napolnoc
20.11.06, 10:56
Wioska Glod wnerwila sie na Borata.
Slusznie czy nie ?
Wytaczaja proces wytworni filmowej, udzielaja wywiadow, przeganiaja widlami
paparazzi ktorzy teraz kreca sie tlumem po okolicy.
Film sam w sobie wg mnie nie obraza wioski, ale ci udzie maja prawo czuc sie
wykorzystani. A jak Wy to widzicie ?