Dodaj do ulubionych

Mykoplazma,Chlamydia,Bartonella

10.02.11, 21:51
Zaczolem od tygodnia leczyc myko,chlamydie . W tej chwili jestem na rif ,azycyna,doxy,od 2 dni mam okropne swedzenie i drapanie w gardle ,a co za tym idzie kaszel idzie sie wscieknac,z tym smyraniem . Czy ktos zwas mial podobny objaw .Ewentualnie co sobie zaaplikowac aby sobie pomuc,Czy to bicie myko daje takie objawy. Prosze o swoje doswiadczenia. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
      • rafi.zafi Pocieszcie troche jestem zalamany 12.02.11, 20:46
        Wiec tak wszystko sie wyjasnilo ,wyladowalem w czoraj u lekaza rodzinnego na osluchanie bo bardzo meczyl mnie kaszel i dostalem wysokiej temperatury .JAK NIGDY ,bylem w szoku Przyjeli mnie poza kolejnoscia i przyznalem sie ze lecze sie od maja 2010 roku na abx oczywisce lekarka byla w szoku. Jak zaczyla mnie straszyc to podczas badania tak mi tetno wzroslo ze skierowala na EKG ,dopaczyla sie tachykardi 120 czestoskurcz,Natychmiast do szpitala skierowanie. Telefon do swojego lekarza ten kazal pojechac aby mnie przebadali. Wiec pojechalem ci zamiast leczyc mnie na temperature i na kaszel to kroplowa na serce itp.Wiec po tym wszystkim wypisali mnie do domu bo stwierdzili ze to nie serce.Przedzwonilem do lekarza pierwszego kontaktu aby mu zdac relacje bo mnie prosila ,a ona znow mnie nakrecila ze jak do niedzieli nie przejdzie to mam sie zglosic na izbe przyjec.Wiec moja goraca prosba jak dlugo moze sie uczymywac temperatura zaznaczam ze ja przez cale zycie nie mialem tak wysokiej goraczki 38,8 na wieczor .Glowa nie boli katar kaszel,okropnosc .Doradzcie jak sobie pomuc nie chce wiecej antybiotykow innych brac po czopku temperatura przechodzi i sie poce .Prosze o slowa wsparcia.Dziekuje ze tu jestescie.
        • uruz2 Re: Pocieszcie troche jestem zalamany 12.02.11, 21:13
          A może wirusa dołapałeś? Trzy dni temperatury, to max. Jak nie przechodzi dzwoń do swojego doktora i nich radzi. Grypa szaleje, do herxa moze dołapałes coś wrednego...

Tamiflu, relenza...Gdyby wirus. Jak Twoja lekarka Ci nie przepisze, to ratuj się sambucolem. Bez recepty - syrop.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka