13.06.05, 21:50
przeszła na forum i wszystkich wymiotło? Cisza jakaś i melancholia od kilku
dni. Czy ktoś przeżył?
Obserwuj wątek
    • hela74 Re: Dżuma 13.06.05, 22:10
      daję oznaki życia jeszcze..smile
      • samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 22:18
        A reszta wymarła? Jak my Hela teraz namnożymy nowych ludzików jak tylko dwie
        zostałysmy po epidemii??
        • poczta301 Re: Dżuma 13.06.05, 22:27
          jeszcze ja żyję ,ale tylok do poniedziałku 20.06 kolejna sprawa już druga
          pozdrawiam
          • scriptus Re: Dżuma 13.06.05, 22:32
            Zostałyście nie tylko Wy dwie, zatem z rozmnażaniem nie powinno być problemów
            ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 22:36
              Scripitusie! Ale Tyś przecież żonaty!! smile
              • anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 22:45
                no przecież zostałyscie tylko Wy dwie i scriptus, żony nie ma i mężów też
                nie, tongue_out
                trzeba coś zrobić, a może nawet poświęcić się, dla dobra ludzkości big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                • hela74 Re: Dżuma 13.06.05, 22:48
                  big_grinbig_grinbig_grin to ludzkość wymaga aż takich ofiar? smile
                  • anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 22:56
                    jeśli by ją trzeba odbudować
                    big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
                    • samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 23:05
                      Ale z tego co ja widze uratowały się 4 kobiety a nie 2! To juz całkiem sporo-
                      mozna odbudowac populacje. A tak w ogole to musimy pamyśleć czy faceci są nam
                      tak naprawde potrzebni?? Jak tak się zastanowić to same wybitne jednostki były
                      kobietami.. Kopernik też była kobieta!! big_grinDDD Scripitus co prawda ocalał,ale
                      możnaby mu zmienić płeć smile) Co wy na to kobietki??
                      • anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 23:08
                        a Skłodowska-Curie może też?
                        zostawmy scriptusa, ja jestem za natura, są faceci, to niech będą,
                        ktoś musi śmieci wynosić, łóżeczko rozgrzać, taka służba dzienna i nocan tongue_outtongue_outtongue_out
                        • scriptus Re: Dżuma 14.06.05, 08:31
                          O tak, łóżeczko lubię rozgrzewać ;DDD
                          Śniadanko robić i parę innych rzeczy też.

                          Tylko nie lubię być SAM W NOCY crying((((((((((((((((((((((((((((((((
                      • scriptus Re: Dżuma 14.06.05, 08:23
                        Psiakość, to seksmisja jakaś

                        Ratowanie ludzkości wymaga poświęceń big_grinDDDD
    • anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 23:10
      3 kobiety, bo ja spać idę, troszkę się na ogródku od kilku dni narobiła, bo
      zachciało się babie porządków big_grinbig_grinbig_grin
      • samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 23:14
        Ja nie widzę, żeby scripitus protestował...
        • samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 23:15
          Ja też idę spać za chwile. Pozostaje zatem 2 smile
    • bezecnymen powiało grozą... 14.06.05, 07:04
      ale strachy na lachytongue_out
      rozwodnicy mnożą się przez pączkowanie więc rozmaitych nowości nie braknie jak
      staruszki wymrą
      a scriptus pewnie zaniemówił ze szczęścia, że zostanie naturalizowany na kobietę
      jarkoni! tricolour!! vertigo!!! szable w dłoń mości panowie
      póki my żyjemy!!!!
      • scriptus Re: powiało grozą... 14.06.05, 08:25
        Scriptus się nie boi bab, One tylko tak płoszą, ręka by im uschła...
        big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • samosia75 Re: powiało grozą... 14.06.05, 10:22
          Ooo widzę, że więcej chłopców przetrwało! Z jednym Scripitusem szybko
          uporałybysmy się, ale z dwójka.. też nie powinno być problemu big_grinD
          • jarkoni Re: powiało grozą... 14.06.05, 13:58
            zauważ samosiu, że powoli zaczyna się robić męska przewaga heheh....
            Teraz Wy zacznijcie się bać Drogie Panie smile
            • samosia75 Re: powiało grozą... 14.06.05, 21:11
              Hmmm ...bać? A co Wy nam możecie zrobić!!!?? big_grinD
    • bezecnymen Re: Dżuma 14.06.05, 07:12
      ja jeszcze żyję, a co miałyście nadzieję na znajoma stypę, szampan na nagrobku
      bezecnego? sabat czarownic?a właśnie...w żadnej bajce nie czytałem, by
      czarownica względnie wiedźma, taka rasowa, z brodawką na nosie, miała męża....
      hmmmm
      coś w tym jest big_grinDDDDD
    • vertigo5 Przeżyłem... 14.06.05, 22:38
      ...ale co z tego ? Skoro postawiłaś diagnozę, że to dżuma to wiem, że czeka
      mnie teraz 40 dni kwarantanny... . Czyli na forum będę miał prawo zaistnieć
      znowu około 24 lipca...
      Hmmmm, a może da się jakoś skrócić ten okres ???
      • bezecnymen Re: Przeżyłem... 14.06.05, 22:58
        cieszmy sie że to nie trąd...zesłano by nas na jakie manowce, jałowe
        półpustynie i co wtedy?
        • vertigo5 Re: Przeżyłem... 14.06.05, 23:01
          przy dżumie to jednak wchodzą w grę jakies obozy odosobnienia czy coś takiego,
          ale jak tam będzie internet i mozliwość pisania na forum to da się to przeżyć wink
          • samosia75 Re: Przeżyłem... 14.06.05, 23:08
            Stwierdzam, że to jednak nie dżuma. Zbyt mało ofiar śmiertelnych.

            • bezecnymen Re: Przeżyłem... 15.06.05, 07:16
              bo złego diabli nie biorą tongue_out
              • samosia75 Re: Przeżyłem... 15.06.05, 23:05
                E tam! Ja wcale nie jestem taka zła jak Bezecy a przeżyłam! wink) To był zwykły
                rotawirus albo coś..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka