02.07.20, 16:36
Maz ma romans od zeszlego roku. Zlozylam pozew rozwodowy z jego winy wraz z dowodami, ponieważ mnie zdradzal.

Maz otrzymal pozew z sądu, zabezpieczenie alimentow.
Teraz chce ratowac malzenstwo. Chcialabym dac mu szansę ale tak by moc ten rozwod kontynuowac w razie gdyby mnie znow oszukal.

Czy moge zawiesic rozwod? Nie mamy jeszcze terminu rozprawy, mam zabezpieczenie alimentow.

Co moge zrobić zeby mnie noe oszukal i zebym miala deskę ratunku. Nie mam zaufania a jednoczesnie chcialam dac mu szanse do rozwodu, muszę się zastanowić.

Dziękuję
Obserwuj wątek
    • lzyoporanku Re: Rozwod 03.07.20, 11:43
      u mnie było tak, że pozew złożony w sądzie, a ten czas oczekiwania na rozprawę spędziliśmy na intensywnych, bardzo poważnych rozmowach...takich do bólu.
      zobaczyłam przełom w myśleniu męża i to zdecydowało, że dałam mu szansę, nie mówiąc mu o tym.
      na salę rozpraw weszliśmy jak przyszła nasza kolej, niczego nie powstrzymywałam wcześniej, na sali rozpraw pozew wycofałam.
      może warto zobaczyć do końca zachowanie męża?
      u nas problemem nie były zdrady, ale również problem był poważny.

• iceman22 Re: Rozwod 16.07.20, 09:19
      Zawsze da sie wycofac z pozwu. Zawsze nalezy ratowac malzenstwo. Zapytaj sie go moze mu cos brakuje w domu, albo po prostu lubi ten sport. tylko pamietaj ze jezeli zdradzi cie drugi i trzeci raz to niewiele zdzialasz. Znam ludzi ktozy tak zyja bo ONA kocha go chociaz on zdradza, no ale ile mozna. Niby nie mozna zenic sie znowu po rozwodzie bo w chrzescijanstwie to nie przejdzie. Probuj zycze Ci powodzenia. Miejmy nadzieje ze uda wam sie przetrwac ten trudny czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka