03.03.10, 15:56
Będziecie dziś oglądac nową edycję ??

z Anną Muchą ??
https://m.onet.pl/_m/d62a1c9b51540cbb0565a7ae096ba4ab,35,1.jpg
Obserwuj wątek
    • paulinusia4 Re: YCD !! 03.03.10, 16:43
      Nie wiem, jak mi się będzie chciało.
      • buziaczek234 Re: YCD !! 03.03.10, 17:00
        NO PEWNIE!smile
    • secrets Re: YCD !! 03.03.10, 16:47
      przez Muchomanię, nie będe tego oglądać. ona teraz wszędzie się wpycha.
    • razzo YCD !! 03.03.10, 16:48
      chętnie obejrzę.
    • lady_cat Re: YCD !! 03.03.10, 16:53
      no proste .
      najb. lubię castingi i piróga z całego ycd . ; d
    • nearlaify Re: YCD !! 03.03.10, 16:53
      myślę, że skończy się na tym, że Anna przyćmi resztę uczestników. obejrzę, jak
      nie zapomnę.
      • karola_06 Re: YCD !! 03.03.10, 16:55
        będę oglądaćtongue_out
    • lillen Re: YCD !! 03.03.10, 16:57
      Ja obejrzębig_grinbig_grinbig_grin jak zdążę mam nadziejętongue_out
    • alice087 Re: YCD !! 03.03.10, 16:59
      yes, yes, yes! big_grin
    • hilary_fanka Re: YCD !! 03.03.10, 17:01
      Oczywiście ! Uwielbiam ten program, z Muszką czy bez wink
    • slodkiporanek Re: YCD !! 03.03.10, 17:04
      Nie.
    • klakierzyca Re: YCD !! 03.03.10, 17:04
      nie lubię Muchy. chociaż możliwe, że obejrzę. z nudów. :d
    • owad Re: YCD !! 03.03.10, 17:08
      of kors,że będębig_grin
    • pffy Re: YCD !! 03.03.10, 17:11
      ja na pewno obejrzę. już się nie mogę doczekać. big_grin
      • igusiaaa Re: YCD !! 03.03.10, 17:14
        tak...
        będą jaja ;]
        już dzisiaj smile
    • drama_queen Re: YCD !! 03.03.10, 17:15
      raczej obejrzę, jeśli nie zapomnę ;d
      • kasiekk2 Re: YCD !! 03.03.10, 17:26
        Może bede, a może nie . xd
        Nie wiem . Jak mi sie bedzie chciało . ; d
    • temptation Re: YCD !! 04.03.10, 09:31
      Ja oglądałam ;P fajny był ten strajk big_grin i ten facet od ,,shakow'' big_grin można się
      było pośmiać ale niektórzy ludzie na prawdę mieli talent i należał im się bilet ^^

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka