Dodaj do ulubionych

Monster [2003]

13.02.10, 15:03
Szukałam- nie znalazłam.
Wyskakiwało tylko jakieś "Monster Truck" a nie o to chodzi.
Więc jeśli było- przepraszam.

"Monster" to wstrząsająca, prawdziwa historia Aileen Wuornos, prostytutki skazanej
na śmierć i straconej w 2002 r. za zabicie 6 mężczyzn. Chociaż przyznała się ona do
popełnionych zbrodni, to utrzymywała, że działała w obronie własnej, broniąc się przed
brutalnymi atakami klientów. Nie zdołała jednak przekonać ławy przysięgłych do swojej
niewinności.
Zdesperowana, pogrążona w alkoholizmie i bliska samobójstwa Aileen Wuornos (Charlize
Theron) spotyka w barze na Florydzie Selby Wall (Christina Ricci), wysłaną przez rodziców
do ciotki, aby "wyleczyła się z homoseksualizmu".
Wuornos, ofiara tragicznego, pełnego przemocy i upokorzeń dzieciństwa, od 13 roku
życia zmuszona do uprawiania prostytucji, zakochuje się w Selby. Starając się za wszelką
cenę utrzymać swój związek z Selby, a nie umiejąc znaleźć legalnej pracy, wciąż utrzymuje
się z prostytucji. Gdy jeden z klientów staje się brutalny, Aileen zabija go w obronie
własnej, zapoczątkowując tym samym tragiczną serię zabójstw.


Oglądałyście? Ja tak, przed chwilą skończyłam oglądac. Co prawda to dramat na faktach,
a nielubie zbyt bardzo takich filmów, ale... ten film jest cudowny. Troche smutny...
https://www.kino.krakow.pl/images/dbimages/fi_3315_0_f0024417_001.jpg
Chciałabym wiedziec co Wy myślicie o tym filmie.
Jeżeli go nie oglądałyście to "oglądnijcie". ;]
Obserwuj wątek
    • paulinusia4 Re: Monster [2003] 13.02.10, 15:55
      Nie miałam okazji zobaczyć, ale chętnie to zrobię. Szczególnie dlatego, gdyż
      uwielbiam dramaty.
    • pluszbezpluszu Re: Monster [2003] 14.02.10, 19:15
      Oczywiście.. i jeszcze Oscar dla Chalize Theron
    • martusia_16 Re: Monster [2003] 14.02.10, 19:18
      kiedyś...
    • pffy Re: Monster [2003] 14.02.10, 19:23
      Na pewno oglądnę. Jeszcze nie wiem kiedy, ale muszę oglądnąć suspicious

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka