strefas 05.02.12, 16:04 na kogo oddał/a byś głos ? forum.gazeta.pl/forum/w,172315,133062668,133062668,Sonda.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skalar2011 Re: Sondaż 05.02.12, 20:57 jo tyż ,jo nie wiedzioł że ona tako sprytno ale jak sie mo tako koleżanka budowlańca, może same pustaki robiły i tak tanio wyszło. Zjawo wiesz wielu w tym mieście czeko na mieszkanie, tyś powinna być szefem od budownictwa w tym mieście a problem z mieszkaniami zniknie od zaraz Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 05.02.12, 22:11 niznom jij ,ale jak byda mioł ta kasa to sie zgłosza :) Odpowiedz Link Zgłoś
bad_and_ugly Re: Sondaż 06.02.12, 21:03 strefas napisał: > na kogo oddał/a byś głos ? > forum.gazeta.pl/forum/w,172315,133062668,133062668,Sonda.html No bardzo "profesjonalna" sonda... Dlaczego nie ma np.: PJN, Solidarnej Polski, Polskiej Partii Pracy, Samoobrony i jeszcze paru innych? Dlaczego nie ma możliwości wyboru odpowiedzi: "inna", "nie wiem"? Jak tak będziesz sondy układać to przeważnie wyjdzie Ci to co chcesz. No i "na kogo oddałbyś głos..." ale kiedy i w jakich wyborach - do Sejmu, Senatu, Europarlamentu... Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 06.02.12, 21:55 Sonda tak profesjonalna jak twój post .Polska Partia Pracy wchodzi w skład SLD ,PJN na dziań dzisiejszy jest poza parlamentem a Solidarna Polska będzie jaki opcja "inne" w następnej bardziej "profesjonalnej " sondzie, jak pisze w komentarzach pod sondą . Odpowiedz Link Zgłoś
waple Re: Sondaż 07.02.12, 08:49 Rządzili już wszystcy z tej obcji i co? Klasa polityczna ma tylko jedno wyjście, okręgi jednomandatowe.Inaczej będzie pośmiewisko na cały świat.Kto by dziś głosował na te maszynki do głosowania, bez własnego sumienia i zdania, no kto?Gdzie zapowiadane, już nie raz likwidacje Senatu, redukce Sejmu, okręgi jednomandatowe.Optymalizacja zatrudnienia w administracji.Nic nie słychać w temacie, wyjęcia spod jarzma kontroli i innego nękania przedsiębiorców.Gdzie te powroty z zagranicy młodeko pokolenia? No i gdzie te pieniądze, pożyczki , za wyprzedany majątek, te kolosalne sumy z UE?,no gdzie.A sprawą priorytetoą jest, kto to będzie spłacał?Podpowiedzieć należy partii rządzącej,że są jeszcze lasy do sprzedania! Bo dalej już tylko rzeki i Bałtyk.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 07.02.12, 09:41 Przytoczę slogan przedwyborczy "głosujmy na mniejsze zło" i jak to dziś wygląda ? ,SLD zarzucano "aferę Rywina" i przez to przegrało wybory z PiS a ile było afer po tej Rywina i na jaka skalę ?dla mnie "mniejszym złem " jest SLD .Za ich czasów w przeciwieństwie do dzisiejszej polityki ,kraj się rozwijał ,gospodarka ,aż zachęcała do wydawania kasy (bo było za co kupować).Dziś rząd platformy hamuje gospodarkę, rozpędzoną przez SLD, PO z ustawy na ustawę wyjmuje śrubki z maszyny i tylko patrzeć jak pierdzielenie . I powiem więcej ,że nawet PiS byłby mniejszym złem (chodzi o sprawy gospodarcze nie poglądowe typu Kościół ,rozliczanie przeszłości i tropienie układów) Odpowiedz Link Zgłoś
krak4 Re: Sondaż 08.02.12, 08:05 Według tego co piszesz, to ta sonda powinna się ograniczać do dwóch opcji: 1) NASI 2)INNI Odpowiedz Link Zgłoś
bad_and_ugly Re: Sondaż 07.02.12, 16:54 "Polska Partia Pracy wchodzi w skład SLD..." Znajdź mi to: tu albo tu a może tu... albo gdzie indziej... Albo Ci się coś porąbało, albo z Ciebie lewicowiec jak z kozi dupy rajzyntasza, albo jak Ci to jeden napisał, że mu się lewicowiec z lewusem kojarzy. "PJN na dziań dzisiejszy jest poza parlamentem..." ...a mimo wszystko bardziej znaczące ośrodki badania opinii publicznej niż Ty, na "dziań" dzisiejszy ich uwzględniają w sondażach i dają szansę ich potencjalnym wyborcom. "...a Solidarna Polska będzie jaki opcja "inne"..." Patrz jak komentarz do PJN. Poza tym inne w sondażach, to raczej nie jest konkretnie wiadomo które. A Samoobrona gdzie? "...w następnej bardziej "profesjonalnej " sondzie..." Aż strach się bać... Następne sondy tak ułożysz, że już na 100% wyjdzie Ci to co chcesz. "...jak pisze w komentarzach pod sondą ." No właśnie, na razie tylko pisze. Ty na tym naszym forum jesteś taka sama "reklama" SLD jak to całe OdNowione klakierstwo jest reklamą OdNowy i ich Pierwszej Damy. To by było wszystko. Szkoda czasu na Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 08.02.12, 13:12 bad_and_ugly napisał: Wyluzuj trochę ...ten sondaż i tak będzie amatorski ,bo niestety mam do dyspozycji tylko narzędzie udostępnione przez admina z GW ,to znaczy ludzie z branży" IT" i ci mniej awansowani wiedzą ,że można wpłynąć na wynik tej sondy ,mnie się nie chce z nimi ścigać,potraktujcie to raczej jako formę zabawy i wyrażeniem swoich poglądów .Dziś wieczorem zmienię tą sondę i pytania do niej ok? Odpowiedz Link Zgłoś
mamma_mia_mia Re: Sondaż 08.02.12, 14:13 Jak ta sanda jest zabawą, to jaki sens ma taka zabawa ? Szkoda czasu na takie bezsensowne zabawy. Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 08.02.12, 14:19 Za niedługo ruszy strona pod tytułem ANTYPOPIS ,TAM BĘDĘ MIAŁ TROCHĘ WIĘKSZY wpływ na zabezpieczenie sondaży aby nie głosowały te same osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
mamma_mia_mia Re: Sondaż 08.02.12, 15:10 To znaczy, że będziesz wycinał wszystko, co nie będzie po twojej myśli, tak jak robiłeś dotychczas ? Podtytuł twojej strony powinien brzmieć "Toleruję tylko takie wypowiedzi, które są zgodne z moimi poglądami ". Uprzejmie dziękuję za takie dyskusje, przypominają mi komune - jedena partia, jeden naród, wszyscy oddajemy swój głos na Front Jedności Narodu. Nie, nie dla mnie !!! Odpowiedz Link Zgłoś
mamma_mia_mia Re: Sondaż 08.02.12, 19:40 Kończąc z Tobą rozmowę, powiem Ci, że wijesz się, jak piskorz. Na Twoim forum posty znikają się i pojwiają. Pojawil się post, który wcześniej wyciołweś. To już kolejny post, który pojawia się i znika. Jesteś nieuczciwym człowiekiem, który nie potrafi znieść krytyki Będziesz miał dość odwagi cywilnej, żeby przyznać się do tego, że napisałam prawdę ? Odpowiedz Link Zgłoś
strefas Re: Sondaż 08.02.12, 20:01 Prościej by było jak byś pisał pod jednym nickiem oszołomie ,oszuście . Odpowiedz Link Zgłoś