aldona261
25.11.06, 11:46
Dzien dobry,mam na imie Aldona.Chciałabym sie dowiedziec jakie są objawy
nadczynnosci tarczycy w praktyce.Podejzewam ta choroba mnie dopadła.Od
pewnego czasu jest mi non stop goraco,duszno,czuje wewnetrzny niepokoj,serce
mi bije jak oszalałe,pocesie a wrecz poty mnie oblewają.Byłam z tym u lekarza
i stwierdził nerwice,ale pewna osoba z mojej rodziny twierdzi ze to moze byc
zwiazane z tarczycą.Fakt,pare miesiecy temu urodziłam dziecko i moze hormony
mi jeszcze buzuja?prosze napiszcie mi czy to moze miec zwiazek z tarczyca
jesli tak to do kogo moge sie z tym udac.