pliszka13
25.08.06, 15:49
Witam
Na allegro zwykle kupuję, sprzedają bardzo rzadko, czasopisma i ksiażki.
Po raz pierwszy spotkałam się z targowaniem się o koszty wysyłki(faktem jest,
że w przypadku tych gaezt sa one wyższe niż wartość towaru)
Najpierw kupująca chciała, żeby wysłać je zwykłym listem. Później dokładnie
wyliczyła mi koszt poleconego, razem z ceną koperty. Zgodziłam sie, mimo, ze
ja nie zawyzam kosztow przesylki. Teraz widze wplate na konto i brakuje 30 gr.
I co mam zrobic? Nie chodzi mi o pieniądze, bo ja od tego nie zbiednieje, nie
zyje z handlu, te gazetki sprzedaje za symboliczne pieniadze, bo inaczej
wyrzuciłabym je. Chodzi mi o zasade.