Dodaj do ulubionych

Głosujemy

06.02.14, 16:40
Obserwuj wątek
    • dociekliwyrudzianin Re: Głosujemy 06.02.14, 21:25
      Drogi hepiku, twoja lista kandydatów jest bardzo nie trafiona co najmniej do trzech nazwisk.

      Aha i oczywiście dałeś znów powód do zaangażowania podległych w klikanie na jedynie słuszną kandydaturę.
    • g-48 Re: Ma racje dociekliwy. 07.02.14, 09:50
      Brakuje tu jeszcze Marianka ktory cwierka przy kazdym referendum . Adasia Gierka- wspomagajacego Hute "Spokoj" czy nawet naszego Zefla Knefla ktory "dwoi sie i troi " aby
      Ruda Slaska miechcila sie zlotem ktorym on bylby dysponentem .
      • jozefosmenda Kto Ma racje ....... 08.02.14, 09:24
        No i ciebie Gregor nam zawsze będzie brakowało jak już zejdziesz z tego Świata. Więc pisz gdzieś tam z daleka ile rozumu ci starczy!
        Faktem jest, że za dużo to go nie masz ale dobre i to co masz!
        • g-48 Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 19:26
          No i ciebie Gregor nam zawsze będzie brakowało jak już zejdziesz z tego Świata.
          Mow za siebie baranie bo nie jestes nawet wladca na "Mrowczej Gorce".
          Więc pisz gdzieś tam z daleka ile rozumu ci starczy!
          Cieszy mnie ze doceniasz troche mojego rozumu w stosunku do twej skorupy czaszkowej.
          • aloes69 Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 21:55
            Czy wy Panowie jeszcze pamiętacie o co wam poszło?
            To niesamowite, ile rzeczy można dowiedzieć się o ludziach śledząc tylko ich wypowiedzi na tym forum .Polecam rok 2005 . To rok odkrywczych i tradycyjnie kontrowersyjnych wypowiedzi Józefa. Jako ciekawostkę podam, że w 2009 pojawił się podobny jak teraz wątek o mózgach w wpisach G-48.

            P.S. Hepik dorzuć jeszcze dwa nazwiska - domyśl się jakie... :) i wykasuj tych, co głosowali z kilku ników..... tak byłoby uczciwie.:/
            • fifik_rsl Re: Kto Ma racje ....... 08.02.14, 22:21
              aloes69 napisał:
              "P.S. Hepik dorzuć jeszcze dwa nazwiska - domyśl się jakie... :) i wykasuj tych, co głosowali z kilku ników..... tak byłoby uczciwie.:/"

              Nie ukrywam że tez sie zastanawiałem czym sie Hepik kierowałeś biorąc taki a nie inny dobór nazwisk.
              W samym PO możnaby wskazać spokojnie dwóch kandydatów (w wersji feministycznej kandydatkę i kandydata), RAŚ też raczej wskaże swojego.
              Co do pisania i głosowania z kilku nicków, niestety taki taki urok tego forum.
              • hepik1 Re: Kto Ma racje ....... 10.02.14, 09:49
                Taka forma żartu ,raczej.
                Po iluś latach odkryłem,ze na forum jest -SONDA ;)
                Wiecej nazwisk nie da rady,tylko pięć pozycji.
                Kania i Wieszołek się gdzieś juz przewijali na forum choć wiadomo,że Kania spalony.
                Szabatowski na doczepkę jako lol.
            • g-48 Re: Kto Ma racje ....... 10.02.14, 00:06
              Czy wy Panowie jeszcze pamiętacie o co wam poszło?
              To moja "stara " milosc do komuchow ktorzy graja porzadnym ludziom na nosie.
              A cala ta przygoda rozpoczela sie gdy nazwalem Zefla "zafajdanym bezradnym" i to zaczelo sie ze ze swoimi pinczerkami zoro33 i Osi-risem w pieknym stylu pieskow ORMOWskich zaczeli weszyc.
              Teraz juz wiesz ?!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka