Dodaj do ulubionych

Sposób na wierzycieli....

IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 10.02.01, 09:40
Wykonałem usługe dla firmy x.Firma x przyjała
FV odliczając sobie VAT i pod.dochodowy.Ja musiałem zapłacić pod.VAT i dochodowy nie otrzymując należności.Firma x ogłosiła postępowanie układowe.Od tego momentu dostała się pod skrzydła naszego prawa które uniemożliwia jakiekolwiek zabiegi o zwrot zagrabionych pieniędzy od firmy x.Firma x ma się dobrze (już niedługo będzie się nazywać firmą y)i proponuje razem z sędzią komisarycznym układ zwrotu należności w 60% i w ratach przez 5 lat.lub ogłaszenie upadłości czyli fige z makiem.Jest to klasyczny i powszechny przekret w majestacie prawa,my oszukani nie mamy żadnych praw,czy tak musi być
Nie można być obojętnym bo tym samym dajemy przyzwolenie na ten proceder w którym udział bierze o zgrozo nasz wymiar sprawiedliwości.
Obserwuj wątek
      • Gość: okradzio Re: Sposób na wierzycieli.... IP: *.necik.pl 16.02.01, 07:34
        a co jeśli firma dostaje zawyżoną fakturę vat (o 150%), spłaca co może - zarząd zagraniczny, -brak zrozumienia treści kosztorysu itp. - a i tak uwala się ją najpierw wyrokiem sądowym o odsetki, potem o resztę należności i w rezultacie musi zapłacić spryciarzowi 8 krotną wartość wykonanej pracy a prawo i tak go chroni bo nie można podważyć przyjętego i podpisanego kosztorysu no i faktury (wetknięte na siłę gościowi który bez tłumacza nie powinien podpisywać nic) teraz cierpią ludzie którzy dostali w fiurmie pracę a po 6 latach ją stracą z powodu jednego mądrego krajana

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka