Dodaj do ulubionych

Podobieństwo do gwiazd

12.12.09, 14:58
Hej smile
Czy wykryliście ostatnio, że jesteście podobne do jakiejś gwiazdy, względem wyglądu,
stylu lub charakteru? Lub może macie podobne ciuchy, co gwiazda na zdjęciu? Tutaj
możecie o wszystkim napisać. Ja wiem, że każdy jest w jakiś sposób oryginalny i jedyny w
swoim rodzaju, ale tu nie chodzi raczej o 'identyczny' głos czy grę aktorską, ale raczej o
takie banalne rzeczy jak fryzura itp. Był już kiedyś podobny wątek, ale uznajmy, że to
jego druga część, bo tam już jest tyle wpisów że pogubić się można big_grin
Obserwuj wątek
    • angela3545 Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 15:06
      Ja troche do Ashley Tisdale mam podobna grzywke jak ona.....
      • chillout pinky black . ; dd 12.12.09, 15:21
        jezu czy ja wiem . ; dd
        mi sie wydaje ze cos mam z Taylor Momsen ...

        https://joeyc.files.wordpress.com/2009/04/taylor-momsen-style-020409-2jpg.jpeg

        Mocny make-up , najważniejsze tu są oczy .
        Charakterystyczny kolor szminki , najczęściej pojawia się mocna czerwień .
        Blond nieład na włosach , coś w sam raz dla mnie .
        Ostrzejszy , rockowy styl , przewodnie kolory to czerń i róż .
        Tak zwane dziurawe rajstopy , idealnie pasują do ciężkich , czarnych butów .
        To między innymi mam wspólnego z Taylor , właściwie to mogłabym się tak ubierać na
        codzień .



        • tokio_hotel_483 Re: pinky black . ; dd 12.12.09, 20:44
          chillout napisał(a):

          > jezu czy ja wiem . ; dd
          > mi sie wydaje ze cos mam z Taylor Momsen ...
          >
          > https://joeyc.files.wordpress.com/2009/04/taylor-momsen-style-020409-2jpg.j
> peg
>
          >
          > Mocny make-up , najważniejsze tu są oczy .
          > Charakterystyczny kolor szminki , najczęściej pojawia się mocna czerwień .
          > Blond nieład na włosach , coś w sam raz dla mnie .
          > Ostrzejszy , rockowy styl , przewodnie kolory to czerń i róż .
          > Tak zwane dziurawe rajstopy , idealnie pasują do ciężkich , czarnych butów .
          > To między innymi mam wspólnego z Taylor , właściwie to mogłabym się tak ubierać
          > na
          > codzień .

          >
          > Ja tak jak ty mniej więcej ;DD
      • vamtherina Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:41
        A ja nie wiem.
        Może troszeczkę do Anny Paquin.
        https://hotcelebs.today.com/files/2009/11/anna-paquin-tru-blood-sookie-stackhouse.jpg
        Nawet ostatnio chodziłam tak uczesana big_grin
        • zapamietaj_mnie Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:43
          na pewnym zdjeciu jestem podobna do avril
          zdjecie z 2oo2 roku gdzie wlosy ma splatane z tylu
          wink
          takie jest zdanie mojej przyjaciolki.. ;]
    • vanesska123 Podobieństwo gwiazd 12.12.09, 20:44
      Ja jestem strasznie podobna z wyglądu do Scarlett Johanson

      www.jewishjournal.com/images/bloggers_auto/scarlett-johansson.jpg
    • pauuli Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:46
      Ja do Kristen z wyglądu xd
      • wand Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:49
        Z wyglądu troszkę do Emmy Watson, ale tylko z twarzy, może kształt oczu też.
      • agapi Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:52
        ja usłyszałam kiedyś, że jestem podobna do Demi Lovato :]. Fryzura może i tak
        (ale ta wcześniejsza) ale twarz... hm... sama nie wiem. ubieranie się to też tak
        jak Demi na co dzień, a charakter to mam podobny do Hilary Duff i trochę do
        Ashley Tisdale. A fryzura jak nie wyprostuję włosów to mam jak Vanessa Hudgens
        tylko, że blond ;p
        • aga4815 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 21:05
          pu.i.wp.pl/?k=Mzg0NzE4ODksNDUwNDg5&f=avrillllllll.jpg mam identyczne włosy,
          tylko, że z grzywką;D
          • demuss_ Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:41
            ja jestem podobna i z twarzy i z fryzury do Emmy Watson.
            a oczy to do Brendy Song.
    • razzo Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:51
      mam trzy bluzki takie jak cyrus.
      i dwie jak lovato. `
      niestety.

      co do wyglądu w szkole mi mówią, że wyglądam jak Ashley Olsen. `
    • dhampir_ Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:52
      ja do Kristen Stewart
      mam podobną fryzurę jaką miała przed ścięciem czyli brązowe pół długie włosy.
      I gest zaczesywania włosów ręką tak jak ona to robi. To jest taki odruch
      niekontrolowany xD

      pozdrawiam ; D
      • aga4815 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 21:08
        dhampir_ napisał(a):

        > ja do Kristen Stewart
        > mam podobną fryzurę jaką miała przed ścięciem czyli brązowe pół długie włosy.
        > I gest zaczesywania włosów ręką tak jak ona to robi. To jest taki odruch
        > niekontrolowany xD
        >
        > pozdrawiam ; D
        Kirsten a nie Kristen;>
    • miley112 Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 20:53
      ` raz zobaczyłam na zdjęciu Gomez miała identyczną bluzkę do mojej .
      ` fajnie by było jakby taką samą miała gwiazda którą lubie .
    • melissa Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 21:05
      moja babcia mi mówi, że jestem podobna do Uli (Julii Kamińskiej z BrzydUli) a
      ciocia, że do Miley Cyrus

      a kiedyś widziałam, że LaFee ma podobną do mojej bluzkę
      • kasiaczo123 podobienstwo gwiazd:))) 17.12.09, 10:52
        ja jestem podobna z twarzy do rosalii ze zmierzchu.!
    • miss_mimi094 Podobieństwo do gwiazd >:( 12.12.09, 21:55
      Mi kiedyś powiedziano ze w takiej jednej koszuli i kowbojkach wyglądam jak Miley
      indifferent nie byłam za bardzo zadowolonasciana I podobno w czapce smerfetce wyglądam
      jak Selena ehh angry
    • sunsmile_ Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 23:26
      Anna F . , nie jeest zbyt popularna , alee występujee w reklamachh , i śpiewaa trochę . ponoć jestem sobowtóreem , razz mnie pomylili xd .
      https://userserve-ak.last.fm/serve/252/20875631.jpg
      • honey__ Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 23:37
        ja nie wiem ;ccc
        jedyne przyrównanie jakie slyszalam to `jesteś podobna do mojej bylej` end `masz ładne włosy, kolor i twarz też zreszta... podobne do mojego kuzyna`.
        www.myheritage.pl/FP/Company/try-face-recognition.php hihi : >

        Boże, wyszlo mi, że jestem podobna do Penelope Cruz, litości -.-
        ale te zdjęcie z taką `fazą` c:
        naprawde jestem taka ble? : >
        • mweezy Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 23:54
          nie mam pojęcia do kogo jestem podobna , wy mi powiedzcie xD

          chociaż wątpię czy jest jakaś ładna gwiazda podobna do mnie , gdyż Bozia urody
          mi poskąpiła ; 3
          • mweezy Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 23:56
            czasem robię sobie podobną fryzurę lub kupuję podobny ciuch , który wpadł mi w
            oko kiedy oglądałam zdjęcie jakiejś gwiazdy tongue_out
        • mydeafsenses Re: Podobieństwo do gwiazd 12.12.09, 23:57
          mi mówią że jestem podobna do Emmy Watson, Rachel Mcadams i Hilary Duff.
          ja nie widze żadnego podobieństwa ale to szczegół.
          wg. mnie jestem trochę podobna do Kyoko Fukada...no bo trochę jestem.xd
          • colors Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 00:05
            jakaś Fiona Xie mi wyszla;d . w tym no co się tam dodaje zdj i skanuje ;d . a ten . ktoś tam
            kiedyś gadał, że do Elen Page podobna jestem <lol2>
          • adusia_182 ;] 13.12.09, 15:33
            A ja jestem troche podobna do Jessicki Shor;D
        • selena_98 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 08:07
          Mi z tego wyszło, że przypominam Cameron Diaz... sciana
          • selena_98 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 08:08
            Z tego znaczy z tego: www.myheritage.pl/FP/Company/try-face-recognition.php
      • sunsmile_ Re: Podobieństwo do gwiazd 14.12.09, 18:53
        haha ;d ja jestteem na tylee identyczna , ze jednaa laskaa ma bloga o Annie . i tam jest mojee zdjeciee , że niby ja to ona ;d z twittera mojeeej przyjaciółki sciana
    • lokowka Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 00:03
      Aishwarya Rai
      ponoć do tej laski ;D
      • selcia17 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 02:29
        Hmmm...żadna diva nie zachowuje się tak jak ja....jestem jedyna i
        niepowtarzalna..do nikogo się nie porównuję ,ani nikogo nie udaję
    • stefaa Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 08:02
      troche do Ashley Tisdale z twarzy i koloru wlosu//..
      a najbardziej to do Deby Ryan xd
      • kicaj Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 16:51
        Jordana Brewster. Tak mi wyszlo ;p
    • sunsmile_ Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 18:55
      jestemm ponoć jakaś lynda cartner
    • esther77 :)))))))))))) 13.12.09, 19:28
      Duzo osób powiedzialo mi ze jestem podobna do Seleny Gomez lub do tej aktorki Catherine
      Zeta-Jones smile
      big_grin
      • msthic Re: :)))))))))))) 13.12.09, 20:14
        Ja miałam prostą grzywkę na czole to mówili,
        że wyglądam jak Demi Lovato xd
        a głos [ale nie chodzi o śpiew xp]
        mam trochę jak selena gomez ..
    • lorente Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 19:58
      Do Ashley T. xp To chyba przez fryz.. ;p
      • hellokiciara Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 20:19
        J aa do ... pomyślmy x dd<

        Mam taka sama grzywkę jak Aneta Zając . grrr -,-

        Znana jako Marysia z pierwszej miłości ; ]
    • 1buziaczek102 Re: Podobieństwo do gwiazd 13.12.09, 20:19
      z fryzury troche do hanny Montany
      a charakter zachwanie do Mile Cyrus
      niem hahah
    • cute_princess Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:14
      a ja jestem do Michaela Jacksona!!!! !!! !!!! !!!!
    • alicecullen Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:30
      Ja podobno przypominam Kristen Stewart z twarzy i włosy jeszcze rok temu też
      miałam takie jak ona. teraz się obciełam i moje włosy przypominają (kiedy je
      wyprostuje) włosy Ashley Greene( oczywiście takie jakie miała w
      Zmierzchuserceserce).
    • jonas1139 Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:38
      ja z charakteru jestem podobna do joe jonasa serceserceserceserceserce
      aa z wygladu nie wiem kiss
      • sophie_ Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:54
        według jakiejś tam strony do ;
        jessica biel
        denise richards
        kana (?) xd
        Stephanie Seymour
        Caprice Bourret
        Penelope Cruz
        Kaley Cuoco
        Angelina Jolie
        Natalia Vodianova
        Sandra Bullock

        tak? x dd mam przewijać te strzałki?
        jak nie to jestem podobna do Jessicy Biel . x d



    • nightlullaby Re: Podobieństwo do gwiazd 17.12.09, 10:51
      Mam taką bluzkę jak Rihanna tylko czarną

      https://www.pjlighthouse.com/wp-content/uploads/2007/09/rihanna-shut-up-and-drive-mtv-lyrics-pjlighthouse.jpg

      rysy twarzy trochę jak u Nikki Reed

      https://theofficaltwilightfansite.files.wordpress.com/2008/11/rosalie-hale.jpg

      Ogólnie to nic ciekawego ze mnie uncertain



    • invisible_95 hmmm 22.12.09, 15:26
      uśmiech troche jak Avril, włoski troche jak kristen a nochal i oczy moje nie
      mieszcza sie w rzadnej kategori nawet lady GaGi wink
      mam jedne portki jak selena i chyba tyle suspicious
      wesolych choinka
    • akira Re: Podobieństwo do gwiazd 22.12.09, 17:36
      Z wyglądu jestem podobna do Taylor Momsen; ) Szczególnie na tym zdjęciu:

      https://www.catwalkqueen.tv/Taylor%20Momsen%20at%20a%20Gossip%20Girl%20party.jpg

      A styl... Podobnie do Taylor. Z małymi różnicami ; D
    • mileylove. Re: Podobieństwo do gwiazd 22.12.09, 23:02
      z wyglądu ? sama nie wiem .
      z charakteru ? miley cyrus , ciagle cioś gadam i się śmieje , tak jak ona big_grin
    • caroliin Małgosia K . XD 22.12.09, 23:12
      mi kiedyś każdy gadał że jestem podobna do Kożuchowskiej , ale to zanim
      pofarbowałam włosy . XD
    • trampolinka__ Re: Podobieństwo do gwiazd 22.12.09, 23:24
      Powołując się na tą stronę Tekst linka oraz (niestety) dużo innych opinii.

      Mogę stwierdzić, że z wyglądu podobna jestem do Rihanny (jak była jeszcze młoda oczywiście ) lub Jessicyi Alby... ; ] No wiecie długie brązowe loki, ciemniejsza karnacja skóry, dość duże usta ... Robią swoje .... ;]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka