przedziwna1
14.07.07, 09:40
No no, zapowiada sie calkiem letni dzien. I nastepne tez :)
Rano byla mleczno-biala mgla, ktora opadla. Teraz niebo jest niebieskie, wiatr
prawie zerowy, a na termometrze 23st!!
I co ja jeszcze tutaj robie? Na plaze, na plaze! :)