sara_toga
30.01.06, 10:02
Witam,
Jestem po operacji juz prawie 10 miesięcy. Już od dłuższego czasu mam problem
z wypróżnieniami. Nie chodzi o zaparcia, lecz wrecz przeciwnie. Ciekawa
jestem, czy u Was też to się zmieniło. Już zaczęłam wymyślać najgorsze
scenariusze mojej choroby. Jem dosłownie wszystko i nic mi nie jest. Nie mam
żadnych bóli, tylko to. Bardzo proszę o waszą odpowiedź i przepraszam za
niezbyt apetyczny wątek.