Dodaj do ulubionych

Nowa architektura pamięci komputerowej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.07, 22:55
Zamaiam urządzenie , które będzie zpamiętywało ,
wszytko , co kiedykolwiek powiedziałem .
No może jeszcze , co usłuszałem i zobaczyłem, małą kamerkę
można zainstalować w moich okularach .
Obserwuj wątek
    • emeryt21 Re: Nowa architektura pamięci komputerowej 06.10.07, 23:12
      Czy ta rewolucyjana pamiec bedzie pamietala rewolucje?Ciekawe ktora?
    • jorge.martinez Re: Nowa architektura pamięci komputerowej 06.10.07, 23:47
      Brawo, brawo. Tylko że problemem XXI nie jest pamięć, lecz niewspółmiernie do
      rosnących osiągów pamięci możliwości obliczeniowe procesorów.
      • Gość: profes79 Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.cable.ubr01.sutt.blueyonder.co.uk 07.10.07, 00:53
        Bez takich ludzi jak on ciagle polowalibysmy na mamuty...
        • Gość: Advocatus Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.wi.res.rr.com 07.10.07, 02:56
          Nie ma jeszcze wynikow, ale jest mnostwo gestykulacji.
          Spokojnie, "nie mow hop, dopoki nie przeskoczysz"!

    • Gość: w pisdu a w polsce powrot do kamienia lupanego IP: *.hsd1.wa.comcast.net 07.10.07, 04:21
      a polaki gdyby mogli zaprzegliby konia i dalej orali, tepy i glupi to narod z
      pisda dyktatorem
    • przejrzysty O takiej pamięci marzy min. Zero 07.10.07, 09:04
      Wyobrażecie sobie zawsze włączony, zawsze nagrywający dyktafon?
      • smokpz Gościu, ochłoń 07.10.07, 12:26
        .
      • Gość: Lolek Re: O takiej pamięci marzy min. Zero IP: *.171.64.83.crowley.pl 09.10.07, 23:20
        Geniaaalne! I żeby słyszał w każdym miejscu na świecie i na każdej
        częstotliwości. I jednocześnie by się nad tym wszystkim zastanawiał.
        Takie dyktafon miałby takie układy, że wtedy to dopiero byłby próg
        rewolucji. A my byśmy...
    • Gość: vortex21 Kto tlumaczyl ten artykul! ... IP: *.lutn.cable.ntl.com 07.10.07, 09:53
      To skandal aby GW nie stac bylo na tlumacza, ktory wie o czym pisze!
      • Gość: vortex21 I jeszcze jedno - obo artykulu widnieje zdjecie... IP: *.lutn.cable.ntl.com 07.10.07, 09:55
        Dell'a. Mysle ze ludzie z IBM moga miec pretensje. Dlaczego nie
        umiesciliscie zdjecia jednego z ThinkPadow na przyklad...
        • Gość: ProTechnika vortexowe blablanie IP: *.proxy.aol.com 07.10.07, 11:19
          Twoje wydziwianie jest na poziomie
          tych managerow od pluga.
          Oni nie pozwola posunac techniki ani na krok.
    • Gość: Marek Siurek Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 10:04
      A mnie sie wydaje, ze problemem nie jest sama pamiec ani wydajnosc
      procesorow, ile sklonnosci do wtykania bajerow wszedzie gdzie sie
      da. Do wyslania pierwszych sond w kosmos wystarczyla moc komputera
      porownywalnego z ZX Specxtrum, a typowe komputery domowe maja czesto
      obecnie problemy z otwarciem aplikacji biurowych pod oknami.
    • Gość: gym Re: Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.chello.pl 07.10.07, 11:10
      super ze ktos to robi
      www.3dwhite.pl/?click=9f3e1b6f304a8e66f1ca149763a0c3be
    • Gość: mini-fizyk dziennikarz nieuk .... IP: *.dip.t-dialin.net 07.10.07, 11:34
      gmr wynalazl Gruenberg i IBM jak KAZDY inny producent
      twardych dyskow musial kupic na ta technologie patent od
      FZ Juelich (najwieksze oplaty patentowe kiedykolwiek osiagniete
      w hitorii fizyki badan podstawowych)
      www.fz-juelich.de/portal/gruenberg_e/background
    • Gość: Normalny Nowa architektura pamięci komputerowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.07, 12:25
      Więcej śmieci do odczytu.Po co i na co zwykłemu śmiertelnikowi,jak
      doba ma tylko 24h i tylko.
    • Gość: Tenare Szef policji politycznej CBA się ucieszy. IP: *.net.perfekt.pl 08.10.07, 12:28
      Będzie mógł sobie wgrać całą bazę danych ZUS do telefonu komórkowego.
    • michal512 Co sądzisz o Giełdzie Papierów Wartościowych ? 08.10.07, 13:50
      wejdź na:
      www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/4598/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka