Dodaj do ulubionych

Kreatynina

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 06:49
Czy przy poziomie kreatyniny 11 pacjent musi być dializowany ? A może są inne
metody leczenia ? Podajcie,proszę namiary na dobrego,nie ,najlepszego nefrologa.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka