samosia75 13.06.05, 21:50 przeszła na forum i wszystkich wymiotło? Cisza jakaś i melancholia od kilku dni. Czy ktoś przeżył? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 22:18 A reszta wymarła? Jak my Hela teraz namnożymy nowych ludzików jak tylko dwie zostałysmy po epidemii?? Odpowiedz Link
poczta301 Re: Dżuma 13.06.05, 22:27 jeszcze ja żyję ,ale tylok do poniedziałku 20.06 kolejna sprawa już druga pozdrawiam Odpowiedz Link
scriptus Re: Dżuma 13.06.05, 22:32 Zostałyście nie tylko Wy dwie, zatem z rozmnażaniem nie powinno być problemów ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 22:45 no przecież zostałyscie tylko Wy dwie i scriptus, żony nie ma i mężów też nie, trzeba coś zrobić, a może nawet poświęcić się, dla dobra ludzkości Odpowiedz Link
samosia75 Re: Dżuma 13.06.05, 23:05 Ale z tego co ja widze uratowały się 4 kobiety a nie 2! To juz całkiem sporo- mozna odbudowac populacje. A tak w ogole to musimy pamyśleć czy faceci są nam tak naprawde potrzebni?? Jak tak się zastanowić to same wybitne jednostki były kobietami.. Kopernik też była kobieta!! DDD Scripitus co prawda ocalał,ale możnaby mu zmienić płeć ) Co wy na to kobietki?? Odpowiedz Link
anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 23:08 a Skłodowska-Curie może też? zostawmy scriptusa, ja jestem za natura, są faceci, to niech będą, ktoś musi śmieci wynosić, łóżeczko rozgrzać, taka służba dzienna i nocan Odpowiedz Link
scriptus Re: Dżuma 14.06.05, 08:31 O tak, łóżeczko lubię rozgrzewać ;DDD Śniadanko robić i parę innych rzeczy też. Tylko nie lubię być SAM W NOCY (((((((((((((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link
scriptus Re: Dżuma 14.06.05, 08:23 Psiakość, to seksmisja jakaś Ratowanie ludzkości wymaga poświęceń DDDD Odpowiedz Link
anja_pl Re: Dżuma 13.06.05, 23:10 3 kobiety, bo ja spać idę, troszkę się na ogródku od kilku dni narobiła, bo zachciało się babie porządków Odpowiedz Link
bezecnymen powiało grozą... 14.06.05, 07:04 ale strachy na lachy rozwodnicy mnożą się przez pączkowanie więc rozmaitych nowości nie braknie jak staruszki wymrą a scriptus pewnie zaniemówił ze szczęścia, że zostanie naturalizowany na kobietę jarkoni! tricolour!! vertigo!!! szable w dłoń mości panowie póki my żyjemy!!!! Odpowiedz Link
scriptus Re: powiało grozą... 14.06.05, 08:25 Scriptus się nie boi bab, One tylko tak płoszą, ręka by im uschła... DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link
samosia75 Re: powiało grozą... 14.06.05, 10:22 Ooo widzę, że więcej chłopców przetrwało! Z jednym Scripitusem szybko uporałybysmy się, ale z dwójka.. też nie powinno być problemu D Odpowiedz Link
jarkoni Re: powiało grozą... 14.06.05, 13:58 zauważ samosiu, że powoli zaczyna się robić męska przewaga heheh.... Teraz Wy zacznijcie się bać Drogie Panie Odpowiedz Link
samosia75 Re: powiało grozą... 14.06.05, 21:11 Hmmm ...bać? A co Wy nam możecie zrobić!!!?? D Odpowiedz Link
bezecnymen Re: Dżuma 14.06.05, 07:12 ja jeszcze żyję, a co miałyście nadzieję na znajoma stypę, szampan na nagrobku bezecnego? sabat czarownic?a właśnie...w żadnej bajce nie czytałem, by czarownica względnie wiedźma, taka rasowa, z brodawką na nosie, miała męża.... hmmmm coś w tym jest DDDDD Odpowiedz Link
vertigo5 Przeżyłem... 14.06.05, 22:38 ...ale co z tego ? Skoro postawiłaś diagnozę, że to dżuma to wiem, że czeka mnie teraz 40 dni kwarantanny... . Czyli na forum będę miał prawo zaistnieć znowu około 24 lipca... Hmmmm, a może da się jakoś skrócić ten okres ??? Odpowiedz Link
bezecnymen Re: Przeżyłem... 14.06.05, 22:58 cieszmy sie że to nie trąd...zesłano by nas na jakie manowce, jałowe półpustynie i co wtedy? Odpowiedz Link
vertigo5 Re: Przeżyłem... 14.06.05, 23:01 przy dżumie to jednak wchodzą w grę jakies obozy odosobnienia czy coś takiego, ale jak tam będzie internet i mozliwość pisania na forum to da się to przeżyć Odpowiedz Link
samosia75 Re: Przeżyłem... 14.06.05, 23:08 Stwierdzam, że to jednak nie dżuma. Zbyt mało ofiar śmiertelnych. Odpowiedz Link
samosia75 Re: Przeżyłem... 15.06.05, 23:05 E tam! Ja wcale nie jestem taka zła jak Bezecy a przeżyłam! ) To był zwykły rotawirus albo coś.. Odpowiedz Link