14.07.07, 09:40
No no, zapowiada sie calkiem letni dzien. I nastepne tez :)
Rano byla mleczno-biala mgla, ktora opadla. Teraz niebo jest niebieskie, wiatr
prawie zerowy, a na termometrze 23st!!
I co ja jeszcze tutaj robie? Na plaze, na plaze! :)
Obserwuj wątek
    • ania19771 Re: Slonce!! 14.07.07, 11:31
      No to miłego dnia!!!!

      Oby to słonko zagosciło już na dłuzej
    • przedziwna1 Re: Slonce!! 15.07.07, 16:31
      Plazowo i dzis. Morze coraz cieplejsze, lekki wiatr, niebiesko :)
    • przedziwna1 Re: Slonce!! 16.07.07, 19:38
      Dzis kolo poludnia byly 32 stopnie w cieniu, leciutenki wiatr i cale szczescie
      ze morze bylo calkiem zimne - jakis zimny prad przyszedl - bo bylo sie jak
      ochlodzic :) Za to woda krysztal!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka