Dodaj do ulubionych

SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu?

11.05.10, 21:58
Gdy miałam 5 czy 6 lat, może mniej lub więcej (obecnie mam 15) oglądałam na
jakimś kanale serial Król Lew, leciał rano, około 9 chyba w niedziele, chociaż
nie jestem pewna. Pamiętam tylko kilka urywków i NIE, nie chodzi mi o tą
beznadziejną mieszankę Króla Lwa, Bambi'ego i Księgi Dżungli, ani o białego
lwa Kimbę. Nie wiem czy serial nazywał się Król Lew, czy Simba, czy powrót
Simby, czy jeszcze inaczej. Od dawna szukam tego w internecie i niestety nie
mogę znaleźć, orientujecie się może, czy można jeszcze gdzieś go zobaczyć lub
chociaż poczytać informacje na jego temat? Zależy mi na tym.
Obserwuj wątek
    • loczek_mhm Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 11.05.10, 22:11
      A może chodzi ci o timona i pumbe?
      • satini Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 14.05.10, 02:08
        Nie, nie Timon i Pumba.
    • sophie_annabet tak! <3 12.05.10, 15:05
      jak byłam mała, to także to oglądałam. jedna z najlepszych bajek ever! smile
      dołączam się do pytania o tytuł tongue_out
    • kapitanmchappy ;] 14.05.10, 07:40
      Jak byłam mała bardzo lubiłam króla lwa . ^^

      Dołączam się do pytankaaa wink


      ________________

      Jesteś z Żor ?? ^^ big_grin
      • balon123 Re: ;] 14.05.10, 09:06
        haha ja to kochałam. ;d
        • laura_ Re: ;] 14.05.10, 14:51
          Serialu nie oglądałam, ale film tak.
      • satini Re: ;] 14.05.10, 16:02
        @kapitanmchappy tak, z Żor, a co? ;>

        ~~

        Również to kochałam i nadal kocham, haha wciąż mam własne "stado" tongue_out. Kurcze,
        naprawdę nikt nie zna tytułu? ;__;
    • aileen moja ulubiona bajka z dzieciństwa <3 14.05.10, 15:21
      + przyłączam się do pytania.
    • xxxdemuskaxxx Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 23.05.10, 02:34
      oglądałamwink
      ale jak to się się nazywało to nie pamiętam
      chyba coś z timonem i pumbą
    • pinky33 Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 23.05.10, 08:00
      Pamiętam.Zawsze ryczałam ja ojciec Simby spadł w tą przepaśc.sad
      Ale reszta ok:_)
      • pinky33 ja znam tytuł 23.05.10, 08:05
        ale nie wiem czy jest to poprawny

        1) Król Lew
        2) Czas Simby chyb tal?
    • trufla Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 23.05.10, 08:23
      Nie, ja oglądałam tylko film pełnometrażowy...
      • malaami Re: SERIAL Król Lew - oglądaliście kilka lat temu 12.08.10, 17:14
        Serial nazywa się "Simba król lew"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka