Dodaj do ulubionych

nieciekawy problem

30.01.06, 10:02
Witam,
Jestem po operacji juz prawie 10 miesięcy. Już od dłuższego czasu mam problem
z wypróżnieniami. Nie chodzi o zaparcia, lecz wrecz przeciwnie. Ciekawa
jestem, czy u Was też to się zmieniło. Już zaczęłam wymyślać najgorsze
scenariusze mojej choroby. Jem dosłownie wszystko i nic mi nie jest. Nie mam
żadnych bóli, tylko to. Bardzo proszę o waszą odpowiedź i przepraszam za
niezbyt apetyczny wątek.
Obserwuj wątek
    • calineczka79 Re: nieciekawy problem 30.01.06, 11:44
      wątpię żeby to była przyczyna - raczej bardziej prawdopodobny jest efekt
      odwrotny bo w końcu zanim organizm się przyzwyczai możesz mieć kłopoty z
      trawieniem, proponuję sprawdzić czy nie masz helicobakterii albo jakiś innych
      uszkodzeń w drogach żółciowych
      • sara_toga Re: nieciekawy problem 30.01.06, 12:23
        helicobakter miałam i niby jest wyleczony. Miłam także cofanie żółci do
        żołądka, co podobno jest dosyć częste po tej operacji. Spowodowało to zapalenie
        błony śluzowej żołądka. Dodam, że w kale obserwuję żółć.
        • calineczka79 Re: nieciekawy problem 30.01.06, 17:25
          no to sama chyba widzisz że coś jest nie tak i należaloby dowiedzieć się co -
          migiem do gastrologa !!!

          i co to znaczy że niby wyleczoy helico - brałas leki i nie było badań
          kontrolnych? także tym bardziej polecam gastroskopię jeśli są takie problemy
          trzeba wszystko dokładnie posprawdzać ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka