dociekliwyrudzianin Re: Głosujemy 06.02.14, 21:25 Drogi hepiku, twoja lista kandydatów jest bardzo nie trafiona co najmniej do trzech nazwisk. Aha i oczywiście dałeś znów powód do zaangażowania podległych w klikanie na jedynie słuszną kandydaturę. Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Ma racje dociekliwy. 07.02.14, 09:50 Brakuje tu jeszcze Marianka ktory cwierka przy kazdym referendum . Adasia Gierka- wspomagajacego Hute "Spokoj" czy nawet naszego Zefla Knefla ktory "dwoi sie i troi " aby Ruda Slaska miechcila sie zlotem ktorym on bylby dysponentem . Odpowiedz Link Zgłoś
jozefosmenda Kto Ma racje ....... 08.02.14, 09:24 No i ciebie Gregor nam zawsze będzie brakowało jak już zejdziesz z tego Świata. Więc pisz gdzieś tam z daleka ile rozumu ci starczy! Faktem jest, że za dużo to go nie masz ale dobre i to co masz! Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 19:26 No i ciebie Gregor nam zawsze będzie brakowało jak już zejdziesz z tego Świata. Mow za siebie baranie bo nie jestes nawet wladca na "Mrowczej Gorce". Więc pisz gdzieś tam z daleka ile rozumu ci starczy! Cieszy mnie ze doceniasz troche mojego rozumu w stosunku do twej skorupy czaszkowej. Odpowiedz Link Zgłoś
aloes69 Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 21:55 Czy wy Panowie jeszcze pamiętacie o co wam poszło? To niesamowite, ile rzeczy można dowiedzieć się o ludziach śledząc tylko ich wypowiedzi na tym forum .Polecam rok 2005 . To rok odkrywczych i tradycyjnie kontrowersyjnych wypowiedzi Józefa. Jako ciekawostkę podam, że w 2009 pojawił się podobny jak teraz wątek o mózgach w wpisach G-48. P.S. Hepik dorzuć jeszcze dwa nazwiska - domyśl się jakie... :) i wykasuj tych, co głosowali z kilku ników..... tak byłoby uczciwie.:/ Odpowiedz Link Zgłoś
fifik_rsl Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 22:21 aloes69 napisał: "P.S. Hepik dorzuć jeszcze dwa nazwiska - domyśl się jakie... :) i wykasuj tych, co głosowali z kilku ników..... tak byłoby uczciwie.:/" Nie ukrywam że tez sie zastanawiałem czym sie Hepik kierowałeś biorąc taki a nie inny dobór nazwisk. W samym PO możnaby wskazać spokojnie dwóch kandydatów (w wersji feministycznej kandydatkę i kandydata), RAŚ też raczej wskaże swojego. Co do pisania i głosowania z kilku nicków, niestety taki taki urok tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
hepik1 Re: Kto Ma racje ....... 10.02.14, 09:49 Taka forma żartu ,raczej. Po iluś latach odkryłem,ze na forum jest -SONDA ;) Wiecej nazwisk nie da rady,tylko pięć pozycji. Kania i Wieszołek się gdzieś juz przewijali na forum choć wiadomo,że Kania spalony. Szabatowski na doczepkę jako lol. Odpowiedz Link Zgłoś
g-48 Re: Kto Ma racje ....... 10.02.14, 00:06 Czy wy Panowie jeszcze pamiętacie o co wam poszło? To moja "stara " milosc do komuchow ktorzy graja porzadnym ludziom na nosie. A cala ta przygoda rozpoczela sie gdy nazwalem Zefla "zafajdanym bezradnym" i to zaczelo sie ze ze swoimi pinczerkami zoro33 i Osi-risem w pieknym stylu pieskow ORMOWskich zaczeli weszyc. Teraz juz wiesz ?! Odpowiedz Link Zgłoś