04.05.07, 16:30
Czy ktoś stosował, czy pomaga?
Obserwuj wątek
    • ewela514 Re: Terpichol 08.05.07, 12:20
      Witaj ;)
      Ja stosowałam terpichol, na jakieś dwa tygodnie przed laparoskopią.
      Miałam mocne skurcze i bóle i mi pomagał, ale tam są też jakieś
      przeciwwskazania,więc musisz dokladnie zapoznać się z ulotka no i też sprawdzić
      na sobie samej.
      Jedyny minus tych tabletek to taki iż po nich się tak dziwnie odbija, takim
      miętowym nie miętowym smakiem , jakbyś jakichś ziółek się najadła.
      Musisz sama sprawdzić czy Ci pomoże.
      Ja brałam też po jedzeniu sylimarol i espumisan. Też dobre.
      pozdrawiam Ewela

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka