mmmchm 07.04.10, 17:39 a więc tak jutro jest test kompetencji klas 6 a ja nie mam legitymacji jak myslicie przepuszczą mnie piszcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pinky33 Re: pomocy 07.04.10, 17:43 powinni cie puscic! mnie wposcili.ale jak u ciebie bedzie? nie wiem w kazdym razie powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
aguniapl99 Re: pomocy 07.04.10, 18:47 Dzięki, że przypomniałaś o legitymacji, bo bym zapomniała wziąć. Ja też jutro pisze. Boisz się? Ja nie za bardzo. Oczywiście życzę powodzenia Ps. Powinni Cię wpuścić, a gdzie masz legitymację? Chociaż ja sama nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
tusiaw Nie wpuszczą ! 07.04.10, 18:28 Nauczyciele zapewne mówili wcześniej o legitymacji. Nie masz legitymacji = nie napiszesz sprawdzianu = nie ukończysz podstawówki ! Odpowiedz Link Zgłoś
klakierzyca Re: Nie wpuszczą ! 07.04.10, 18:40 serio? kiedy ja pisałam, nie mieliśmy czegoś takiego. albo moja szkoła była zacofana? Odpowiedz Link Zgłoś
lily28 Re: pomocy 07.04.10, 18:37 Ja też nie mam legitymacji. Pani powiedziała, że może być też paszport - oby jakiś dokument ze zdjęciem... Dasz paszport to wpuszczą Odpowiedz Link Zgłoś
eemilyosment Re: pomocy 07.04.10, 18:52 Weź ze sobą dowód osobisty, lub paszport. Jakikolwiek dokument tożsamości. Powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
diamond_girl12 Re: pomocy 07.04.10, 19:19 eemilyosment napisał(a): > Weź ze sobą dowód osobisty, lub paszport. Jakikolwiek dokument tożsamości. > Powodzenia! Jaki dowód osobisty?! Dowód osobisty to od 18 roku życia. Ale paszport może być. Odpowiedz Link Zgłoś
jula__ Re: pomocy 07.04.10, 19:04 jak będzie upierdliwy nauczyciel to nie wpuści ; / ale powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
manchester_mu Re: pomocy 07.04.10, 17:47 Pic na wodę z tą legitymacja- nie potrzebna w ogóle. Zresztą co się martwisz- test szóstoklasisty jest nic nieważny, do czego ci on? Odpowiedz Link Zgłoś
merrs Re: pomocy 07.04.10, 19:09 manchester_mu napisał(a): > Pic na wodę z tą legitymacja- nie potrzebna w ogóle. > Zresztą co się martwisz- test szóstoklasisty jest nic nieważny, do czego ci on? > Dzieckinko, mylisz się. Ważny jest. w tym roku pisze się pesel. to oznacza że wyniki z tego testu trzymają się na 'ogonie' do końca życia. poza tym, to ma wpływ na klasy w gim. Odpowiedz Link Zgłoś
pimpusia Re: pomocy 07.04.10, 17:49 raczej wpuszcza.. nam nie sprawdzali ani w 6 klasie ani na probnym w 3 gimn Odpowiedz Link Zgłoś
imperativ Re: pomocy 07.04.10, 17:52 NIE MASZ !? no to marny twój los. idź czym prędzej zrobić. ! chociaż wątpie czy się wyrobisz. ... Odpowiedz Link Zgłoś
scarletrose Re: pomocy 07.04.10, 17:57 No to ciekawe, do jakich szkół chodziłyście, że Was nie sprawdzali ;x Musisz sobie wyrobić - bez nie wejdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
elen Re: pomocy 07.04.10, 18:04 jeśli nie masz legitymacji musisz przed testem zajść do sekretariatu po papierek, zaświadczenie, że faktycznie jesteś uczennicą tej i tej szkoły bla bla bla... bardzo niemądrze postąpiłaś olewając sb legitymację. przyda ci się ona nie tylko do testu. Odpowiedz Link Zgłoś
manchester_mu Re: pomocy 07.04.10, 18:05 Przecież już masz napisane, czego chcesz więcej? Czasami was nie rozumiem ... Odpowiedz Link Zgłoś
mollyna Re: pomocy 07.04.10, 18:04 u mnie chyba sprawdzali, ja miałam w każdym bądź razie... lepiej wyrobić, bo mogą być nieprzyjemności... ale powinni cię przepuścić... chyba Odpowiedz Link Zgłoś
laska.bieberaxd Re: pomocy 07.04.10, 19:11 I don`t know. ! Ja mam na szczęście to już za sobą . xd Boże to już rok temu było .! Masakra . Powodzenia. xd Odpowiedz Link Zgłoś
martunia1 nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:06 nie musi koniecznie być to legitymacja. możesz wziąć paszport albo coś podobnego. musisz mieć coś co jest potwierdzeniem twojej tożsamości i twojego miejsca zamieszkania powodzenia Ci życzę .! martunia1 Odpowiedz Link Zgłoś
humusek Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:08 Jak u mnie chłopak nie miał to go wpuścili. Ale luz. Życzę powodzenia. ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
olka932 Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:08 weź paszport Odpowiedz Link Zgłoś
holiday Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:14 weź kartę rowerową, paszport...cokolwiek co Cię zidentyfikuje Odpowiedz Link Zgłoś
chewing.gum Re: nie musi koniecznie być to legitymacja ;) 07.04.10, 18:33 weź nie wiem np;paszport albo coś.ale brak legitymacji to katastrofaa.;/ Odpowiedz Link Zgłoś
fanka97 Re: pomocy 07.04.10, 18:18 jak nie masz legitymacji to weź inny dokument tożsamości np. kartę rowerową u nas by cię z kartą rowerową wpuścili Odpowiedz Link Zgłoś
szukajmnie Re: pomocy 07.04.10, 18:18 Musisz mieć legitymacje weż swoje zdjęcie i idź do szkoły wcześniej, może pani sekretarka Ci szybko wyrobi Mi robiła na poczekaniu A tak wogóle to powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
andell Re: pomocy 07.04.10, 18:24 yyy to nie mogłaś dziś wyrobi sb ^^? Przecież jak masz miłą sekretarkę to wyrobi ci zaraz na miejscu i to 5 minut trwa xD .. No nie wiem.. u mnie sprawdzali legitymacje .. Nie wiem jak bd u cb.. Powinni Cię wpuścić ale kto ich tam wiem ;/ Oby Cie wpuścili.. I powodzenia na teście ;] Odpowiedz Link Zgłoś
lilly_ Re: pomocy 07.04.10, 18:34 U nas sprawdzali, z mojej grupy kilka osób nie miało, ale dali im napisać test. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_ Re: pomocy 07.04.10, 18:38 ja też jutro piszę, legitymację mam... połowa uczniów z mojej klasy sb dzisiaj wyrabiała ; D ale powinni Cię wpuścić. na wszelki wypadek możesz wziąć ze sobą np. kartę rowerową. byle był jakiś 'dokument potwierdzający Twoją tożsamość' : D p.s. powodzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
candys Re: pomocy 07.04.10, 18:38 Ja pisząc test jakieś 2 lata temu nie miałam legitymacji, nie kazali nam więc nie brałam Powodzenia na jutrzejszym konkursie ; *** Odpowiedz Link Zgłoś
candys * 07.04.10, 18:41 Znaczy wiesz sprawdzianie, gadam z kumpelą o konkursie z angielskiego i tak przez przypadek napisałam Odpowiedz Link Zgłoś
olgx Re: nie ma mowy. 07.04.10, 18:43 yyyy no nie wiem. może tak jak jedna dziewczyna pisało - paszport? Odpowiedz Link Zgłoś
wylogowana No nie wiem... 07.04.10, 18:44 U nas sprawdzali przed testem. Każdy musiał podejść przed wejściem na sale i pokazać legitymację inaczej nie mogłeś wejść. ; / Nie wiem, jak będzie u Ciebie. Życzę powodzenia ! Odpowiedz Link Zgłoś
koci97 Re: pomocy 07.04.10, 18:49 jeżeli nie będziesz miała legimki to twój wychowawca musi potwierdzić twoją tożsamość czy chodzisz do tej szkoły itp. ale wpuszczą.... Trzymam kciuki!! ja też jutro mam ten głupi test... po co on w ogóle jest?! jaaa... Odpowiedz Link Zgłoś
natip11 Re: pomocy 07.04.10, 18:51 U mnie nikt nic nie mówił o legitymacji My po wejściu do klasy mamy usiąść w ławce, na której będzie kartka z naszymi imionami, nazwiskami, peselem i kodem ; ) No i potem korzystając z tej kartki się kodujemy xd Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: pomocy 07.04.10, 19:22 Ja mam dokładnie tak samo jak natip11 tylko że piszemy na sali gimnastycznej a nie w sali ;p Odpowiedz Link Zgłoś
drama_queen Re: pomocy 07.04.10, 18:52 ja na test brałam, na wszelki wielki. ale wtedy niektórzy albo szli do sekretariatu i pani coś tam im napisała albo przyszli z paszportem ;d Odpowiedz Link Zgłoś
denessa Re: pomocy 07.04.10, 18:55 wejdziesz bez problemu . u nas nie będą wgl sprawdzać , mamy ją tylko po to jak by przyjechało kuratorium czy coś to musisz mieć bo inaczej cie nie wpuszczą , a oni sprawdzają . ale w 99,9% nie ma szans żeby przyjechali . Odpowiedz Link Zgłoś
zigii Re: pomocy 07.04.10, 18:56 nie wpuszczą. nam powiedzieli, że ewentualnie może być karta rowerowa, czy coś. możesz też wziąć paszport, czy jakiś inny dokument potwierdzający tożsamość. Odpowiedz Link Zgłoś
zuuzaa12 Re: pomocy 07.04.10, 19:01 gorzej jak nie masz paszportu. No, ale życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
aneta.s97 Re: pomocy 07.04.10, 19:05 Ja też mam jutro ten test. Wcześniej miałam ten sam problem co ty, bo nie mogłam znaleźć legitymacji, ale na szczęście znalazłam. Ale nie o to tu chodzi: powinni cię puścić, bo nie zawsze sprawdzają legitymację. Odpowiedz Link Zgłoś
mrsritter69 Re: pomocy 07.04.10, 19:04 spokojnie przepuszcza, kolega nawet palil na sali luuuuz Odpowiedz Link Zgłoś
truuu Re: pomocy 07.04.10, 19:04 A po co legitymacja? u mnie bez tego wpuszczają xd też mam jutro i tylko pesel mi potrzebny xd Odpowiedz Link Zgłoś
merrs Re: pomocy 07.04.10, 19:06 po co ci legitymacja. ;o nam nie była potrzebna ;/ Odpowiedz Link Zgłoś