amanda171 04.05.07, 16:30 Czy ktoś stosował, czy pomaga? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewela514 Re: Terpichol 08.05.07, 12:20 Witaj ;) Ja stosowałam terpichol, na jakieś dwa tygodnie przed laparoskopią. Miałam mocne skurcze i bóle i mi pomagał, ale tam są też jakieś przeciwwskazania,więc musisz dokladnie zapoznać się z ulotka no i też sprawdzić na sobie samej. Jedyny minus tych tabletek to taki iż po nich się tak dziwnie odbija, takim miętowym nie miętowym smakiem , jakbyś jakichś ziółek się najadła. Musisz sama sprawdzić czy Ci pomoże. Ja brałam też po jedzeniu sylimarol i espumisan. Też dobre. pozdrawiam Ewela Odpowiedz Link