Gość: freeman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.07, 22:55 Zamaiam urządzenie , które będzie zpamiętywało , wszytko , co kiedykolwiek powiedziałem . No może jeszcze , co usłuszałem i zobaczyłem, małą kamerkę można zainstalować w moich okularach . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emeryt21 Re: Nowa architektura pamięci komputerowej 06.10.07, 23:12 Czy ta rewolucyjana pamiec bedzie pamietala rewolucje?Ciekawe ktora? Odpowiedz Link Zgłoś
jorge.martinez Re: Nowa architektura pamięci komputerowej 06.10.07, 23:47 Brawo, brawo. Tylko że problemem XXI nie jest pamięć, lecz niewspółmiernie do rosnących osiągów pamięci możliwości obliczeniowe procesorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: profes79 Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 07.10.07, 00:53 Bez takich ludzi jak on ciagle polowalibysmy na mamuty... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Advocatus Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.wi.res.rr.com 07.10.07, 02:56 Nie ma jeszcze wynikow, ale jest mnostwo gestykulacji. Spokojnie, "nie mow hop, dopoki nie przeskoczysz"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w pisdu a w polsce powrot do kamienia lupanego IP: *.hsd1.wa.comcast.net 07.10.07, 04:21 a polaki gdyby mogli zaprzegliby konia i dalej orali, tepy i glupi to narod z pisda dyktatorem Odpowiedz Link Zgłoś
przejrzysty O takiej pamięci marzy min. Zero 07.10.07, 09:04 Wyobrażecie sobie zawsze włączony, zawsze nagrywający dyktafon? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Re: O takiej pamięci marzy min. Zero IP: *.171.64.83.crowley.pl 09.10.07, 23:20 Geniaaalne! I żeby słyszał w każdym miejscu na świecie i na każdej częstotliwości. I jednocześnie by się nad tym wszystkim zastanawiał. Takie dyktafon miałby takie układy, że wtedy to dopiero byłby próg rewolucji. A my byśmy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vortex21 Kto tlumaczyl ten artykul! ... IP: *.lutn.cable.ntl.com 07.10.07, 09:53 To skandal aby GW nie stac bylo na tlumacza, ktory wie o czym pisze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vortex21 I jeszcze jedno - obo artykulu widnieje zdjecie... IP: *.lutn.cable.ntl.com 07.10.07, 09:55 Dell'a. Mysle ze ludzie z IBM moga miec pretensje. Dlaczego nie umiesciliscie zdjecia jednego z ThinkPadow na przyklad... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ProTechnika vortexowe blablanie IP: *.proxy.aol.com 07.10.07, 11:19 Twoje wydziwianie jest na poziomie tych managerow od pluga. Oni nie pozwola posunac techniki ani na krok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Siurek Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 10:04 A mnie sie wydaje, ze problemem nie jest sama pamiec ani wydajnosc procesorow, ile sklonnosci do wtykania bajerow wszedzie gdzie sie da. Do wyslania pierwszych sond w kosmos wystarczyla moc komputera porownywalnego z ZX Specxtrum, a typowe komputery domowe maja czesto obecnie problemy z otwarciem aplikacji biurowych pod oknami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gym Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.chello.pl 07.10.07, 11:10 super ze ktos to robi www.3dwhite.pl/?click=9f3e1b6f304a8e66f1ca149763a0c3be Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mini-fizyk dziennikarz nieuk .... IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.07, 11:34 gmr wynalazl Gruenberg i IBM jak KAZDY inny producent twardych dyskow musial kupic na ta technologie patent od FZ Juelich (najwieksze oplaty patentowe kiedykolwiek osiagniete w hitorii fizyki badan podstawowych) www.fz-juelich.de/portal/gruenberg_e/background Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Normalny Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 12:25 Więcej śmieci do odczytu.Po co i na co zwykłemu śmiertelnikowi,jak doba ma tylko 24h i tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tenare Szef policji politycznej CBA się ucieszy. IP: *.net.perfekt.pl 08.10.07, 12:28 Będzie mógł sobie wgrać całą bazę danych ZUS do telefonu komórkowego. Odpowiedz Link Zgłoś
michal512 Co sądzisz o Giełdzie Papierów Wartościowych ? 08.10.07, 13:50 wejdź na: www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/4598/ Odpowiedz Link Zgłoś