Dodaj do ulubionych

interesowna opzycja targówka

IP: *.ids.pl / *.waw-bia.leased.ids.pl 17.05.02, 14:42
Zbliża się kolejna sesja Rady Gminy Targowek. Ciekawe czy pojawią sie na niej
radni tzw. opozycji (Kuncewicz, Kobel, Poczesny, Kunowski, bracia Dąbrowscy,
Zawadzki i inni), którzy ostatnio tuż po nieudanym głosowaniu nad odwołaniem
burmistrza, opuścili salę i olali sprawy naprawdę ważne dla zwykłych ludzi. Co
tam, że ktoś czekał na decyzję rady o np. sprzedaży czy dzierżawie działki. Co
tam, że do uchwalenia był ważny plan zagospodarowania przestrzennego. To już
targówkowskiej opozycji nie interesuje. rozgywki personalne - owszem, ale praca
merytoryczna - to już za nudne. A podobno tak przejmują się interesem
mieszkańców....

W tej sprawie ukazalo sie nawet oswiadczenie radnych, ktore jest dostepne na
stronach www gminy.

Oświadczenie


Komisja Organizacyjna Rady Gminy Warszawa - Targówek wyraża swoją stanowczą
dezaprobatę wobec radnych, którzy po głosowaniu nad udzieleniem absolutorium
Zarządowi Gminy Warszawa - Targówek, z tytułu wykonania budżetu za rok 2001 (
punkt 2 sesji), opuścili obrady LII Sesji Rady Gminy Warszawa - Targówek,
dezorganizując jej pracę w następnych 19 punktach.
Oburzający w naszym odczuciu jest fakt lekceważenia przez część radnych
( aktywnie uczestniczących w części dotyczącej rozstrzygnięć politycznych)
obowiązków dotyczących podejmowania decyzji merytorycznych, na których szybkie
i sprawne rozwiązanie czekają mieszkańcy Naszej Gminy.

Przewodniczący Rady
Dariusz Klimaszewski

Wiceprzewodniczący Rady
Maciej Danko

Wiceprzewodniczący Rady
Zdzisław Łomowski

Wiceprzewodniczący Rady
Paweł Sęk

Warszawa, dnia 25 kwietnia 2002 r.


Obserwuj wątek
    • Gość: zdzich Re: interesowna opzycja targówka IP: 213.25.91.* 17.05.02, 14:56
      Przecież najważniejszym problemem władz Targówka jest wyższość Ukrainek nad
      Polkami lub odwrotnie
      • Gość: bialy Re: interesowna opzycja targówka IP: *.ids.pl / 195.117.5.* 17.05.02, 15:12
        jakbyś nie zauważył, to właśnie władze targówka zostały do końca i dzięki temu
        udało sie przegłosować wszystkie uchwaly. salę opuściła tak zawsze aktywna
        opozycja pokazując, że zwykłe sprawy, zwykłych mieszkańców mają w głębokim
        poważaniu. 19 merytorycznych punktów już ich nie interesowało. na szczęście
        poza opozycją są jeszcze radni, którym chce się pracować i poważnie traktują
        ludzi.


        • Gość: kunce Matematyka - królowa nauk IP: *.chello.pl 17.05.02, 15:52
          Gość portalu: bialy napisał(a):

          > jakbyś nie zauważył, to właśnie władze targówka zostały do końca i dzięki temu
          > udało sie przegłosować wszystkie uchwaly. salę opuściła tak zawsze aktywna
          > opozycja pokazując, że zwykłe sprawy, zwykłych mieszkańców mają w głębokim
          > poważaniu. 19 merytorycznych punktów już ich nie interesowało. na szczęście
          > poza opozycją są jeszcze radni, którym chce się pracować i poważnie traktują
          > ludzi.


          Ile osób liczy opozycja w 45 osobowej radzie? Nasz klub liczył wtedy 6 osób,
          teraz 8. A radnych jest 45.
          Do podejmowania prawomocnych uchwał trzeba 23 radnych czyli ca połowę składy rady
          (tzw. quorum to 23 radnych).

          W dniu sesji listę podpisało 44 radnych.
          Prosze o wyjasnienie, w jaki sposób wyjście opozycyjnych radnych mogło zagrozić
          quorum?
          Panie Przewodniczący Klimaszewski - kto tak naprawde zerwał sie Panu z sesji,
          jeśli brakowało około 20 osób? Proszę napiętnować po nazwisku!

          • Gość: bialy Re: Matematyka - królowa nauk IP: *.ids.pl / 195.117.5.* 17.05.02, 16:23
            Gość portalu: kunce napisał(a):

            > Gość portalu: bialy napisał(a):
            >
            > > jakbyś nie zauważył, to właśnie władze targówka zostały do końca i dzięki
            > temu
            > > udało sie przegłosować wszystkie uchwaly. salę opuściła tak zawsze aktywna
            >
            > > opozycja pokazując, że zwykłe sprawy, zwykłych mieszkańców mają w głębokim
            >
            > > poważaniu. 19 merytorycznych punktów już ich nie interesowało. na szczęści
            > e
            > > poza opozycją są jeszcze radni, którym chce się pracować i poważnie traktu
            > ją
            > > ludzi.
            >
            >
            > Ile osób liczy opozycja w 45 osobowej radzie? Nasz klub liczył wtedy 6 osób,
            > teraz 8. A radnych jest 45.
            > Do podejmowania prawomocnych uchwał trzeba 23 radnych czyli ca połowę składy ra
            > dy
            > (tzw. quorum to 23 radnych).
            >
            > W dniu sesji listę podpisało 44 radnych.
            > Prosze o wyjasnienie, w jaki sposób wyjście opozycyjnych radnych mogło zagrozić
            >
            > quorum?
            > Panie Przewodniczący Klimaszewski - kto tak naprawde zerwał sie Panu z sesji,
            > jeśli brakowało około 20 osób? Proszę napiętnować po nazwisku!
            >
            no, nie zmienia to jednak glównego wątku mojego maila - opozycja olała sobie
            sprawy merytoryczne, a właściwie to tak naprawdę olała mieszkańców. i o to tutaj
            chodzi. ale widać niektórzy wolą ściemniać i gmatwać tak prostą sprawę. a nóż
            społeczeństwo nie połapie się o co chodzi...

            • Gość: kunce wy zawsze na tę sama nutę IP: *.chello.pl 17.05.02, 16:40
              Gość portalu: bialy napisał(a):

              > Gość portalu: kunce napisał(a):
              >
              > > Gość portalu: bialy napisał(a):
              > >
              > > > jakbyś nie zauważył, to właśnie władze targówka zostały do końca i dz
              > ięki
              > > temu
              > > > udało sie przegłosować wszystkie uchwaly. salę opuściła tak zawsze ak
              > tywna
              > >
              > > > opozycja pokazując, że zwykłe sprawy, zwykłych mieszkańców mają w głę
              > bokim
              > >
              > > > poważaniu. 19 merytorycznych punktów już ich nie interesowało. na szc
              > zęści
              > > e
              > > > poza opozycją są jeszcze radni, którym chce się pracować i poważnie t
              > raktu
              > > ją
              > > > ludzi.
              > >
              > >
              > > Ile osób liczy opozycja w 45 osobowej radzie? Nasz klub liczył wtedy 6 osó
              > b,
              > > teraz 8. A radnych jest 45.
              > > Do podejmowania prawomocnych uchwał trzeba 23 radnych czyli ca połowę skła
              > dy ra
              > > dy
              > > (tzw. quorum to 23 radnych).
              > >
              > > W dniu sesji listę podpisało 44 radnych.
              > > Prosze o wyjasnienie, w jaki sposób wyjście opozycyjnych radnych mogło zag
              > rozić
              > >
              > > quorum?
              > > Panie Przewodniczący Klimaszewski - kto tak naprawde zerwał sie Panu z ses
              > ji,
              > > jeśli brakowało około 20 osób? Proszę napiętnować po nazwisku!
              > >
              > no, nie zmienia to jednak glównego wątku mojego maila - opozycja olała sobie
              > sprawy merytoryczne, a właściwie to tak naprawdę olała mieszkańców. i o to tuta
              > j
              > chodzi. ale widać niektórzy wolą ściemniać i gmatwać tak prostą sprawę. a nóż
              > społeczeństwo nie połapie się o co chodzi...
              >

              gratuluję zakłamania i przeświadczenia, że wam wolno olewać pracę na sesji, bo
              jesteście władza.
              Kilkunastu radnych z opcji rządzącej zerwało sie - morda w kubeł. Kilku z
              opozycji - wydaje sie oświadczenia.
              Pogięło was od poczucia bezkarności?
              • Gość: palker Re: wy zawsze na tę sama nutę IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.02, 18:02
                Wiesz Kunce, to pseudo ("Biały") od bielma na oczach może się wywodzić:-)
                • Gość: lelu Re: wy zawsze na tę sama nutę IP: 195.117.174.* 18.05.02, 07:12
                  Panie Biały. Zapomniał Pan o jednym: Balcerowicz musi odejść.
                  • Gość: palker na inną nutę IP: *.dialup.warszawa.pl 19.05.02, 01:12
                    "Koryto było jedno, a osób gromada.
                    Kwik, tumult!... Sąsiad pcha się na sąsiada;
                    każdy chce zdobyć miejsce jak najlepsze:
                    zwyczajnie - wieprze.
                    Więc pierwsze chlewu figury:
                    dwa knury
                    i coś pięć najtęższych macior -
                    stanęło rzędem przy krypie.
                    Wlazłszy po kolana w zacior
                    żre, mlaska, chlipie.

                    A słysząc te lube dźwięki
                    Młodsze karmniki znoszą istne męki:
                    Kręcą się, wiercą, tędy, owędy,
                    Szukając przejścia, kwiczą o względy...
                    Lecz do koryta, gdzie rząd starszych osób
                    Przedostać się ani sposób.

                    Aż knur jeden, znudzony kwikiem plebsu : "Żryć!"
                    Pysk, jadłem uwalany oparł na korycie
                    I - mlaskając smakowicie -
                    Rzekł:
                    - Motłochu, wstydź się, wstydź!
                    Alboż w naszem życiu całem
                    Tylko żarcie - ideałem?...
                    Czyż nigdy was nie wzrusza żadna myśl wznioślejsza?
                    Czy głodu cielesnego duchowy nie zmniejsza?...
                    Wierzaj mi, braci młodsza: nie dla sadła żyjem!

                    Tu urwał - i w pomyjach znów zatonął ryjem."

                    I pomyśleć, ze Benedykt Hertz napisał to w 1905 rokuJ
                    • Gość: kunce Re: na inną nutę IP: *.chello.pl 19.05.02, 08:54
                      ...a "Lady Mackbet" napisano jeszcze wczesniej... ;]
                      • Gość: Zdzich Re: na inną nutę do Kunce IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 10:48
                        Kunce- jest w tym jakiś paradoks, ja się Ciebie czyta, to widać ze się ma do
                        czynienienia z inteligentną i mądrą osobę. Natomiast w bieżacych rozgrywkach w
                        radzie gminy Warszawa-Targówek nie widać czym się równi Agnieszka Kuncewicz od
                        Marka Kamińskiego, pan Wolny od Pana Kobla , harcerz kunowski od erudyty
                        Kozłowskie ( tego co rewitalizował cmentarz).
                        Wyglą,że wszystkich was interesuje jedno -jak najwyższe diety, wyjazdy apanaże,
                        władza (i jej ekonomiczne przełożenie). A idea samorządności, a
                        upodmiotowienie mieszkańców to dla was nic nie znaczy. Raz na cztery lata trzeba
                        coś tam powiedzieć mieszkańcom, jak wybiorą to można ich już ignorować.
                        Powiedz mi Kunce ile wynosi dieta radnego na Targówku (bo władze gminy olewają
                        ustawę o dostępie do informacji publicznej)
                        Pozdrawiam

                        • Gość: zetzet Re: na inną nutę do Kunce IP: *.ipartners.pl 19.05.02, 14:48
                          Ja tu widzę jedno - ktoś olał sobie swoje obowiązki jako radnego, przegrał
                          jedno głosowanie i obraził się na cały świat i sobie poszedł. Wszak radny
                          opozycji nie będzie się zajmował pierdołami takimi jak sprawy zagospodarowania
                          przestrzennego, bo to za nudne. Oni są stworzeni do wznioślejszych celów - do
                          powoływania i odwoływania.
                          A może byście tak oddali diety za ten miesiąc co? Nie chciało się siedzieć na
                          sesji, ale kasę to się wzięło z przyjemnością. Co ty na to kunce? Gdzie twoja
                          praworządność i troska o społeczny pieniądz?
                          • Gość: zdzich Re: na inną nutę do Kunce IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 15:03
                            Gość portalu: zetzet napisał(a):

                            > Ja tu widzę jedno - ktoś olał sobie swoje obowiązki jako radnego, przegrał
                            > jedno głosowanie i obraził się na cały świat i sobie poszedł. Wszak radny
                            > opozycji nie będzie się zajmował pierdołami takimi jak sprawy zagospodarowania
                            > przestrzennego, bo to za nudne. Oni są stworzeni do wznioślejszych celów - do
                            > powoływania i odwoływania.
                            > A może byście tak oddali diety za ten miesiąc co? Nie chciało się siedzieć na
                            > sesji, ale kasę to się wzięło z przyjemnością. Co ty na to kunce? Gdzie twoja
                            > praworządność i troska o społeczny pieniądz?

                            Myślę,że diety i pensje powinni przede wszystki oddać uczestnicy wyjazdu do
                            Kazimierza (przynajmniej pokryć go z własnej kieszeni). Ostatecznie nie wiem kto
                            lepszy- Ci co wzięli swoje zabawki i poszli z piaskownicy - czy ci co zostali, by
                            z lubością taplać się w G... Wygląda zetzet,że jesteś w bliskich relacjach z
                            gminą targówek moze mi powiesz- ile wynosi tam dieta radnego
                          • Gość: kunce odpowiadam IP: *.chello.pl 19.05.02, 15:23
                            100 % diety radnego w naszej gminie wynosi ok. 2 300 zł (w wypadku gdy radny
                            uczestniczy w we wszystkich obowiazujacych go posiedzeniach statutowych ciał
                            rady - absencja powoduje odliczanie kolejnych kwot).

                            Zmartwiło mnie stwierdzenie, że nie widzisz różnicy między działaniami moimi a
                            Kamińskiego. Miałam wrażenie (okazuje się, że nieco mylne), że różnice rzucaja
                            sie w oczy, i to w trzech najwazniejszych płaszczyznach:
                            - gospodarczej (wizja Targówka)
                            - politycznej (Targówek jako część Polski i sposób sprawowania władzy)
                            - moralnej (stosunek do współnego dobra, pojmowanie mandatu jako służby
                            społecznej a nie jako okazji do ustawienia siebie i rodziny).

                            Przegraliśmy nie jedno głosowanie, bo taki jest los opozycji. Ale
                            przegrywamy "coraz lepiej" - jeśli mozna tak powiedzieć. Rok temu absolutorium
                            dostał Kamiński przy 36 głosach za (klub PO + klub SLD) i 6 przeciw. Teraz za
                            było 27 radnych a przeciw 13. Kamiński et consortes nadal rządzi, ale jest coraz
                            mniej bezkarny. Staramy sie blokować i nagłaśniać te jego posunięcia, które
                            ewidentnie szkodza gminie i są załatwianiem interesów kolesi w zamian za ich
                            wdzięczność. Niestety, poza Echem Nadwiślańskim, które nie jest zalezne finansowo
                            od gminy, lokalna prasa nie nagłaśnia skandali i bezprawia w
                            urzędzie: "herold..." jest oficjalnym organem SLD a "nowa Gazeta Parska' nie chce
                            utracic intratnych ogłoszeń urzędu.

                            Co do wyjścia z ostatniego głosowania: nie było to działanie zamierzone. Sesja
                            przeciągnęła sie w czasie na skutek niefrasobliwości SLD, które 3 razy prosiło o
                            przerwę (przerwy + opóźnienia trwały ponad 3 godziny).
                            Napisałam "niefrasobliwości", bo uważam, że żaden poważny klub nie powinien
                            przyjść na sesje absolutoryjną bez wypracowanego stanowiska w tej sprawie. A oni
                            spierali sie do końca i jeszcze na 5 minut przed głosowaniem usiłowali przekonać
                            nawzajem.
                            Ale do tematu: mieliśmy 0 20.30 umówione ważne spotkanie, dlatego wyszliśmy zaraz
                            po głosowaniu absolutorium.
                            Naturalnie wiedzieliśmy, że wychodząc zmusimy do pozostania na miejscu panów z
                            zarządu, którzy też byli umówieni na mieście z okazji imienin Kamińskiego.
                            • Gość: zdzich Re: odpowiadam IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 16:17
                              Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wszystko jest bardziej złożone, więć miast
                              polemiki podam tylko kilka kwestii pod rozwagę. Nie do końca jest
                              tak,że "herold" (który zresztą już chyba zbankrutował) był organem SLD. To
                              paradoks, ale pismo to kierowane przez wysokiego urzędnika SLD, o dużej
                              skądinąd inteligencji miało niezależny zespól (czy art. historyczne w
                              Heroldzie były pochlebne o PRL??). W przypadku Białołęki, to zespól właściwie
                              kształtował linię pisma. W przypadku Targówka zabrakło takiej niezależnej
                              inicjatywy (prawie zawsze był problem z materiałami do numeru)- jest to chyba
                              jakaś ogólniejsza ułomność samorządowa tej gminy. Ale stopień niezależności w
                              heroldach był o niebo większy niż w NGP-wiem to z autopsji. Echo jest
                              niezależne, niestety, tylko na Targówku.
                              Władze Białołęki (za którymi nie przepadam) nie pozwoliłyby sobie na taką
                              ostentację jak władze Targówka , bo bałyby się kontroli społecznej. Problem
                              opozycji Targówka polega na tym ,że działa kanałami partyjnymi a nie
                              obywatelski. Jako socjolog Wiesz co to znaczy.
                              Problem braku zauważalnej różnicy bierze się z następujących kwestii. Na
                              początku na Targówku działał kartel władzy (pojęcie wg prof. staniszkis). Na
                              zdjęciu pojawili się zadowoleni z siebie - burmistrz kamiński, przew. Kuncewicz
                              i wice Kobel, w tle były pułkownik MSW Kurek i rzekomy przyjaciej nauczycieli
                              Wolny. Chcąc nie chcąc byliście postrzegani jako jedna grupa, towarzystwo
                              wzajemnej adoracji. Obecne wasze spory to nawet nie konflikt polityczny, tylko
                              dla przeciętnego obserwatora kłotnia w rodzinie.
                              Są fakty potwierdzające tę obserwację, dlaczego tak bronicie Kobla przecież on
                              ma naprawde ma kilka co najmniej niejasnych spraw na swoim koncie. Choćby to
                              znane w całej Polsce dzięki mediom - albo dawał łapówki kamińskiemu (ten
                              swoisty haracz), albo kłamie. Każda z tych możliwosci go przekreśla, a Wy
                              właśnie zacieśniacie z nim powiązania. Harcerz kunowski nazywa go fachowcem -
                              od czego??
                              Jeśli chcecie zaistnieć (na razie wiem tyle, że Agnieszka Kuncewicz przerasta
                              intelektualnie swoich przeciwników- co dla mnie jako dla inteligenta coś już
                              znaczy)to musicie różnić się przekonywująco od swoich przeciwbników wyższym
                              morale, umiejętnością weryfikacji własnych szeregów. Jeśli to się Wam uda i
                              przekonacie do tego wyborców. To za 6 m-cy może będziesz dyrektorem dzielnicy,
                              a Targówek przestanie się kojarzyć z coraz śmieśniejszymi aferami- Polki czy
                              ukrainki, rewitalizacja cmentarza, libacje za premie itp. Pani Agnieszko,
                              przecież to jest potwornie żałosne. Ale sanacja moralna na pewno nie nastąpi z
                              burmistrzem koblem w roli głownej.Mimo wszystkich powyższych uwag,życzę Ci
                              Kunce jak nalepiej, bo robisz lepsze (nie tylko estetycznie) wrażenie niż pan
                              klimaszewski czy kamiński
                            • Gość: Miś Kunce ty ŻAŁOSNA ŚMIECIARO!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 19:58
                              Już po prostu nie da się czytać pierdół które tu wypisujesz. Tego jak to ty
                              się "dla dobra" i "w interesie" poświęcasz.
                              Jesteś po prostu żałosną starą i brzydką kobietą, sfrustrowaną przeszkodami w
                              zdobyciu "WADZY".
                              A propos słynnego wyjazdu do Kazimierza, słyszałem, że ty na swoich wyjazdach
                              byłaś jeszcze lepsza: chlałaś jak świnia i pierdoliłaś się z kim popadnie. To
                              zresztą potwierdza tezę o twojej frustracji, wywołanej także bezwzględnie
                              upływającym czasem żłobiącym na twojej wątpliwej urody twarzy głębokie zmarchy.
                              I tyle zdziro!!!
                              • Gość: palker oj Misiu, Misiu... IP: *.dialup.warszawa.pl 19.05.02, 20:23
                                Nie dość, że nie znasz się na urodzie i zaletach umysłu kobiet, to na dodatek
                                sądzisz, że możesz tym komuś dokuczyć. Politycy są przyzwyczajeni do tego, że
                                różne niezadowolone misiowe niedojebki będa wylewały im na głowy wiadra pomyj.
                                Mają to
                                wpisane w ryzyko uprawianej działalności. Wyszedłeś bez mała na
                                ekshibicjonistę, który znienacka pokazał widowni swoje wdzięki i zamiast grozy
                                wywołał zaledwie usmiech politowania.
                                Udało ci się za to obrazić uczestników tego forum i to nie będzie ci darowane.
                                Może zarzucisz pisanie tutaj i powrócić do swojego ulubionego zajęcia
                                polegającego na pisaniu sprośnosci w publicznych toaletach. Zrób to, gdyż tu
                                masz już niewiele do powiedzenia. No chyba, że zdobyłbyś się przynajmniej na
                                krótkie słowo przepraszam.
                                • Gość: Miś palkerowy "dojebek" IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 20:57
                                  Ty palker rozumiem jesteś "dojebkiem"? Oj było chyba dzisiaj w pupę palkerową...
                                  A z kunce to polityk jest z koziej pizdy rajzetasza
                                  • Gość: beata_ Re: palkerowy IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 19.05.02, 22:13
                                    Gość portalu: Miś napisał(a):

                                    > Ty palker rozumiem jesteś "dojebkiem"? Oj było chyba dzisiaj w pupę palkerową..
                                    > .
                                    > A z kunce to polityk jest z koziej pizdy rajzetasza

                                    Głodnemu chleb na myśli...Oooj, całkiem biedny Miś:((
                                    • Gość: Miś Skąd się takie stare torby biorą? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.05.02, 22:51
                                      Skąd się takie stare torby biorą jak ty stara ruro?
                                      • Gość: beata_ Re: Skąd się takie stare torby biorą? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 19.05.02, 22:55
                                        Gość portalu: Miś napisał(a):

                                        > Skąd się takie stare torby biorą jak ty stara ruro?

                                        Nie pojmiesz tego, Misiu_o_bardzo_małym_rozumku:((((
                                      • Gość: Raffix Miś jest nawet lepszy niz Lepper! IP: *.braun.de 20.05.02, 10:22
                                        Gość portalu: Miś napisał(a):
                                        > Skąd się takie stare torby biorą jak ty stara ruro?
                                        Misiu, z takim argumentowaniem mozesz dorwac wladze nie tylko na poziomie
                                        lokalnym. Celuj wyzej - moze nawet przebijesz Leppera. Urzadzicie sobie debate w
                                        telewizji, kto umie dluzej przeklinac.
                                        • Gość: Miś Pytał cię ktoś PEDALE?! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 10:49
                                          Pytał cię ktoś PEDALE?!
                                          • niemirek nie irytuj sie misiu bo se dresik zaplujesz 20.05.02, 12:38
                                            a jak se dresik zaplujesz to w czym bedziesz chodzil
                            • Gość: matrix Re: odpowiadam na iteresownosc IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.02, 07:45
                              Z wszystkich postow jakie sa na forum gazety wynika ze jestes agniesia co nie
                              znalazla zadnego kolesia.Ciagle opowiadasz jaka jeste dobra , wszystko
                              potrafisz zrobic dla mieszkancow.Mam pytanie co zrobilas dla mieszkancow
                              targowka przez ostatnie osiem lat bycia rzdna? Ponoc posiadasz jakies pomysly ?
                              Mis moze jest za ostry ,ale czytajac twoje posty to okreslil cie
                              prawidlowo .Powiadasz , ze echo nadwislanskie to jedyna gazeta piszaca prawde
                              oczywiscie masz racje ale glownym piszacym to pan kunowski. Dla przypomnienia
                              jest razem w twojej partii - UW. Za twoje lekcewazenie obowiazkow radnego
                              przewodniczacy nawet nie moze cie ukarac finansowo , bo zapewne cztery czy tez
                              trzy razy w miesiacu to zdazysz zlozyc swoj podpisik pod lista do wyplaty.Jedno
                              posiedzonko i 700 zlociszy w kieszonce. Przyda sie na salon pieknosci jezeli
                              prawde pisze mis. Pa kochanienka mimo ze staruszka .
                              • Gość: kunce Re: odpowiadam na iteresownosc IP: *.chello.pl 22.05.02, 09:25
                                urzędowy matriks - 0 szacunku dla siwego włosa.

                                Co odnotowała staruszka tkwiąca urzędowym misiom solą w oku.
                                • Gość: Miś Miś PROTEST IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.02, 15:24
                                  Ja protestuję, NIE JESTEM URZĘDOWYM Misiem ani w zaden sposób nie jestem
                                  zwiazany z byłymi czy obecnymi władzami Targówka.
                                  o opisuję to wynika li tylko z tego co wyczytałem wcześniej w postach.
                                  No ale kończę "bo se jeszcze dresik zapluję"
                                  • Gość: zdzich Re: Miś PROTEST IP: 213.25.91.* 22.05.02, 15:31
                                    jesteś po pierwsze wulgarny, po drugie ograniczony, po trzecie prymitywny, a po
                                    czwarte bardzo głupiutki
                                    • Gość: Pndzelek O żesz ty pedale zatracony IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.02, 16:43
                                      O żesz ty pedale zatracony
                                      W kakao szarpany cieciu
                                      ojciec twój nie dał ci dzisiaj do buzi
                                      mama tyłka nie nadstawiła?
                                      a kim to niby ty jesteś?
                                      spokoju to ty już tu nie zaznasz
                                      • niemirek A więc miś i pndzelek to ten sam frustracik 22.05.02, 17:13
                                        dresik już musi bardzo zapluty
                                        • Gość: PaniKura Oj bucyku, bucyku IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.02, 17:58
                                          tego sie nie dowiesz
                                    • Gość: PaniKura Re: Miś PROTEST IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.05.02, 16:47
                                      Ręce precz od Misia bambusie
    • Gość: lelu Re: interesowna opzycja targówka IP: 195.117.174.* 20.05.02, 08:47
      Od kilku dni wywalił nam się w domu komputer. Bylem wciekły. Teraz jestem
      szczęśliwy. Nie musiałem czytać listów misia w słoneczne dzi. Chodząc po
      Tatrach bałem się spotkania z niedżwiedziem. Teraz okazało się, że na taki
      feralny przypadek można narazic się siedząc w domu. W lesie można spokojnie
      odejść i już. Tutaj można zmienić wątek, ale niedźwiedż dalej jest.
      PS dla misia. Tak, jestem stary i brzydki- skończyłem 16 lat i jestem pedałem.
      Mam też dziecko- to dla utrudnienia.
      • Gość: Miś I co? Pukasz to swoje dziecko?! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.05.02, 10:51
        I co? Pukasz to swoje dziecko?! Taterniku z bożej łaski.
        • Gość: zdzich niegrzeczny miś IP: 213.25.91.* 20.05.02, 10:57
          Misiu- czy dreczy Cię komplekss Edypa, a moze nmoczenie nocne??
          • Gość: volume Re: niegrzeczny miś IP: *.ids.pl / 195.117.5.* 23.05.02, 11:51
            Cała ta dyskusja to jedna wielka tandeta.Z jednej strony miś erudyta z drugiej
            towarzystwo witające każdego o innych poglądach per witamy władzę.Świat
            naprawdę nie jest malowany tylko waszymi rączkami.Z szacunkiem.
            • Gość: zdzich Re: niegrzeczny miś IP: 213.25.91.* 23.05.02, 12:05
              raczej bardzo głupiutki i prymitywny miś. taki mały chamek , który myśli,że
              jest dowcipny i złośliwy.
              • zbombardowana_laleczka Jeśli idzie o poziom... 23.05.02, 13:35
                Jeśli idzie o poziom to raczej ty go ZANIŻASZ głupku
                • Gość: zdzich Re: Jeśli idzie o poziom... IP: 213.25.91.* 23.05.02, 13:38
                  och, laleczlo....................
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka