07.04.10, 17:39
a więc tak jutro jest test kompetencji klas 6 a ja nie mam legitymacjwinki jak myslicie
przepuszczą mnie
piszcie
Obserwuj wątek
    • pinky33 Re: pomocy 07.04.10, 17:43
      powinni cie puscic!
      mnie wposcili.ale jak u ciebie bedzie? nie wiem w kazdym razie powodzeniawink
      • mmmchm Re: pomocy 07.04.10, 17:46
        dzienx może mnie wpuszczą
        • aguniapl99 Re: pomocy 07.04.10, 18:47
          Dzięki, że przypomniałaś o legitymacji, bo bym zapomniała wziąć.
          Ja też jutro pisze.
          Boisz się?
          Ja nie za bardzo.
          Oczywiście życzę powodzeniasmile
          Ps. Powinni Cię wpuścić, a gdzie masz legitymację?
          Chociaż ja sama nie wiem.
      • tusiaw Nie wpuszczą ! 07.04.10, 18:28
        Nauczyciele zapewne mówili wcześniej o legitymacji.
        Nie masz legitymacji = nie napiszesz sprawdzianu = nie ukończysz podstawówki ! sciana
        • klakierzyca Re: Nie wpuszczą ! 07.04.10, 18:40
          serio? kiedy ja pisałam, nie mieliśmy czegoś takiego. albo moja szkoła była zacofana?
      • lily28 Re: pomocy 07.04.10, 18:37
        Ja też nie mam legitymacji. Pani powiedziała, że może być też paszport - oby jakiś dokument
        ze zdjęciem... Dasz paszport to wpuszczą
      • eemilyosment Re: pomocy 07.04.10, 18:52
        Weź ze sobą dowód osobisty, lub paszport. Jakikolwiek dokument tożsamości.
        Powodzenia!
        • diamond_girl12 Re: pomocy 07.04.10, 19:19
          eemilyosment napisał(a):

          > Weź ze sobą dowód osobisty, lub paszport. Jakikolwiek dokument tożsamości.
          > Powodzenia!

          Jaki dowód osobisty?! Dowód osobisty to od 18 roku życia. Ale paszport może być.
      • jula__ Re: pomocy 07.04.10, 19:04
        jak będzie upierdliwy nauczyciel to nie wpuści ; /
        ale powodzenia wink
    • mmmchm Re: pomocy 07.04.10, 17:44
      piszcie please
      • manchester_mu Re: pomocy 07.04.10, 17:47
        Pic na wodę z tą legitymacja- nie potrzebna w ogóle.
        Zresztą co się martwisz- test szóstoklasisty jest nic nieważny, do czego ci on?
        • merrs Re: pomocy 07.04.10, 19:09
          manchester_mu napisał(a):

          > Pic na wodę z tą legitymacja- nie potrzebna w ogóle.
          > Zresztą co się martwisz- test szóstoklasisty jest nic nieważny, do czego ci on?
          >

          Dzieckinko, mylisz się.
          Ważny jest.
          w tym roku pisze się pesel.
          to oznacza że wyniki z tego testu trzymają się na 'ogonie' do końca życia.
          poza tym, to ma wpływ na klasy w gim.
      • pimpusia Re: pomocy 07.04.10, 17:49
        raczej wpuszcza.. nam nie sprawdzali ani w 6 klasie ani na probnym w 3 gimn wink
    • imperativ Re: pomocy 07.04.10, 17:52
      NIE MASZ !?
      no to marny twój los.
      idź czym prędzej zrobić. !
      chociaż wątpie czy się wyrobisz.

      ...
    • scarletrose Re: pomocy 07.04.10, 17:57
      No to ciekawe, do jakich szkół chodziłyście, że Was nie sprawdzali ;x Musisz
      sobie wyrobić - bez nie wejdziesz.
      • elen Re: pomocy 07.04.10, 18:04
        jeśli nie masz legitymacji musisz przed testem zajść do sekretariatu po
        papierek, zaświadczenie, że faktycznie jesteś uczennicą tej i tej szkoły bla bla
        bla...
        bardzo niemądrze postąpiłaś olewając sb legitymację. przyda ci się ona nie tylko
        do testu.
    • mmmchm Re: pomocy 07.04.10, 18:02
      piszcie dla mnie ten test jest bardzo ważny
      • manchester_mu Re: pomocy 07.04.10, 18:05
        Przecież już masz napisane, czego chcesz więcej?

        Czasami was nie rozumiem ...
      • mmmchm i nawet nie trzeba było miec 08.04.10, 14:47
        i dzieki za pomoc
    • mollyna Re: pomocy 07.04.10, 18:04
      u mnie chyba sprawdzali, ja miałam w każdym bądź razie...
      lepiej wyrobić, bo mogą być nieprzyjemności... ale powinni cię przepuścić... chyba
      • laska.bieberaxd Re: pomocy 07.04.10, 19:11
        I don`t know. !
        Ja mam na szczęście to już za sobą . xd
        Boże to już rok temu było .!
        Masakra . Powodzenia. xd
        devil
    • martunia1 nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:06
      nie musi koniecznie być to legitymacja. możesz wziąć paszport albo coś podobnego.
      musisz mieć coś co jest potwierdzeniem twojej tożsamości i twojego miejsca
      zamieszkania kiss

      powodzenia Ci życzę .!
      martunia1
      • humusek Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:08
        Jak u mnie chłopak nie miał to go wpuścili. wink Ale luz. Życzę powodzenia. ;-D
      • olka932 Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:08
        weź paszport
        • nearlaify Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:12
          Właśnie smilesmile
          • holiday Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:14
            weź kartę rowerową, paszport...cokolwiek co Cię zidentyfikuje cool
            • chewing.gum Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:33
              weź nie wiem np;paszport albo coś.ale brak legitymacji to katastrofaa.;/
    • fanka97 Re: pomocy 07.04.10, 18:18
      jak nie masz legitymacji to weź inny dokument tożsamości np. kartę rowerową u
      nas by cię z kartą rowerową wpuścili
    • szukajmnie Re: pomocy 07.04.10, 18:18
      Musisz mieć legitymacje wink weż swoje zdjęcie i idź do szkoły wcześniej, może pani
      sekretarka Ci szybko wyrobi big_grin Mi robiła na poczekaniu kiss tongue_out A tak wogóle to
      powodzenia kwiat smirk
    • thuskawka Re: pomocy 07.04.10, 18:19
      ojej ...
      • andell Re: pomocy 07.04.10, 18:24
        yyy to nie mogłaś dziś wyrobi sb ^^? Przecież jak masz miłą sekretarkę to wyrobi
        ci zaraz na miejscu i to 5 minut trwa xD .. No nie wiem.. u mnie sprawdzali
        legitymacje .. Nie wiem jak bd u cb.. Powinni Cię wpuścić ale kto ich tam wiem
        ;/ Oby Cie wpuścili.. I powodzenia na teście ;]
        • lilly_ Re: pomocy 07.04.10, 18:34
          U nas sprawdzali, z mojej grupy kilka osób nie miało, ale dali im napisać test.
    • lolunio Re: pomocy 07.04.10, 18:34
      ŻAL...scianaMI CIĘ
      • lena_ Re: pomocy 07.04.10, 18:38
        ja też jutro piszę, legitymację mam... połowa uczniów z mojej klasy sb dzisiaj
        wyrabiała ; D
        ale powinni Cię wpuścić. na wszelki wypadek możesz wziąć ze sobą np. kartę
        rowerową. byle był jakiś 'dokument potwierdzający Twoją tożsamość' : D
        p.s. powodzenia! wink
      • candys Re: pomocy 07.04.10, 18:38
        Ja pisząc test jakieś 2 lata temu nie miałam legitymacji, nie kazali nam więc
        nie brałam big_grin
        Powodzenia na jutrzejszym konkursie ; ***
        • candys * 07.04.10, 18:41
          Znaczy wiesz sprawdzianie, gadam z kumpelą o konkursie z angielskiego i tak
          przez przypadek napisałam big_grin cool
    • kiskowa nie ma mowy. 07.04.10, 18:36
      • olgx Re: nie ma mowy. 07.04.10, 18:43
        yyyy no nie wiem. może tak jak jedna dziewczyna pisało - paszport?
    • kasiath Re: pomocy 07.04.10, 18:44
      na pewno.
    • wylogowana No nie wiem... 07.04.10, 18:44
      U nas sprawdzali przed testem. Każdy musiał podejść przed wejściem na sale i
      pokazać legitymację inaczej nie mogłeś wejść. ; /
      Nie wiem, jak będzie u Ciebie.
      Życzę powodzenia !
    • koci97 Re: pomocy 07.04.10, 18:49
      jeżeli nie będziesz miała legimki to twój wychowawca musi potwierdzić twoją tożsamość
      czy chodzisz do tej szkoły itp. ale wpuszczą.... Trzymam kciuki!! ja też jutro mam ten
      głupi test... po co on w ogóle jest?! jaaa... uncertain
    • natip11 Re: pomocy 07.04.10, 18:51
      U mnie nikt nic nie mówił o legitymacji big_grin
      My po wejściu do klasy mamy usiąść w ławce, na której będzie kartka z naszymi
      imionami, nazwiskami, peselem i kodem ; ) No i potem korzystając z tej kartki
      się kodujemy xd
      • truuu Re: pomocy 07.04.10, 19:22
        Ja mam dokładnie tak samo jak natip11 tylko że piszemy na sali gimnastycznej a
        nie w sali ;p
    • drama_queen Re: pomocy 07.04.10, 18:52
      ja na test brałam, na wszelki wielki. ale wtedy niektórzy albo szli do
      sekretariatu i pani coś tam im napisała albo przyszli z paszportem ;d
    • denessa Re: pomocy 07.04.10, 18:55
      wejdziesz bez problemu . u nas nie będą wgl sprawdzać , mamy ją tylko po to jak
      by przyjechało kuratorium czy coś to musisz mieć bo inaczej cie nie wpuszczą , a
      oni sprawdzają . ale w 99,9% nie ma szans żeby przyjechali .
    • zigii Re: pomocy 07.04.10, 18:56
      nie wpuszczą.
      nam powiedzieli, że ewentualnie może być karta rowerowa, czy coś. możesz też
      wziąć paszport, czy jakiś inny dokument potwierdzający tożsamość.
    • zuuzaa12 Re: pomocy 07.04.10, 19:01
      gorzej jak nie masz paszportu. No, ale życzę powodzenia smile
      • aneta.s97 Re: pomocy 07.04.10, 19:05
        Ja też mam jutro ten test. Wcześniej miałam ten sam problem co ty, bo nie mogłam znaleźć legitymacji, ale na szczęście znalazłam. Ale nie o to tu chodzi: powinni cię puścić, bo nie zawsze sprawdzają legitymację.
    • mrsritter69 Re: pomocy 07.04.10, 19:04
      spokojnie przepuszcza, kolega nawet palil na sali smile luuuuz
    • truuu Re: pomocy 07.04.10, 19:04
      A po co legitymacja?
      u mnie bez tego wpuszczają xd
      też mam jutro i tylko pesel mi potrzebny xd
    • merrs Re: pomocy 07.04.10, 19:06
      po co ci legitymacja. ;o
      nam nie była potrzebna ;/
    • xxewkaxx22 Re: pomocy 07.04.10, 19:09
      No pewnie wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka