20.11.06, 10:56
Wioska Glod wnerwila sie na Borata.
Slusznie czy nie ?
Wytaczaja proces wytworni filmowej, udzielaja wywiadow, przeganiaja widlami
paparazzi ktorzy teraz kreca sie tlumem po okolicy.

Film sam w sobie wg mnie nie obraza wioski, ale ci udzie maja prawo czuc sie
wykorzystani. A jak Wy to widzicie ?
Obserwuj wątek
    • avroml Re: Borat 20.11.06, 13:52
      Wykorzystani oni byli tylko o tyle, że za "występ" dostali tylko jakieś grosze, zdaje się po 15 lujów. A przed kamerą wygłupiali się dość chętnie, więc nie wydaje mi się, żeby Cohen ich nabrał, że niby dokument kręci o ich ciężkim żywocie.
      Mieszkańcy tłumaczą, że nie wiedzieli, że Cohen nazywa ich "gwałcicielami", "prostytutkami" itp. Kto widział ten fragment filmu, od razu się zorientuje, że wszyscy wiedzą, ze to wygłupy.
      • catrinel Re: Borat 20.11.06, 16:14
        Oto ten filmik na YouTube:

        www.youtube.com/watch?v=Hesm6Rxqj7w
        Dość to głupawe;)
        • avroml Re: Borat 20.11.06, 20:00
          raczej tu: www.youtube.com/watch?v=8E0lNG7zQ7s&mode=related&search=

          co nie zmienia faktu, że to głupawe:)
          • szpulkaa Re: Borat 26.11.06, 12:43
            obejrzalalam sobie ten filmik i nasunela mi sie konkluzja, ze moglo to byc
            zrobione gdziekolwiek w Rumunii hehe... Moze wiec, powinni sie cieszyc, ze
            akurat ich zaproszono do krecenia filmu ;-)
            Kiedy pojawia sie mozliwosc zarobienia pieniedzy to moralnosc i wrazliwosc sie
            zmienia... Powyglupiali sie, dostali nawet jakas kase i ok. Bez przesady...
            • napolnoc Re: Borat 26.11.06, 13:12
              Rownie dobrze mogliby i taka wioske w PL znalezc, ciekawe jak wtedy nasz rzad by
              zareagowal?
              • szpulkaa Re: Borat 26.11.06, 13:50
                nasz rzad protestowalby, ze film klamie, bo nie pokazano zadnego kosciola a
                Borat nie ma dzieci, wiec nie jest prorodzinny... :-/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka