satini
11.05.10, 21:58
Gdy miałam 5 czy 6 lat, może mniej lub więcej (obecnie mam 15) oglądałam na
jakimś kanale serial Król Lew, leciał rano, około 9 chyba w niedziele, chociaż
nie jestem pewna. Pamiętam tylko kilka urywków i NIE, nie chodzi mi o tą
beznadziejną mieszankę Króla Lwa, Bambi'ego i Księgi Dżungli, ani o białego
lwa Kimbę. Nie wiem czy serial nazywał się Król Lew, czy Simba, czy powrót
Simby, czy jeszcze inaczej. Od dawna szukam tego w internecie i niestety nie
mogę znaleźć, orientujecie się może, czy można jeszcze gdzieś go zobaczyć lub
chociaż poczytać informacje na jego temat? Zależy mi na tym.