aliciajonas 27.12.09, 23:20 Co o tym myślicie? Podoba wam się czy nie? *KLIK* Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
heyyeah Re: Cover 27.12.09, 23:26 Masz kiepski mikrofon, ale ładny głos. Chociaż trochę fałszujesz. Masz tak jak ja jakiś czas temu- potencjał 100%, farsztat 50% Radzę ci się zapisać na lekcje śpiewu. Odpowiedz Link Zgłoś
xblackewkax Re: Cover 27.12.09, 23:34 Tak jakoś smutno strasznie Mi babka od śpiewu kazała "opowiadać" piosenkę, akcentować. Bo tak to brzmi tak na jedno kopyto. Głos masz ładny, ale słychać, że nieszkolony. Popracuj trochę i będzie gites. Poza tym zacznij od łatwiejszego repertuaru. Odpowiedz Link Zgłoś
majli_ Re: Cover 28.12.09, 16:43 sorry , nie będę kłamać. jesteś ( czy tam ktoś jest ) okropnaa ,.! Odpowiedz Link Zgłoś
martab123 Re: Cover 28.12.09, 22:59 Aj dont noł Ten film wideo został usunięty przez użytkownika Szkoda oceniła bym Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 27.12.09, 23:36 wiem że fałszuje bo to dlatego że musze jak najciszej śpiewać bo ciągle jest ktoś w domu i nie chce żeby słyszał jak śpiewam jakbym śpiewała głośniej to byłoby mniej fałszu, a co do mikrofonu to nagrywam to przez telefon i pewnie dlatego kiepsko słychać Odpowiedz Link Zgłoś
xblackewkax Re: Cover 27.12.09, 23:38 Nie wstydź się śpiewać! Zatem czekamy na pewniejszą wersję! Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Cover 27.12.09, 23:40 Ejj… Seerio. Masz ładny głos. Jak nieoszlifowany diament!!! Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 27.12.09, 23:44 heh, dziękuję za wsparcie może kiedyś mi się uda zaśpiewać jak nikogo nie będzie w domu Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Em :P 27.12.09, 23:54 czy tylko mi się wydaję, że masz troszeczkę dziecinny głos? ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 00:12 a może mógłby mi ktoś poradzić jaką piosenkę powinnam wybrać i zaśpiewać? byłabym wdzięczna Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 00:20 a może mógłby ktoś z was mi poradzić jaką piosenkę powinnam wybrać i zaśpiewać? byłabym bardzo wdzięczna Odpowiedz Link Zgłoś
vanella Re: Cover 28.12.09, 01:55 Musisz popracować nad wyższymi dźwiękami, ale ogólnie jest naprawdę ładnie. Masz fajny głos Czasem fałszujesz, ale pewnie częściowo dlatego, że jest to nagranie z telefonu, a na dodatek nie śpiewałaś pełnym głosem(czyli że starałaś się robić to nie za głośno). Jeżeli tylko trochę poćwiczysz, efekty mogą być świetne. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
vamtherina Re: Cover 28.12.09, 08:47 Nie podoba mi się ... Sorry , ale takie jest moje zdanie . Odpowiedz Link Zgłoś
mweezy Re: Cover 28.12.09, 11:04 nojaciechybaubije no śpiewajże głośniej , zobaczysz że jeszcze lepiej ci wyjdzie i zaśpiewaj coś Seleny , pliz pees. ładny masz głos Odpowiedz Link Zgłoś
marcela260 Re: Cover 28.12.09, 16:39 Po pierwsze i najważniejsze! Musisz śpiewać głośniej i wyraźniej. A tak to, to masz ładny głos. Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
sysiek4444 ... 28.12.09, 20:23 Emm no nawet ładny masz ten głos , tylko głośniej ! Bo aż przypomniałaś moją koleżankę z klasy śpiewającą kolęde , tak śpiewała że nie dało sie słowa usłyszeć a do tego a takim głosem weź .... x d pierdłam na lekcji ze śmiechu , serio . ; d Odpowiedz Link Zgłoś
nensi_ Re: Cover 28.12.09, 20:45 to ty . ? bez urazy , ale masakra . talentu w tym kierunku to ty nie masz . Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Cover 28.12.09, 22:46 nensi_ chcemy teraz usłyszeć ciebie! Zobaczymy czy ty masz "talent" Daj spokój. Spróbuj zaśpiewać coś Maroon 5. Niższe- Accidently In Love, a do ćwiczenia sopranu fajne będzie- cokolwiek innego! Byle nie Harder To Breathe, tekst jest trochę za szybkki. Beatlesów możesz też przetestować, albo Rolling Stonesów. No i Switchfoot!! Odpowiedz Link Zgłoś
pinky_love Re: Cover 28.12.09, 22:50 Wg mnie tak średnio , ale to tylko moje zdanie ;P Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 22:56 Hej mam prośbe. Zgłaszajcie ten wątek do usunięcia. Z góry thx Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:06 Czemu? Słuchaj. Ja się uczę śpiewać od x czasu! Wiem kto ma potencjał, nie słuchaj dzieciaków, które ci zazdroszczą Odpowiedz Link Zgłoś
oliiviia Re: Cover 28.12.09, 23:01 Szczerze? Nie podoba mi się ale ja bym lepiej nie zaśpiewała ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:06 Czemu? Słuchaj. Ja się uczę śpiewać od x czasu! Wiem kto ma potencjał, nie słuchaj dzieciaków, które ci zazdroszczą Odpowiedz Link Zgłoś
aliciajonas Re: Cover 28.12.09, 23:42 heyyeah bardzo dziękuję ci za pocieszenia na prawdę jesteś kochana ale oni chyba mają rację Nie umiem śpiewać i dam sobie z tym lepiej spokój Odpowiedz Link Zgłoś
decode_ Re: Cover 28.12.09, 23:52 ej , nie przejmuj się ludźmi , którzy wmawiają ci że nie masz głosu . o prostu ci zazdroszczą i tyle nie ryzygnuj ze śpiewania bo póxniej będziesz jeszcze żałować przez to . moja rada : " nie przejmuj się innymi " Odpowiedz Link Zgłoś
heyyeah Re: Cover 28.12.09, 23:56 decode_ ma rację! Serio mnie interesuje jak taka nensi_ śpiewa! Dużo osób ma fajną barwę głosu, ale tego nie wkorzystuje ;** Odpowiedz Link Zgłoś
oliiviia Re: Cover 28.12.09, 23:54 Ej... To prawda nie podoba mi się ale wielu innym tak... Nie przestawaj śpiewac... Odpowiedz Link Zgłoś
mruffkaxd Re: Cover 29.12.09, 00:00 Ten film video został usunięty przez użytkownika ... Odpowiedz Link Zgłoś