06.10.09, 20:46
Witam
Przyjmę nieodpłatnie karmę dla psa Labradora 7 miesięcy. Pies jadł
do tej pory Chappi lub Pedigree junior . Niestety ale moja sytuacja
finansowa jest teraz dość ciężka i nie stać mnie na zakup takiej
ilości jedzenia dla psa a nie chcę oddawać go do schroniska.
Psiaczek odwdzięczy sie pomerdaniem ogona i pokazem swoich
umięjetności apartowania smile dla ofiarodawcy.
Obserwuj wątek
    • tenshii Re: pomoc 06.10.09, 20:49
      Nie musisz oddawać go do schroniska.
      Możesz oddać go do fundacji , która znajdzie mu bardzo dobry nowy dom
      • ppaula2 Re: pomoc 06.10.09, 20:59
        Poza tym Chappi i Pedigree wcale nie jest dobrą karmą dla labradorów
        uncertain
        Ja kupowałam Funi 30kg Brit Junior Large Breed za 200zł i to
        wystarcza na 2,5-3 miesiące.
        A teraz jest starsza to kupuję jej 30kg Brit Adult Large Breed.
        Są to specjalistyczne karmy dla psów dużych ras ze składnikami
        odpowiednimi do ochrony stawów.
        Naprawdę Brit nie jest drogi. Wychodzi niewiele więcej niż te twoje
        karmy. Dzienny koszt Brita to paptem kilka złotych. Pomyśl nad tym
    • semi-dolce Re: pomoc 07.10.09, 17:37
      A skąd mamy wiedzieć, ze naprawde potrzebujesz pomocy a nie jesteś zwykłym
      naciagaczem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka