quelle 03.03.10, 15:56 Będziecie dziś oglądac nową edycję ?? z Anną Muchą ?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
secrets Re: YCD !! 03.03.10, 16:47 przez Muchomanię, nie będe tego oglądać. ona teraz wszędzie się wpycha. Odpowiedz Link Zgłoś
lady_cat Re: YCD !! 03.03.10, 16:53 no proste . najb. lubię castingi i piróga z całego ycd . ; d Odpowiedz Link Zgłoś
nearlaify Re: YCD !! 03.03.10, 16:53 myślę, że skończy się na tym, że Anna przyćmi resztę uczestników. obejrzę, jak nie zapomnę. Odpowiedz Link Zgłoś
hilary_fanka Re: YCD !! 03.03.10, 17:01 Oczywiście ! Uwielbiam ten program, z Muszką czy bez Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: YCD !! 03.03.10, 17:04 nie lubię Muchy. chociaż możliwe, że obejrzę. z nudów. :d Odpowiedz Link Zgłoś
kasiekk2 Re: YCD !! 03.03.10, 17:26 Może bede, a może nie . xd Nie wiem . Jak mi sie bedzie chciało . ; d Odpowiedz Link Zgłoś
temptation Re: YCD !! 04.03.10, 09:31 Ja oglądałam ;P fajny był ten strajk i ten facet od ,,shakow'' można się było pośmiać ale niektórzy ludzie na prawdę mieli talent i należał im się bilet ^^ Odpowiedz Link Zgłoś