Gość: Gość lid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.07, 06:49 Czy przy poziomie kreatyniny 11 pacjent musi być dializowany ? A może są inne metody leczenia ? Podajcie,proszę namiary na dobrego,nie ,najlepszego nefrologa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj