27.12.09, 23:20
Co o tym myślicie? Podoba wam się czy nie?

*KLIK*

Obserwuj wątek
    • heyyeah Re: Cover 27.12.09, 23:26
      Masz kiepski mikrofon, ale ładny głos.
      Chociaż trochę fałszujesz.
      Masz tak jak ja jakiś czas temu- potencjał 100%, farsztat 50%
      Radzę ci się zapisać na lekcje śpiewu.
      • xblackewkax Re: Cover 27.12.09, 23:34
        Tak jakoś smutno strasznie smile Mi babka od śpiewu kazała "opowiadać" piosenkę,
        akcentować. Bo tak to brzmi tak na jedno kopyto.
        Głos masz ładny, ale słychać, że nieszkolony. Popracuj trochę i będzie gites.
        Poza tym zacznij od łatwiejszego repertuaru.
        • majli_ Re: Cover 28.12.09, 16:43
          sorry , nie będę kłamać. jesteś ( czy tam ktoś jest ) okropnaa ,.!
        • martab123 Re: Cover 28.12.09, 22:59
          Aj dont noł Ten film wideo został usunięty przez użytkownika
          Szkoda oceniła bym kiss
      • aliciajonas Re: Cover 27.12.09, 23:36
        wiem że fałszuje bo to dlatego że musze jak najciszej śpiewać bo ciągle jest ktoś w domu i
        nie chce żeby słyszał jak śpiewamcrying jakbym śpiewała głośniej to byłoby mniej fałszu, a
        co do mikrofonu to nagrywam to przez telefon i pewnie dlatego kiepsko słychaćuncertain
        • xblackewkax Re: Cover 27.12.09, 23:38
          Nie wstydź się śpiewać! smile

          Zatem czekamy na pewniejszą wersję!

          Pozdrawiam !
          • heyyeah Re: Cover 27.12.09, 23:40
            Ejj… Seerio.
            Masz ładny głos.
            Jak nieoszlifowany diament!!!
          • aliciajonas Re: Cover 27.12.09, 23:44
            heh, dziękuję za wsparciekiss

            może kiedyś mi się uda zaśpiewać jak nikogo nie będzie w domucrying
            • kitty Re: Cover 27.12.09, 23:54
              ojj fałszujesz. ale da się posłuchać.
    • klakierzyca Em :P 27.12.09, 23:54
      czy tylko mi się wydaję, że masz troszeczkę dziecinny głos? ^^
    • aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 00:12
      a może mógłby mi ktoś poradzić jaką piosenkę powinnam wybrać i zaśpiewać? byłabym
      wdzięcznacrykiss
    • aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 00:20
      a może mógłby ktoś z was mi poradzić jaką piosenkę powinnam wybrać i zaśpiewać?
      byłabym bardzo wdzięcznacrykiss
    • vanella Re: Cover 28.12.09, 01:55
      Musisz popracować nad wyższymi dźwiękami, ale ogólnie jest naprawdę ładnie. Masz fajny
      głos smile Czasem fałszujesz, ale pewnie częściowo dlatego, że jest to nagranie z telefonu, a
      na dodatek nie śpiewałaś pełnym głosem(czyli że starałaś się robić to nie za głośno). Jeżeli
      tylko trochę poćwiczysz, efekty mogą być świetne. Powodzenia kiss
    • vamtherina Re: Cover 28.12.09, 08:47
      Nie podoba mi się ...
      Sorry , ale takie jest moje zdanie .
      • mweezy Re: Cover 28.12.09, 11:04
        nojaciechybaubije no tongue_out

        śpiewajże głośniej , zobaczysz że jeszcze lepiej ci wyjdzie tongue_out

        i zaśpiewaj coś Seleny , pliz suspicious

        pees. ładny masz głos serce
    • marcela260 Re: Cover 28.12.09, 16:39
      Po pierwsze i najważniejsze! Musisz śpiewać głośniej i wyraźniej. A tak to, to
      masz ładny głos.
      Powodzenia wink
      • kasiekk2 Re: Cover 28.12.09, 20:19
        Yy bez urazy ale mi sie nie podoba.
        ; d
        • sysiek4444 ... 28.12.09, 20:23
          Emm no nawet ładny masz ten głos , tylko głośniej !
          Bo aż przypomniałaś moją koleżankę z klasy śpiewającą kolęde , tak śpiewała że nie dało
          sie słowa usłyszeć a do tego a takim głosem weź .... x d
          pierdłam na lekcji ze śmiechu , serio . ; d
    • nensi_ Re: Cover 28.12.09, 20:45
      to ty . ?

      bez urazy , ale masakra . talentu w tym kierunku to ty nie masz .
      • heyyeah Re: Cover 28.12.09, 22:46
        nensi_ chcemy teraz usłyszeć ciebie! Zobaczymy czy ty masz "talent"
        Daj spokój.
        Spróbuj zaśpiewać coś Maroon 5.
        Niższe- Accidently In Love, a do ćwiczenia sopranu fajne będzie- cokolwiek innego! Byle nie
        Harder To Breathe, tekst jest trochę za szybkki.
        Beatlesów możesz też przetestować, albo Rolling Stonesów.
        No i Switchfoot!!
        • pinky_love Re: Cover 28.12.09, 22:50
          Wg mnie tak średnio , ale to tylko moje zdanie ;P
          • aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 22:56
            Hej mam prośbe. Zgłaszajcie ten wątek do usunięcia. Z góry thxuncertain
            • heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:06
              Czemu?
              Słuchaj.
              Ja się uczę śpiewać od x czasu!
              Wiem kto ma potencjał, nie słuchaj dzieciaków, które ci zazdroszczą smirk
    • oliiviia Re: Cover 28.12.09, 23:01
      Szczerze?
      Nie podoba mi się ale ja bym lepiej nie zaśpiewała ^^
      • heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:06
        Czemu?
        Słuchaj.
        Ja się uczę śpiewać od x czasu!
        Wiem kto ma potencjał, nie słuchaj dzieciaków, które ci zazdroszczą
        • aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 23:42
          heyyeah bardzo dziękuję ci za pocieszeniakiss na prawdę jesteś kochanakiss ale oni chyba
          mają rację sad Nie umiem śpiewać i dam sobie z tym lepiej spokójcry
          • decode_ Re: Cover 28.12.09, 23:52
            ej , nie przejmuj się ludźmi , którzy wmawiają ci
            że nie masz głosu .
            o prostu ci zazdroszczą i tyle smile
            nie ryzygnuj ze śpiewania bo póxniej będziesz jeszcze
            żałować przez to .
            moja rada : " nie przejmuj się innymi " kiss
            • heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:56
              decode_ ma rację! Serio mnie interesuje jak taka nensi_ śpiewa!
              Dużo osób ma fajną barwę głosu, ale tego nie wkorzystuje ;**
          • oliiviia Re: Cover 28.12.09, 23:54
            Ej...
            To prawda nie podoba mi się ale wielu innym tak...
            Nie przestawaj śpiewac...
            • mruffkaxd Re: Cover 29.12.09, 00:00
              Ten film video został usunięty przez użytkownika ... angry

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka