraz urodzeniowej piątki może pojawiać się rozproszenie, chaos w
                  życiu, brak stabilności, niechęć do wiązania się, podejmowania
                  osobistych zobowiązań, pragnienie zachowania wolności osobistej. W
                  kontekście ósemki skłonność do nadmiernego ryzykowania, podchodzenie
                  do decyzji życiowych w sposób nie przemyślany i hazardowy, czyli
                  stawianie wszystkiego na jedną kartę.
                  Wibracje własne 5-7-3 dodatkowo podkreślają bardzo mocno
                  zaakcentowaną piątkę, tak więc nie może być raczej mowy o wiązaniu
                  się w sposób formalny, zakładaniu rodziny. Dodatkowo silnie
                  rozbudzona seksualność, podchodzenie do związku bardziej w celu
                  zaspokajania podstawowych instynktów niż głębszych, subtelnych
                  emocji. Możliwa skłonność do rozmaitych używek i niebezpieczeństwo
                  uzależnień. Brak mu w imionach i nazwisku wibracji 2, która odpowiada
                  m.in za partnerstwo, gotowość do tworzenia trwalych związków - tak
                  więc tutaj można się spodziewać deficytów. Brak mu również wibracji
                  siedem, która odpowiada za sferę duchowości, wewnętrznej wrażliwości,
                  ten brak może przynosić niekorzystne aspekty siódemki, czyli np
                  uzależnienia, upierdliwość. Generalnie wibracje własne niekorzystne
                  dla jego drogi życia.
                  Twoje wibracje własne 7-11-9 też nie należą do najlepszych, mogą
                  przynosić zamykanie się w sobie, problemy z okazywaniem emocji i
                  uczuć, silne pragnienie związku, adoracji, oczekiwanie na wyrazy
                  miłości i oddania ze strony partnera. Takie wibracje są zdecydowanie
                  za słabe dla twoje drogi życia. Ponadto brakuje tobie sporo wibracji
                  w imionach i nazwisku. Masz brak dwójek, trójek, siódemek i ósemek.
                  Brak dwójki i ósemki omówiłem powyżej. Trójka jest odpowiedzialna za
                  komunikację i ekspresję własną - jej brak będzie powodował zatem
                  deficyty w tej sferze. Ósemka odpowiada za m.in sferę finansów i
                  pomnażania dóbr materialnych. tutaj więc mogą pojawiać się problemy.
                  Szczególnie że jesteś aktualnie w cyklu osiem, dlatego może on
                  przynosić negatywy ósemki, kłopoty finansowe, brak siły przebicia,
                  brak chęci do rywalizacji o swoje.
                  trudno się spodziewać stabilności po takich wibracjach własnych.
                  Dużo pracy przed tobą.
                  Pozdrawiam
                  • chanella.net Re: Prośba do Pana Janusza 22.11.09, 16:18
                    Witam
                    Czarno to wygląda...dziwne, że wytrzymujemy jeszcze ze sobawink
                    hmmm
                    Panie Januszu, czy w takm razie jest możliwość, aby napisał mi Pan
                    coś więcej o tych zmianach, które czekają mnie w przyszłym roku?
                    Czego mogą dotyczyć, wspomniał Pan o finansach o pomnażaniusmile, czy
                    coś poza tym...?
                    Pozdrawiam
                    • janus50 Re: Prośba do Pana Janusza 22.11.09, 21:17
                      Witaj
                      Nieciekawie wygląda wzgl. twojego pytania o małżeństwo, a co do
                      związku to możliwe, że będzie się on miała dobrze, jednak piątki, a
                      szczególnie tak silnie zaakcentowane jak u twojego partnera, wolą
                      zdecydowanie wolne związki. Zresztą bycie z piątką z pewnością do
                      nudnych nie należy.
                      Co do zmian to będą one związane z zamknięciem cyklu Saturna a to
                      jest już astrologia, w której ja mocny nie jestem. W każdym razie
                      niezbędna jest dokładna godzina i minuta urodzenia oraz miejsce.
                      Wtedy można określić ascendent a co za tym idzie domy horoskopu i
                      wyciągnąć wnioski w jakich sferach twojego życia nastąpić mogą
                      największe zmiany, związane z zamknięciem cyklu Saturna.
                      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka